Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Naprsla soferka po dijagonali - Matiz 2001

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
donVaske
Početnik
Početnik
donVaske


Broj poruka : 28
Datum upisa : 26.07.2011

Naprsla soferka po dijagonali - Matiz 2001 Empty
PočaljiNaslov: Naprsla soferka po dijagonali - Matiz 2001   Naprsla soferka po dijagonali - Matiz 2001 EmptyPon Jul 02 2012, 10:20

Pozdrav svima,

Pre mesec dana primetio sam u desnom cosku soferke da ima napukla linijica oko 10cm, rekoh necu jos da idem do ovih u Glass Servisu, nemam pare.
Pre neki dan sam prao kola, izgleda da je bila vrela soferka a ja polio hladnom vodom i naprsla, PO DJAGONALI!
Zvao sam drugara koji radi u Glass Shopu i kaze "mora nova", naplatice mi 100 E...

Jel to prava cena ?

Evo slike:

Naprsla soferka po dijagonali - Matiz 2001 DSC00648
upload photo
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

Naprsla soferka po dijagonali - Matiz 2001 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naprsla soferka po dijagonali - Matiz 2001   Naprsla soferka po dijagonali - Matiz 2001 EmptyPon Jul 02 2012, 17:38

Ne znam jel to prava cena, ali imam kakvo takvo resenje, kad dodje vreme za registraciju ti osiguras i stakla, posle toga odes i kazes da ti je pukla soferka i oni ti plate Naprsla soferka po dijagonali - Matiz 2001 315501 Naprsla soferka po dijagonali - Matiz 2001 315501
Nazad na vrh Ići dole
donVaske
Početnik
Početnik
donVaske


Broj poruka : 28
Datum upisa : 26.07.2011

Naprsla soferka po dijagonali - Matiz 2001 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naprsla soferka po dijagonali - Matiz 2001   Naprsla soferka po dijagonali - Matiz 2001 EmptySub Avg 01 2015, 07:50

Boki, sada sam nabasao na ovaj post i mogu ti reci da sam se odusevio kada sam video Smile
Tacno tako sam uradio i prosla shtela Smile osiguranje platilo, majstor stavio novu i mirna Bosna Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Laycan
Početnik
Početnik



Broj poruka : 15
Datum upisa : 24.01.2015

Naprsla soferka po dijagonali - Matiz 2001 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naprsla soferka po dijagonali - Matiz 2001   Naprsla soferka po dijagonali - Matiz 2001 EmptySub Avg 01 2015, 10:25

Interesantno i pametno,to bi i ja trebalo da uradim! Ali me zanima koliko kosta osiguranje stakla i gde i kod koga da se osigura??????
Nazad na vrh Ići dole
donVaske
Početnik
Početnik
donVaske


Broj poruka : 28
Datum upisa : 26.07.2011

Naprsla soferka po dijagonali - Matiz 2001 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naprsla soferka po dijagonali - Matiz 2001   Naprsla soferka po dijagonali - Matiz 2001 EmptyPon Avg 03 2015, 07:47

Laycan ::
Interesantno i pametno,to bi i ja trebalo da uradim! Ali me zanima koliko kosta osiguranje stakla i gde i kod koga da se osigura??????
Meni je prsla jako cudno, fazon bilo leto, vrucine haos, otisao do ortaka i njegov mladji burazer kao pere kola za pare Smile ja mu dao nesto novca i on oprao par exelans Smile medjutim kako sam seo u kola primetim liniju, ocigledno je pukla kako je bila vrela a on sibnuo hladnu vodu ne znam, nisam siguran, ali znam da se tada pojavila linija. Elem, tada nisam bio osiguran, sacekam da mi dodje registracija, registrujem lepo i posle toga samo dodam AMSS osiguranje za stakla, sacekam jos par meseci i prijavim slucaj, daju ti da popunis dokumentaciju, odes na neki vid "vestacenja" oni slikaju pitaju sta je bilo, rekao sam da me je na putu pretekao sleper i da je odskocio kamencic na soferku. Prihvatili su to, dali mi neke papire dza bu, i na kraju otisao do majstora, on mi stavio novu soferku a naplatio od njih preko tog osiguranja, e sad, majstor je naplatio full osiguranje nekih 15.000, kako je on dalje to sa njima to ne znam ali to je princip ukratko po kom sam prosao Smile
Nazad na vrh Ići dole
Laycan
Početnik
Početnik



Broj poruka : 15
Datum upisa : 24.01.2015

Naprsla soferka po dijagonali - Matiz 2001 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naprsla soferka po dijagonali - Matiz 2001   Naprsla soferka po dijagonali - Matiz 2001 EmptyUto Avg 04 2015, 14:51

Vaske sve je to ok ali mene zanima koliko si ti platio osiguranje stakla u AMMS???
Nazad na vrh Ići dole
donVaske
Početnik
Početnik
donVaske


Broj poruka : 28
Datum upisa : 26.07.2011

Naprsla soferka po dijagonali - Matiz 2001 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naprsla soferka po dijagonali - Matiz 2001   Naprsla soferka po dijagonali - Matiz 2001 EmptyNed Avg 09 2015, 09:18

Laycan ::
Vaske sve je to ok ali mene zanima koliko si ti platio osiguranje stakla u AMMS???
Pogledaj na njihovom sajtu, pozovi ih, kontam da ti je lakse to da uradis za desetak minuta nego da cekas mene ovde da odgovorim Smile Elem, ne mogu da se setim tacno, mislim da je to osiguranje za staklo fazon 2000 dinara maximalno, mada je sigurno jeftinije, sada jos imas one fore u AMSS da ako neki niz godina imas osiguranje kod njih za "ne znam ni ja sta" onda ti se svake sledece godine smanji cena osiguranja, npr. za stakla.. Ne znam tacno, zato odes kod njih na sajt i vidis sve info. ili pozoves, mislim da ti je to najbolja solucija.

Pozz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Naprsla soferka po dijagonali - Matiz 2001 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naprsla soferka po dijagonali - Matiz 2001   Naprsla soferka po dijagonali - Matiz 2001 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Naprsla soferka po dijagonali - Matiz 2001
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Matiz-
Skoči na: