Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Бобина

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Fic177
Početnik
Početnik



Broj poruka : 22
Datum upisa : 25.05.2011

Бобина Empty
PočaljiNaslov: Бобина   Бобина EmptySub Jun 29 2013, 14:42

Имам једно чудно питање али опет да покушам ништа ме не кошта...

Наиме имам проблема око струје на Ланосу СЕ 1.4 1998. годиште, мали проблеми кад је на плину. Сваки мајстор и електричар каже да је до бобине али ни један нема у својим залихама неку резервну бобину да ми стави да пробамо да ли је до тога. Значи питање је има ли ко неку половну исправну бобину да му стоји докона у гаражи а да је близу Чачка и да је вољан да ми је уступи на пробу? Знам да питање није на месту и да је практично немогуће да ми неко позајми бобину али вреди покушати. Молим Вас само без нападања, само нека се јаве људи који могу да изађу у сусрет.
Nazad na vrh Ići dole
gebee&co
Početnik
Početnik



Broj poruka : 44
Datum upisa : 03.03.2012
Godina : 57
Lokacija : Jagodina

Бобина Empty
PočaljiNaslov: Re: Бобина   Бобина EmptySub Jun 29 2013, 14:59

Ako si blizu Mrcajevaca imas auto otpad na ulazu Mrcajevaca iz pravca Cacka pa ako mozes da se dovuces do njega probas na licu mesta mada nisi objasnio kakve probleme imas mozda ti se javila prljavstina na kablovima sto idu u razvodnu kapu pa vrsi prekid a plin je osetljiv.
Nazad na vrh Ići dole
Fic177
Početnik
Početnik



Broj poruka : 22
Datum upisa : 25.05.2011

Бобина Empty
PočaljiNaslov: Re: Бобина   Бобина EmptySub Jun 29 2013, 15:18

Па овако кад је ауто у месту или на малим бројем обртаја (рецимо приликом кочења) почиње да се понаша чудно: типа пребацује сам на бензин иако није секвент плин, трза, тражи лер, не може да буде миран. Е сад каблове сам већ два пута мењао као и свећице у претходних 3000 км пређених. Једном сам и бобину али сам ставио половну. У почетку је било све ок али после 1000 км пређених се појавило ово што помињем. Е проблем је што мајстори и електричари немају бобину за њега да пробају па је зато јурим...
Nazad na vrh Ići dole
rajko1989
Početnik
Početnik



Broj poruka : 41
Datum upisa : 24.01.2012
Godina : 35
Lokacija : Beograd Cacak Vlasteljice

Бобина Empty
PočaljiNaslov: Re: Бобина   Бобина EmptyPon Jul 01 2013, 23:12

Nadji majstora sedi u auto dodji do Kaone iznad Guce skini sa mog auta i probaj ako je to imam broj prodavnice gde uzimam delove u Kv 50eura je...Kupis stavis i voznja voznja voznja voznja voznja voznja voznja voznja voznja
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Бобина Empty
PočaljiNaslov: Re: Бобина   Бобина Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Бобина
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Lanos-
Skoči na: