Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Digitalna kontrola klime gubi struju

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
djole028
Početnik
Početnik



Broj poruka : 1
Datum upisa : 20.11.2012

Digitalna kontrola klime gubi struju Empty
PočaljiNaslov: Digitalna kontrola klime gubi struju   Digitalna kontrola klime gubi struju EmptyUto Nov 27 2012, 13:42

Kao sto i sam naslov kaze...pocelo je tako sto kad upalim zmigavce svetlo na digitalnoj kontroli klime pocinje da slabi u ritmu rada migavaca..kasnije je pocelo da se desava to da na kontroli klime uopste nema nicega ..sto je jos cudnije kad god bi ekran na kon. klime nestao , nestao bi i digitalni sat iznad..sada sat i klima zajedno nestaju i pojavljuju se opet...ekran na klimi mi se sada pojavi jako bledo ali cim ukljucim bilo sta sve se izgubi sa ekrana i ne mogu cak ni duvanje na stakla da pustim. Jel imao neko slicne probleme na leganzi 99' 2.0 cdx
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

Digitalna kontrola klime gubi struju Empty
PočaljiNaslov: Re: Digitalna kontrola klime gubi struju   Digitalna kontrola klime gubi struju EmptyUto Nov 27 2012, 20:42

stvarno ne znam nikad nisam imao taj problem ali ocigledno da negde gubi neki kontakt ne znam stvarno jos cudnije sto se i povrati.
Nazad na vrh Ići dole
 
Digitalna kontrola klime gubi struju
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Svetli lampica ABS I Rucna i gubi struju
» Kontrola proklizavanja na leganci(traction control)
» Tacuma iliti Rezzo
» kompresor klime
» Dnevnik moje nubire karavan 1,6 16V SX 1998-problemi i sta je radjeno da se otklone,sve o mojoj nubiri

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Leganza & Evanda-
Skoči na: