Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Ksenonke u nubiru.

Ići dole 
+7
Chevy
zrnubira2
pedjica
Autoreparatura
Megasp
Gogy
zakici
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Goran - mugi
Član
Član
Goran - mugi


Broj poruka : 116
Datum upisa : 10.06.2013

Ksenonke u nubiru. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ksenonke u nubiru.   Ksenonke u nubiru. - Page 2 EmptyPet Mar 07 2014, 10:49

filipmlad ::
Ako mislis na xenon necrkava mi a ja kad sam kupio za matiza nije neka bog zna sta firma to bila,a ugradio sam dnevna bas iz razloga da nekoristim danju xenon. A oko dnevnih svetla bolje je odma da odvojis nekih 3,4 hiljade da kupis negde gde ce ti dati garanciju,jer ja ove moje placam 1500 din a sad mi se vec 2 put desilo da mi se stvori vlaga unutra a "hermeticki su zatvorene". Bi xenonima je mana sto nemozes da blicas ako nisu upaljeni, tj mozes samo jednom jer balast sacuva nesto struje u njemu za 1 blic. Za sad je sve da kucnem u drvo kako treba

Led dnevna, da li si ih vezao na poziciju? A ako jesi kako si regulisao "ubadanje", da li ima neki adapter? Isto me interesuje kablić jesi li bušio plastiku da udješ u far ili si direktno povezao? To te pitam zbog vlage.
Nazad na vrh Ići dole
filipmlad
Početnik
Početnik
filipmlad


Broj poruka : 42
Datum upisa : 14.06.2011
Godina : 30
Lokacija : Beograd

Ksenonke u nubiru. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ksenonke u nubiru.   Ksenonke u nubiru. - Page 2 EmptyNed Jul 20 2014, 09:31

Goran - mugi ::
filipmlad ::
Ako mislis na xenon necrkava mi a ja kad sam kupio za matiza nije neka bog zna sta firma to bila,a ugradio sam dnevna bas iz razloga da nekoristim danju xenon. A oko dnevnih svetla bolje je odma da odvojis nekih 3,4 hiljade da kupis negde gde ce ti dati garanciju,jer ja ove moje placam 1500 din a sad mi se vec 2 put desilo da mi se stvori vlaga unutra a "hermeticki su zatvorene". Bi xenonima je mana sto nemozes da blicas ako nisu upaljeni, tj mozes samo jednom jer balast sacuva nesto struje u njemu za 1 blic. Za sad je sve da kucnem u drvo kako treba

Led dnevna, da li si ih vezao na poziciju? A ako jesi kako si regulisao "ubadanje", da li ima neki adapter? Isto me interesuje kablić jesi li bušio plastiku da udješ u far ili si direktno povezao? To te pitam zbog vlage.
 Izvini nisam ulazio na forum duze vreme. Vidi ovako dnevna svetla sam vezao na poziciju al sam se nakacio na + napona van fara(ispred konektora) i stavio termobuzir zbog vode i vlage. Onda uzeo 2 releja kako mi nebi gorela nocu kada rade glavna svetla. 1 rle za kratko i drugi rele za dugo svetlo, tako da dnevna ustvari rade samo kad je dan tj kad pozicija radi. Very Happy a ako oces da busis plastiku na faru imas da uzmes kao male gumene kruzice koje stavis na rupu(uglavis) i onda provuces kablic kao kod xenona nekih. Pozz
Nazad na vrh Ići dole
 
Ksenonke u nubiru.
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» termostat za nubiru
» Manual - Upustvo za Daewoo Nubiru
» Prodajem Nubiru
» Pragovi za nubiru gde ima?
» limarija za nubiru 2004

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Nubira & Lacetti-
Skoči na: