Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 espero nece da upali

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
milanceilic
Početnik
Početnik



Broj poruka : 1
Datum upisa : 22.02.2013

espero - espero nece da upali Empty
PočaljiNaslov: espero nece da upali   espero - espero nece da upali EmptySre Mar 13 2013, 19:58

Zdravo svima, imam espero 1.8 70kw 1996.godiste. Auto je cesto trokirao u voznji pa je majstor skinuo kablove sa bobine i nakacio drugu da pogleda nesto, nakon vracanja kablova auto nece da upali ni sa jednom bobinom. vergla odlicno ali nece da upali. da li znate sta je problem? u kragujevcu nemogu da nadjem majstora koji ima dijagnostiku...
Nazad na vrh Ići dole
knez
Početnik
Početnik



Broj poruka : 14
Datum upisa : 07.03.2013

espero - espero nece da upali Empty
PočaljiNaslov: Re: espero nece da upali   espero - espero nece da upali EmptyČet Mar 14 2013, 20:44

Treba pregledati komplet struju,nadji dobrog auto elektricara.Tu nema puno flozofije ili ima stuje ili nema!
Samo da nije elektronika,sve ostalo ti je lakse naci.ako si mjenjao bombinu i nije bilo struje, onda bi mogla biti bas elektronika.
Nazad na vrh Ići dole
alkatraz1
Početnik
Početnik



Broj poruka : 37
Datum upisa : 03.07.2012

espero - espero nece da upali Empty
PočaljiNaslov: Re: espero nece da upali   espero - espero nece da upali EmptyPon Mar 18 2013, 06:20

Neka ti neko premjeri signal na diznama,ako ima signala,(obicno ima napon,al nema signal,ne otvara).Ako ti to radi,onda na bombini pregledaj dzek,vrlo cesto se desi da jedna zica ispadne iz lezista ili pukne posto se taj dzek savija skoro pod pravim uglom.Imao sam slican problem i jedva sam to zalemio.Trece jedino moze da bude greska u postavljanju kablova,mislim da ide obrnuto kazaljci na satu,ima na netu slika kako se kablovi postavljaju.I sa tim sam se zezao,desi se da upali pa trokira,a desi se da vergla i nece da upali,u tom presauga i onda ne moze ni da zavergla.Resenje:izvrnuti svjecice,ostaviti otvoreno,zaverglati da izbaci svo gorivo(niko da ne stoji ispred auta,corba sprica na sve strane),vratiti svjecice,postaviti kablove kako treba,upaliti,radi ko sat.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





espero - espero nece da upali Empty
PočaljiNaslov: Re: espero nece da upali   espero - espero nece da upali Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
espero nece da upali
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Espero nece da upali
» Nexia nece da vergla???Pomoci???
» kalos neće da upali
» daewoo nubira 1.6
» Posle pranja motora trokira, nece da vuce, greje pod ispod rucice menjaca

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Nexia & Espero-
Skoči na: