Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 los rad auta na leru u letnjem periodu

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
135bojan
Početnik
Početnik



Broj poruka : 2
Datum upisa : 15.05.2012
Godina : 49

los rad auta na leru u letnjem periodu Empty
PočaljiNaslov: los rad auta na leru u letnjem periodu   los rad auta na leru u letnjem periodu EmptySre Maj 16 2012, 15:30

pzdrav svima ja sam Bojan zadovoljni vlasnik nubire 1.6 2001 godiste.Imam problem sa autom u letnjem periodu jer nema ujednacen rad motora u leru cesto se desava i da se ugasi kako na benzinu tako i na gasu.


(Tema prebačena iz foruma predstavljanje u forum kvarovi)
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

los rad auta na leru u letnjem periodu Empty
PočaljiNaslov: Re: los rad auta na leru u letnjem periodu   los rad auta na leru u letnjem periodu EmptySre Maj 16 2012, 18:47

Ne znam meni radi sve ok sto se motora tice.Imam 1.6 16v karavan.Posto te zeza i na gasu i na benzinu onda je nesto sto je zajednicko za njih zar ne?Je li sekvent ili vakumski?U slucaju da je vakumski najpre oko vazduha ,senzor ili filter(ne verujem da je nesto u motoru) jer bi onda bilo non stop neravnomerno.Ako je sekvent moze biit kao i za vakumski i brizaljke.To je samo predlog nemoj me strogo drzati za rec.
Nazad na vrh Ići dole
 
los rad auta na leru u letnjem periodu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» zimske gume u letnjem periodu ...
» poliranje auta
» OD KOG AUTA MOGU DELOVI NA LEGANCU
» Koji delovi pasuju od drugih auta na nubiri!
» Lanos 1.5 8v se 1997 gašenje auta, prekida rada brzinomjera

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Kvarovi-
Skoči na: