Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 daewoo nubira 1.6

Ići dole 
+19
Stirba
Megasp
serhio011
Pozitivan
veteran
borcham
zeks
mali
debejko
bokilava
radoslav
daki_nis
Radan
pedjica
joca
metrocop
ivan85_zmaj
dixy
lazarijus
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo nubira 1.6   problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 EmptyČet Feb 13 2014, 19:48

Pa j..em mu servise i majstore dal je moguće da niko pre tog majstora nije pogledao uzubljenje?Katalizator se i vadi bas zbog problema sa gušenjem motora,neverujem da je to uzrok
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo nubira 1.6   problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 EmptyČet Feb 13 2014, 20:24

Eno ziv pedjica.Sto kaze radan da niko nije video da je prezubcio a gledali pa usta gledaju sunce im j....Katalizator utice na potrosnju ali jako malo ni priblizno tvom problemu ali zacepljenje da.Seckanje trokiranje u 99% slucajeva ima problema sa strujom.Moguce da je bobina posto is ostalo zamenio ali nemoj me drzati za rec posle bude ja ti rekao.Ako bi imao od nekoga da pozajmis da probas mozes i sam zameniti da ne kupujes  ako nije do nje
Nazad na vrh Ići dole
pedjica
Član
Član
pedjica


Broj poruka : 154
Datum upisa : 01.03.2011
Godina : 46
Lokacija : Podgorica

problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo nubira 1.6   problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 EmptyČet Feb 13 2014, 20:33

Niko moj radane, poslije ovog majstora sam shvatio da su se svi zajebavali sa mnom,
uzimali pare da me otkače... E sad ima još jedna stvar pošto ne znam šta i kako da 
pitam, da li treba da zvone sva tri lonca, jer meni zvoni samo onaj gdje je bio kata,
ostali su kao da lupam metalne valjke, nema odjeka i ne zvone kad se udare čekićem,
a inače godinu i više dana je izbacivao svašta kroz auspuh, pa me ne bi iznenadilo da
su se zapušili lonci i da u njima ima svega i svačega... šta ti još pada na pamet da može
biti razlog da auto trokira do 3000 a od tri čupa asvalt i bez problema se nategne na 5000,
slabije vuče uzbrdo...

Megasp, dje si sapatnice, pa evo danas trebalo da uzmem bobinu na probu, i ovi iz 
prodavnice se predomislili i neće da mi daju, kod mene je 140,00 €, pa mi malo mnogo
da je kupim napamet, a ne znam kako da je ispitam ili šta da kažem majstoru da uradi da 
bi se provjerilo... plin danas radio odlično, osim kad naglo prikočim onda samo što se ne ugasi
a jednom mi se i jeste ugasio... čekam da vidim šta će biti i kako... zakazano mi je skidanje 
usisne da se vidi da li je sva ok i skidanje auspuha u kompletu, da se vidi da li je začepljen...
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo nubira 1.6   problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 EmptyPet Feb 14 2014, 19:20

Auspuh nema na to trokiranje uticaja.Pazi i kod mene se kako kad to desava do 2500 ima ta seckanja i posle što kažeš jede asfalt.E sad ja sam na to naviko i ušao sam malo u fazon,i ja ga uglavnom i vozim.Ali mi je potrošnja ok,i u lokalu i na otvorenom putu,ne dimi,pali ko mina,ne trosi ulje.E sad ja sam tu pokušavao kao i ti da to izgladim da nema tih trzuckanja ali jednostavno posle nekoliko pokušaja sam odustao od davanja para dunđerima a meni stanje isto.E jedino šta mi je rekao jedan lik,da je moguće još da zeza lamela,u stvari one opruge na njoj izgube elastičnost  Question .To bi trebalo da se zameni pa da se vidi,ali onda ide ceo set kvačila i to je malkice skupo pa čekam neke parice  Rolling Eyes 
Nazad na vrh Ići dole
pedjica
Član
Član
pedjica


Broj poruka : 154
Datum upisa : 01.03.2011
Godina : 46
Lokacija : Podgorica

problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo nubira 1.6   problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 EmptySub Feb 15 2014, 23:45

Radane, ne radi malim trzajima, vec na benzinu jednostavno toliko trokira i toliko ne radi kako treba da skoro se ne pomjeram prvom, ne prihvata gas kako treba, i onda da bih normalno se kretao uopšte moram da ga drzim preko 3000... Dok se ne prebaci na plin, a onda ide fino... E sad imam neke novosti, danas su mi i benzin i plin radili kako treba, jedino hoće dok je ladan da zašteka plin kad zakočim hoće da se ugasi i radi malo nepravilno, kao da mu ne valja ler gas... Kad udje u radnu onda se skoro ne osjeća to ili potpuno prestane... Danas mu izvadio lamda sondu i očistio, a zatim u tu rupu sasuo 2 litra sone kiseline a kroz auspuh vodu i pustio malo da stoji a zatim dobro isturirao i od pozadi punio auspuh vodom više puta da se to dobro ispere.... Ne smijem ni da vam kazem šta je sve izašlo... jedva sam oprao dvorište, jedva... Nekakva čudna garež, masna, gusta,... katastrofa... i čini mi se da se dosta popravio odušak... nocas morao poslovno da idem par kilometara od kuce, i na plinu mi je prelijepo radio... prosto ne znam više šta da  mislim, sve se nešto bojim da mi nije roknuo ECU, jer nekad kad ga upalim na benzin trokira a nekad ne, kako ga uhvati... potpuno sam ostao bez ideje, ali i dalje tvrdima da je neka glupost u pitanju... ima li neko neku ideju?
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo nubira 1.6   problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 EmptyNed Feb 16 2014, 03:10

pa jbg trokiranje na benzin a na plinu ne ytrokira mi mirise na dizne.Ok cistio si ih ali i sam si rekao kakva garez i masnoca izlaze znaci opet je zapusilo.A sto se tice plina tj trzanja dok je hladan to je ok na svakom je tako
Nazad na vrh Ići dole
pedjica
Član
Član
pedjica


Broj poruka : 154
Datum upisa : 01.03.2011
Godina : 46
Lokacija : Podgorica

problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo nubira 1.6   problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 EmptyPon Feb 17 2014, 20:08

Megasp, nisam ih čistio fizički, već putem onih aditiva što
se sipaju u rezvoar, tako da ću tek da ih nosim na kadicu...
ali hvala što si potvrdio moje sumnje da su ipak dizne najveći 
probem od početka... mislim da mi je roknula lambda, upalila se
danas na plin što nikada ranije nije desilo, a pali mi se na benzinu
čim udjem ekonomičnu voznju, naročito na otvorenom putu...
a mislim i da mi ne vraća višak goriva u rezervoar....
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo nubira 1.6   problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 EmptyPon Feb 17 2014, 21:36

Pazi aditiv je sasvim ok dodati  preventivno da ne zapusava lai ako vec trokira tesko da ce adtiv pomoci.Samo ciscenje u kadici ,a aditiv i ja naspem preventivno nije mnogo 5e  nemam bas kad ga sipam ali par puta godisnje sigurno naspem
Nazad na vrh Ići dole
pedjica
Član
Član
pedjica


Broj poruka : 154
Datum upisa : 01.03.2011
Godina : 46
Lokacija : Podgorica

problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo nubira 1.6   problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 EmptyPon Feb 17 2014, 21:45

Imam jedno indirektno pitanje vezano za sve ovo moje, a pitanje je za vas,
a ne bih sad otvarao novi topic, pa ću to ovdje da obavim. Zamolio bih vas,
ko je u mogućnosti, da mi pogleda gore pošto je pumpa u kompletu za moje
auto, bobina, bixenoni, regulator pritiska goriva i lambda sonda... Volio bih da
sve bude novo, tako da ako znate neku jeftinu radnju da zovnete i pitate 
pošto su ove stvarčice, pa bih vam poslao novac da mi neko kupi i pošalje 
busom... Bio bih veoma zahvalan... Imam još nekih drugih sitnica koje ovdje
teško mogu naći, napr plave ubodne sijale za instrument tablu, vizor za sunce
za vozača, ručka za otvaranje otvaranje vrata unutrašnja, i sl...
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo nubira 1.6   problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 EmptyUto Feb 18 2014, 09:43

Komplet pumpa  nova je oko 100-120e a polovna 50e,a siajlice i ostalo potrazi na netu ima i u cg sigurno nesto tipa kupindo,limundo,kupujemprodajem
Nazad na vrh Ići dole
filipmlad
Početnik
Početnik
filipmlad


Broj poruka : 42
Datum upisa : 14.06.2011
Godina : 30
Lokacija : Beograd

problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo nubira 1.6   problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 EmptyUto Feb 18 2014, 15:04

sijalice imas najeftinije na ebayu ja treba da porucim da vidim koliko ce ispasti,bi xenoni zavisi ima oko 40 do 60 eura sa god dana garancije, Vizor za sunce znam da ima nas clan pedja daewoo (od njega sam ja kupio) i predpostavljam i za kvaku isto da moze. dosta je povoljan i uvek se nadje u nevolji Smile
Nazad na vrh Ići dole
pedjica
Član
Član
pedjica


Broj poruka : 154
Datum upisa : 01.03.2011
Godina : 46
Lokacija : Podgorica

problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo nubira 1.6   problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 EmptyUto Feb 18 2014, 16:31

Ako zbog nečega volim ovaj forum to je zbog njegovih
članova koji odmah reaguju i pune informacijama.
Hvala vam tome...

Danas sam bio za kotor, i desilo se nešto jako čudno,
dimio mi je na plinu kao lud, bijelo plavičasti dim... 
Osjećao se plin u kabini... Naročito uzbrdo veća niža...
Zvao sam plinaša odmah, i rekao mi je da mi je najvjerovatnije
potrošio ulje, čekam da mi se ohladi motor i da slegne ulje da vidim
koliko ga ima...

Vidjeću sa nekim od vas da se dogovorimo da mu pustim pare
za te bixenone, pa da mi ih pošaljete autobusom jer su ovdje
ti bolji sa garancijom od 90€ pa na dalje... tako da ćemo čuti 
oko toga....
Nazad na vrh Ići dole
filipmlad
Početnik
Početnik
filipmlad


Broj poruka : 42
Datum upisa : 14.06.2011
Godina : 30
Lokacija : Beograd

problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo nubira 1.6   problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 EmptyUto Feb 18 2014, 17:45

Nema nikakvih problema,tu smo da pomognemo Smile Samo cemo da vidimo ako se odlucis sta kako Smile Pa cim je plavicasti znaci da sagorevas ulje. Nerazumem se toliko u to ali neko ce vec reci sta je i kako je Smile
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo nubira 1.6   problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 EmptyUto Feb 18 2014, 18:48

Uf ulje 100% ide.Najgore dok ne otvoris motor ne znas sta je a vrlo lako mogu biti karike
Nazad na vrh Ići dole
pedjica
Član
Član
pedjica


Broj poruka : 154
Datum upisa : 01.03.2011
Godina : 46
Lokacija : Podgorica

problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo nubira 1.6   problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 EmptyUto Feb 18 2014, 22:58

koliko je to novaca, moze li zbog tih karika da trokira u radu, da troši puno i benzina i plina, jel to znači polugeneralna ili genralna ili samo te karike da se promijene ili šta... mislim ako zna neko...

zaboravio sam da kazem da mi je ulje davno prevrtjelo kilometrazu, i da je trebalo biti promijenjeno prije par hiljada km, ali nekad je falilo para a mnogo više vremena da se to odradi... da li to moze uticati, jer mi inače nikada nije trošio ulje, jedino ako je sad počeo u zadnjih mjesec dana ili dva...
Nazad na vrh Ići dole
Blackeyed
Član
Član



Broj poruka : 165
Datum upisa : 18.04.2012
Lokacija : Kać/Novi Sad

problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo nubira 1.6   problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 EmptySre Feb 19 2014, 06:01

Ako trokira i puno troši + beličasti dim, nešto je s*ebano u motoru. Mogu vrlo lako biti karike a to ti je minimalno polugeneralna u najavi. Jbg, kada ti je već neko otvorio motor nećeš samo promeniti karike...
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo nubira 1.6   problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 EmptySre Feb 19 2014, 08:17

Peđa za mali servis mora da imaš.Ako nemaš trenutno parkiraj dok nestigne neki dinar.To ti je osnovno.Jbg džaba sav tvoj trud oko tog auta ako ti se ulje u motoru pretvorilo u mulj.Dok ne otvoriš motor neznaš šta je u njemu,a pre toga možeš da proveriš kompresiju jer ti ona može pokazati u dobroj meri kakav ti je motor
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo nubira 1.6   problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 EmptySre Feb 19 2014, 16:51

Uf uf uf pa ulje neko menja na 5000 a i na 10000 moze a ti ne znam koliko nisi menjao,a filter ko zna.Ja na svakih 10000 zamenim i ulje i filter,sto se tice filtera isti je od opel suze i jeftini.E sad kako da li ima stetnosti.Pa naravno da ima zato se i menja,ulje sluzi da podmaze sve sklopove u motoru a ulje gubi svoja svojstva sagorevanjem pa samim tim ti je i lose podmazivanje i karika klipova svega i sve se brze pohaba,gubi kompresiju vise trosi losije ide.Karike su oko 50e +-10e zavisi gde nadjes,obrada glave 10e zamena dihtunga koji je  oko 8e  i kad si vec otvorio motor najbolje zameniti i gumice ventila oko 30e,proveriti semeringe i ocistiti ventile i majstor ce bar 100e da ti uzme,kod vas mozda i vise.E sad skupljaj pare i resavaj,dzaba sve ostalo ako se nadas da nije nesto sa motorom a potrosio si ne znam koliko para za sve ostalo sto ti nije trebalo,menjao si ispravne delove.MOTOR MORAS SREDITI.Meni je i ova nova isla super i vukla  i potrosnja ok ali dimi ko traktor kad videh karike semerinzi gumice i sve sredio sada samo otvaram da dospem tecnost za brisace.Eto bas malopre sam zamenio ulje uzeo mobil2000 4l  2000din + filter  ulja od suze 220din + majstor 500din ukupno 2700din.Ako imate gde mozete i sami zameniti ulje i filter,ja nisam imao a nemam ni vremena
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo nubira 1.6   problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 EmptySre Feb 19 2014, 19:31

Pa dobro ako se nije ukatranilo , ne moras jos da ga menjas  JC_spank
Nazad na vrh Ići dole
pedjica
Član
Član
pedjica


Broj poruka : 154
Datum upisa : 01.03.2011
Godina : 46
Lokacija : Podgorica

problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo nubira 1.6   problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 EmptyČet Feb 20 2014, 21:43

Stari člnaovi koji me prate od samog početka znaju da sam ostao bez oba roditelja u kratkom vremenskom periodu i to su oboje pošli od najgore bolsti, majka je čak imala 3 metastaze... samo ko se lično susreo sa tim zna koji su to troškovi... Nakon toga sam dobio sina, jedna plata, bla bla... Zato je auto ispaštalo, jer je nekako uvijek bio zadnji na spisku... Sakupio sam za ulje i u subotu ide na mijenjanje... Hvala svima na informacijama... ja mislim da su otišle kairke i da je slaba kompresija ne bi mogao da nabija obrtaje... ne bi vukao uzbrdo i sl... fali mu snage, ali mislim da to što postiže nema trika da bi postigao da su otišle karike ili da nema kompresije, jednostavno u zvuku koji dobijam kao eho dok vozim pored kuća ili bankine i sl, kao da mu neki cilindar čas radi čas ne radi kao da nije sve sinhronizovano... I danas sam došao do jedne interesantne informacije... bmw sa istim simptomima, potrošnja, cimanje, trokiranje i sl... javio se u jedan servis, ista stvar dešava mi se bratu od tetke... rešenje: zaprljan senzor radilice odnosno bregaste... po čišćenju istog, sve normalno.... svi problemi nestali.... pošto u subotu ide auto na dizalicu, molić umajstora da mi očisti isti, jer se od blata i gliba jedva nazire....
Nazad na vrh Ići dole
pedjica
Član
Član
pedjica


Broj poruka : 154
Datum upisa : 01.03.2011
Godina : 46
Lokacija : Podgorica

problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo nubira 1.6   problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 EmptyČet Feb 20 2014, 21:49

Pa dobro, zaboravih da kazem, nisam ja 50 000 vozio bez zamjene ulja, mozda
nekih 10 000 ak hiljada, pa sam onda uzeo sistem za infuziju i špricem izvukao svo
ulje sve dok je moglo, i sipao drugo novo... medjutim, zbog prebogate smješe, 
crnog dima i ostaloga, ulje se ponovo zaprljalo jako brzno, naravno nisam mogao
sve da izvučem kao kod zamjene ali sam mu prilično pomogao... ali jednostavno,
kao što reče majstor, kod izduva kakav je meni bio do skoro, jednostavno je 
nemoguće imati čisto ulje duže od par hiljada km voznje... kako kod u subotu stize
novo ulje hahahahaha...
Nazad na vrh Ići dole
filipmlad
Početnik
Početnik
filipmlad


Broj poruka : 42
Datum upisa : 14.06.2011
Godina : 30
Lokacija : Beograd

problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo nubira 1.6   problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 EmptyČet Feb 20 2014, 22:19

Ja ti drzim palceve da budu samo karike. Javi sta je bilo. Pozdrav Smile
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo nubira 1.6   problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 EmptyPet Feb 21 2014, 18:18

Izvinjavam se na sarkazmu ali brate ako nemas sredstava nemoj da pravis jos vece bespotrebne troskove .
Sad ja tu tebi ovo ono , svako zna svoje pa i ti kako ces i sta ces sa svojim autom 
Izvinjavam se jos jednom  Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo nubira 1.6   problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 EmptyPet Feb 21 2014, 19:46

Peđa svako ima neku svoju muku.Ko zna šta je svakoga od nas stizalo ili će tek stići u životu.Ovde smo i diskutujemo o vozilima,pokušavamo da pomognemo jedan drugom koliko možemo.Što reče Serhio već si u problemu i netreba da praviš bespotrebne troškove.Nemoraš da sipaš kastrol ali da si i famovo ulje sipao bilo bi bolje nego što si mrcvario auto na starom ulju i sad moraš da razmišljaš i o motoru jbg.I zašto sad menjaš dva puta ulje?Zato što je crno?Sačekaj možda ćeš morati da otvaraš motor pa ga tada zameni.
Nazad na vrh Ići dole
pedjica
Član
Član
pedjica


Broj poruka : 154
Datum upisa : 01.03.2011
Godina : 46
Lokacija : Podgorica

problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo nubira 1.6   problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 EmptyPet Feb 21 2014, 22:23

nemojmo da sad ovo prerasta u izvinjavanjavanja... nisam nikome ništa za 
zlo uzeo i znam da svako ima neku muku... samo sam objasnio zašto se tek
sad rješavaju neke stvari... po mom skromnom laičkom mišljenju, nema ništa
od otvoranja motora jer me je noćas na plinu zalijepio  za sjedište... e sad 
savjeti... poklopio sam pun gas trokira, cima, a onda sam počeo polako da
otpuštam pedalu gasa... kad sam ubo polozaj, zmaj... šta moze to da bude
senzor polozaja leptira? senzor radilice?...?
majstor je voljan da učini sve što je u njegovoj moći, ali samo su tri nubire
u cijeloj pg, i nijedan nije kod njega dolazio... zato je svaki savjet dobro došao...

serhio, nemoj se izvinjavati, jer nisi apsolutno ništa loše rekao, svi me savjetujete
i pomazete, a ja sam uvijek raspolozen za šalu, kako na tudji račun  tako i nA svOj,
(imam virus pa mi brka maLa I veliKA slova, a ne mogu vIše da Se ispravlJam).

radane, sve sI u PRavU što si rekao, i da ponovim, nisam nikome ništa zamjerio
već samo upoznao ljude zašto nijE sve na vrijemE odRadio... a da, ulje mijenJam
ponovo jer Mi jE rekao da zaLuDu to pRvO što saM radio jer ovo što je u moturu
em je crno em je na dobrom putu da potpuno izgubi viskoznost...

sjutra idem da mijenjAm ulje i da vidim za te neke senzore, mada mi je ovaj momak
što radi kod majstora nEšto nabacio za neki senzor što ide ispod stEp motorića...
sJuTrA veĆe pričamO o svemu, i javlJam vam šta je sve bilo

svAkaKO se izVinjavam ako sam nekome nametnuo osjećaj kRivice ilI bilo kakav
drugi ruzan osjećaj jEr to sigurno nisam htIo... budite mi dobri, do sledećeg javljanjA
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo nubira 1.6   problem - daewoo nubira 1.6 - Page 7 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
daewoo nubira 1.6
Nazad na vrh 
Strana 7 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» daewoo nubira
» TESKO JUTARNJE PALJENJE-NUBIRA 98
» PUMPA za GORIVO Daewoo Nubira
» Daewoo Nubira nece da pali!
» Daewoo Nubira pali teško

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Kvarovi-
Skoči na: