Srpski forum o daewoo automobilima.

PrijemPrijem  KalendarKalendar  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

nejednak rad motora(varira mu gas od 1000-1500 o/s)

Ići dole 
AutorPoruka
aplle
Početnik
Početnik

Broj poruka : 6
Datum upisa : 06.11.2012

PočaljiNaslov: nejednak rad motora(varira mu gas od 1000-1500 o/s)    Sub Dec 01 2012, 17:53

Pozdrav
Prvo da se zahvalim na savetu za hidro podizace,zamenio sam ih i sada se ne cuje kuckanje bravo ali sada mi se sad dasava da mi gas varira kako u leru tako i voznji..bio sam kod majstora kaze da je ocistio ocistio (step motor) i posle desetak km desava se isto... onda je skinuo ceo taj deo gde se nalazi taj step motor, i njega oprali i ista prica... glavom u zid sad me zanima da li je nesto drugo u pitanju posto je majstor ostao bez ideja confused... Lanos 1600 16v Hvala u napred...
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak

Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 34

PočaljiNaslov: Re: nejednak rad motora(varira mu gas od 1000-1500 o/s)    Sub Dec 01 2012, 21:39

Taman da se zaletim da kazem step motor ali vidis da nije.Mozda je neispravan.Nego nisi se predstavio u temi za predstavljanje!Postavio si temu dobio odgovor a nisi zavrsio tj nisi odgovorio u temi kako si resio problem,koliko je kostalo itd.Tako ne funkcionise forum big_boss
Nazad na vrh Ići dole
aplle
Početnik
Početnik

Broj poruka : 6
Datum upisa : 06.11.2012

PočaljiNaslov: Re: nejednak rad motora(varira mu gas od 1000-1500 o/s)    Sub Dec 01 2012, 22:54

izvinjavam se Megasp, bas neprimerno sa moje strane,zovem se Dejan. Embarassed Zamenio sam podizace nasao sam ih u Pancevu komad oko 500din ispalo mi je 170e sa ravnanje glave i dihtugom... bez ruku majstora-radio mi je drugar...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: nejednak rad motora(varira mu gas od 1000-1500 o/s)    

Nazad na vrh Ići dole

nejednak rad motora(varira mu gas od 1000-1500 o/s)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Lanos-
Skoči na: