Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 GDE SE NALAZI EGR VENTIL NA LANOSU

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
aplle
Početnik
Početnik



Broj poruka : 6
Datum upisa : 06.11.2012
Lokacija : pancevo

GDE SE NALAZI EGR  VENTIL NA LANOSU Empty
PočaljiNaslov: GDE SE NALAZI EGR VENTIL NA LANOSU   GDE SE NALAZI EGR  VENTIL NA LANOSU EmptyPet Dec 07 2012, 19:48

Pozdrav, resavajuci problem sa lerom koji je divljao od 1000 do 1500 cak1800 obrtaja, glancao sam svaki deo koji su mi rekli da ocistim ..i naravno opet nista glavom u zid zamenio sam sa nekim prijateljem step ventil moj za njegovim posto je majstor rekao "ma crk'o je bre garantujem ti zivotom" drunken cisto da proverimo ... kad ono radi medjutim posto smo postavili i moj step motor kod njega, radi i moj ..pa brze bolje vratili svakom svoje, sad me zanima dali da odem kod majstora da mu oduzmem onaj zivot sto je ponudio ili da ga eskiviram za drugi put Very Happy posto se sad vratilo sve u normalu... pa me zanima kad vec prljam ruke ciscenjem nekih delova gde se nalazi EGR VENTIL???
Hvala u napred....
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 42
Lokacija : Beograd-Dobanovci

GDE SE NALAZI EGR  VENTIL NA LANOSU Empty
PočaljiNaslov: Re: GDE SE NALAZI EGR VENTIL NA LANOSU   GDE SE NALAZI EGR  VENTIL NA LANOSU EmptyPet Dec 07 2012, 21:12

Nalazi se na 12 h od DIS modula (ono što nepravilno, naravno, zovu bobinom). Ako je vakuumski onda imaš pečurku a ako je električni onda je valjak koji na vrhu ima konektor. Koristi pretragu i u temi EGR ventil kod kalosa naći ćeš sliku u mom postu.
Pokušaj da za sve nedoumice prvo koritiš pretragu, pa ukoliko ništa ne nađeš postavi pitanje.
Nazad na vrh Ići dole
aplle
Početnik
Početnik



Broj poruka : 6
Datum upisa : 06.11.2012
Lokacija : pancevo

GDE SE NALAZI EGR  VENTIL NA LANOSU Empty
PočaljiNaslov: Re: GDE SE NALAZI EGR VENTIL NA LANOSU   GDE SE NALAZI EGR  VENTIL NA LANOSU EmptyPet Dec 07 2012, 23:37

Primljeno k'znanju, Hvala dixy....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





GDE SE NALAZI EGR  VENTIL NA LANOSU Empty
PočaljiNaslov: Re: GDE SE NALAZI EGR VENTIL NA LANOSU   GDE SE NALAZI EGR  VENTIL NA LANOSU Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
GDE SE NALAZI EGR VENTIL NA LANOSU
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kvar na Lanosu
» Klima na Lanosu
» Gde se nalazi kompjuter na kalosu?
» Kompjuter za benzin na Lanosu 1.5 s5 DR 2000 godiste
» Zamena termostata na Lanosu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Lanos-
Skoči na: