Srpski forum o daewoo automobilima.

PrijemPrijem  KalendarKalendar  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

Brisaci i metlice

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
tosha
Član
Član

Broj poruka : 408
Datum upisa : 25.09.2012
Godina : 56

PočaljiNaslov: Re: Brisaci i metlice   Sre Okt 31 2012, 15:44

dixy ::
A da li je imao instalaciju za zadnji brisač?
Izvini Dixy, kasnim. Ako se dobro sećam, bilo je odmah nakon kupovine auta maja prošle godine, samo sam skinuo plastiku na poklopcu prtljažnika, ušrafio elektromotorčić na poklopac i držač metlica i iza toga spojio džek na kablu elektromotorčića i džek na postojećoj instalaciji na autu. Zašto pitaš?
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator

Broj poruka : 489
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 37

PočaljiNaslov: Re: Brisaci i metlice   Sre Okt 31 2012, 15:54

Interesovalo me je da li si ti izvlačio instalaciju ili je postojala. Izgleda da su instalacije postavljene kod nižih modela i za neke stvari koje su bile za više modele (SX)

Član
Član

Broj poruka : 408
Datum upisa : 25.09.2012
Godina : 56

PočaljiNaslov: Re: Brisaci i metlice   Sre Okt 31 2012, 16:17

dixy ::
Interesovalo me je da li si ti izvlačio instalaciju ili je postojala. Izgleda da su instalacije postavljene kod nižih modela i za neke stvari koje su bile za više modele (SX)
Pa neznam ali je kod ovog bila instalacija i prskalica ali nije bilo elektromotorčeta i ruke tj. nosača metlice što mi je bilo jako čudno. Rupa za nosač metlice bila je zatvorena ja mislim originalnim plastičnim čepom a pri montaži nisam uočio tragove da je brisač bio pre toga te sam stoga i zaključio da ga fabrički nije bilo. Čudnovato ali je tako!
Nazad na vrh Ići dole
rajko1989
Početnik
Početnik

Broj poruka : 41
Datum upisa : 24.01.2012
Godina : 29

PočaljiNaslov: Re: Brisaci i metlice   Čet Jan 17 2013, 18:12

Ja sada zamenio i po katalogu za lanos 1,5 idu metlice duzine 475mm i jedna i druga...Pokusao sam i da leva metlica bude 500 a druga 475 i ne ide tako da je prava mera obe metlice 475mm
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Brisaci i metlice   

Nazad na vrh Ići dole

Brisaci i metlice
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Lanos-
Skoči na: