Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE

Ići dole 
+9
joca
milandukic
bojanena
Megasp
bokilava
dixy
ivan85_zmaj
serhio011
barchetta
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE   HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 EmptySre Apr 18 2012, 19:57

dixy ::
Odlična stolica... Gde ja da nabavim takvu ?? bravo
Aaaa to je unukat , babina smeh
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE   HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 EmptySre Apr 18 2012, 20:05

bojanena ::
ali me interesuje gde mogu da se kupe diht trake u rolni,i dali su gumene ili silikonske. Pozdrav.
Kupio sam u firmi " Termoplast" imaju razne , adresa je skroz na dnu kad otvoris stranicu
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE   HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 EmptySre Apr 18 2012, 20:08

Megasp ::
Sad kako radi ?Uskoro vrlo uskoro!
bravo bravo bravo
Jos da nabavim babler za koji je obecana slika u nekom od predhodnih postova 4mmhceg
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE   HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 EmptySre Apr 18 2012, 20:42

svaka cast super a i za stolicu do skoro sam i ja imao jednu isto babina bravo
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE   HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 EmptySre Apr 18 2012, 20:58

Nadam se da cu se etiti ujutro kada krenem na posao izvadicu iz kutije i da slikam.Jbg meni je bas problem gde da stavim da bude po PS.Inace pozicije posuda za vodu ti ide u gornju poziciju generator u donju poziciju a bubbler u srednju.Ja cu staviti i nepovratni ventil kao dodatnu sigurnost mada bubbler igra i tu ulogu ali sto da mi se razvali kuciste a oko 500 din je ventil,mozes naci u prodavnicama auto delova.Samo pazi oko montaze kasnije,ja sam samo onako ubacio i tanko vagres crevo na jedom mestu se deformisalo i malo probusilo,da je blo prikjuceno BOOM,zato sam uzeo protkano 10 puta deblje i gledam da mi ne ide oko motora tj ispred jer bije toplota pa ga deformise.Iscaprkaj po netu veoma bitna stavka oko generatora je ta struja.
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE   HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 EmptySre Apr 18 2012, 21:05

bubbler bi morao da ide ispred hladnjaka zbog hladjenja
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE   HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 EmptyČet Apr 19 2012, 06:14

Jeste a sa druge strane ga greje motor,i da ne zaboravimo creva koja nisu bas imuna na toplotu.U bubbler se moze sipati antifriz i onda se hladi sa njim.Bar ovaj kod mene sto je ne moze.Slikao sam jutros i kazicu kasnije kada nadjem kabal ili blrtooth na nekom laptopu da postavim,sada sam na poslu.
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE   HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 EmptyČet Apr 19 2012, 18:18

Evo serhio kao sto sam i obecao
Generator
HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 Imag0158
Presek generatora tj vidi ploce
HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 Imag0159
ovo ti je ta elektronika neka i ide sa generaora
HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 Imag0160
Ja sam uzeo ovo kvalitetnije crevo
HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 Imag0161
bubbler
HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 Imag0162
Izlazi iz njega
HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 Imag0163
I posuda koja je malo bezveze ali sad drugu ja da busim i postavljam ovo za creva mrzi me,ionako ovu kad stavim necu je ni menjati
HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 Imag0164


Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE   HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 EmptyČet Apr 19 2012, 18:47

joca ::
bubbler bi morao da ide ispred hladnjaka zbog hladjenja
koliko sam video stavljaju elektrolizer ispred hladnjaka , predpostavljam da se on greje a ne babler Neutral
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE   HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 EmptyČet Apr 19 2012, 18:55

Megasp ::
Evo serhio kao sto sam i obecao

bubbler
HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 Imag0162


hvala za trud ali
ne zameri al' pravo da ti kazem ne svidja mi se resenje bablera , ovako nesto jurim samo vece HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 Bufer
inace jesi li ga probao , koliko gasa dobijas u minuti , koliko sode stavljas na koju kolicinu vode itd ?????
Ja danas sa kolegama u firmi probao ide 1,5 L za 2,5 min. nesto mi se cini malo , e sad mozda je do povezivanja plusa i minusa mozda do preseka kabla , okacili ga na akomulator malo se zezali , u poklopac tegle stavili malo sapunice i tu dovod gasa skupilo se malo i upalili upaljac kako je to puklo ljudi da nisam licno probao ne bih verovao , jos sam pod utiscima smile_badteeth1 wacko
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE   HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 EmptyČet Apr 19 2012, 19:15

hEHE PUCA PUCA.pA MENI OVAJ RECE OKO 1,5 U MINUTU .Bubbler jedte bezveze ali videcemo kako radi.Inace Naspem vode i dodajem sodu i merim na osiguracu dok ne dobijem 8a.Vise sode jaca struja vise vode manja struja
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE   HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 EmptyNed Apr 22 2012, 18:54

Da dodam ,burazer je prodao auto a sto se tice generatora radio je mozda 1000km i poceo da izbacuje crvenu vodu-otisle celije.A ovaj mu je rekao dosta je radio i nece da mu da drugi to je sa ovog LINKA pa ga izbegavajte.Ajde serhio da vidimo taj tvoj pa da das popust clanovima.Meni ces morati ako mi moj rikne pu pu daleko bilo,ja moj planiram da pustim u pogon u roku od 7 dana jer cu ugrabiti malo vremena posle 18h u cetvrtak i petak pa cu tada moci da sredim
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE   HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 EmptyPon Apr 23 2012, 12:55

Megasp ::
Ajde serhio da vidimo taj tvoj pa da das popust clanovima.Meni ces morati ako mi moj rikne pu pu daleko bilo
Nisam nameravao niti nameravam da se bavim proizvodnjom i prodajom , radim ga za sebe , a vrlo rado cu pomoci u izradi kome god treba , i ja sam dobio skice i nacrte bez dinara smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE   HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 EmptyPon Apr 23 2012, 12:59

Megasp ::


I posuda
HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 Imag0164


od kog auta je posuda , takva bi mi pasovala u onaj prostor kod motora za brisace na lanosu
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE   HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 EmptyPon Apr 23 2012, 13:00

Lepo od tebe,pohvalno.Ja se nadam da ce moj raditi ,naravno i tebi sve najbolje.Jesi li resio oko elektronike?
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE   HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 EmptyPon Apr 23 2012, 13:04

Ova je nova ne znam od cega.Dosta ljudi koristi od antifriza posudu,od golfa 3 jer je okrugla i odlicno se ubacuje.Ja je nisam menjao ni budzio zbog ovog za crevo
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE   HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 EmptyUto Apr 24 2012, 04:25

orle seticemo te se a nafni lobi ...mozda nam nis ponudi neku lovu par miliona da malo cutimo smeh
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE   HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 EmptyUto Apr 24 2012, 10:45

joca ::
a nafni lobi ...mozda nam nis ponudi neku lovu
Ma samo da nas ne pojede mrak crazy-1
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE   HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 EmptyUto Apr 24 2012, 10:55

Da li je nama potrebno ovo OBD II mikrokontroler na dnu stranice Question Exclamation Question
Primetio sam da im je sema losa , idu dva minusa na pulsni modulator a izlaze minus i plus , malo mi ne pije vodu , al' moje misljenje da moze i bez njega , to bi trebalo da regulise relej , ispravite me ako gresim a078
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE   HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 EmptyUto Apr 24 2012, 11:02

Da ti si ovaj iskopirao vidim poznat mi...Ma ima ih dosta radi ovako.Ovaj kontroler ti dodje ko neka lambda sonda.Mozda i valja da se stavi ali mislim da su cene oko 5000 za njega.Nemoj me drzati za rec ali cena je okvirno.Mada moze da radi i bez njega.
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE   HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 EmptySre Maj 02 2012, 21:27

Serhio sta bi?Ima li napretka.Ja nisam bio kuci danima pa eto smislih da napravim nosace i jedino mesto gde ovaj moj moze da ide jeste ispod akumulatora!Ima prostora moze da stane i samo da zavrsim nosace Ovako izgledaju HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 Slika-1
HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 Imag0181
Pa da montiram ostatak.Toliki auto a nema mesta pih.Imalo bi mesta da nemam plin jer zbog cevi i isparivaca me zeza prostor.A gde bi moglo fali ono malo.Ne moze da stane a idealno izmedju hladnjaka i branika ima rupa.Javi sta radis.Ja kada zavsim stavljam u moju temu i video sve propratno hehe .Pozz
Nazad na vrh Ići dole
milan_beska
Član
Član



Broj poruka : 116
Datum upisa : 28.08.2011
Godina : 32
Lokacija : beska(indjija)

HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE   HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 EmptyČet Maj 03 2012, 13:37

i ja pomno pratim ovu temu pa kada postavite sve na forum mozda krenem sam da radim a ne razumem se ni 20 % u kola... pa gde zaskripi mozda kontaktiram nekog pa da pomognete malo... naravno ako ne moze dzabe ( Sad ) onda uz neki kes Smile
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE   HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 EmptyČet Maj 03 2012, 15:06

Megasp ::
Ima li napretka.
po malo , jurio sam babler i na kraju ga napravio od flasice jbg-a , za pocetak dok nesto ne naleti
Megasp ::
gde ovaj moj moze da ide jeste ispod akumulatora
i kod mene isti slucaj
Megasp ::
samo da zavrsim nosace
moracu i ja nesto da smislim po tom pitanju
Megasp ::
A gde bi moglo fali ono malo.Ne moze da stane
eee to malo i j@#e nase koke a nije pet'o , morao sam da zaokrecem motor brisaca za 180 stepeni i da izmestam posudu za rashladnu tecnost , a pri tom i busio rupu fi 30mm , da bih uglavio novu posudu za elektrolit i crevo koje ide iz nje do celije iza solje amortizera
Nego nisam pametan da li nam treba varalica lambde ? Da li ona detektuje vise vazduha pa salje signal da treba vise goriva zbog smese ? Onda sta , povecavamo potrosnju umesto da je smanjimo . Da li nam trba onaj PWM REGULATOR (PULSE WIDTH MODULATOR) za regulaciju napona , koji presek kabla itd. ?
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE   HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 EmptyČet Maj 03 2012, 15:47

Pa valjalo bi mada ja vozim na plinu pa mi i ne treba ako si na benzinu onda ti treba.Hehe vidim da iste muke mucis,U svakom slucaju mozes da probas vidis rezultate pa kada se steknu parice kupis modulator.Treba i ako je sekvent meni venturi sistem pa ne treba jer je nezavisan.Ja sam mislio i ovo mi je najbolje sto mi je palo na pamet za nosace.Kako god okrenes ne moze da se stavi!Pa posto nema mesta za generator ja na nosac i na vrhu samo savijem sipku i gotovo.Tako da ce generator stajati u vazduhu, i nece se mrdati ove sipke su mi od prohroma 1mm ,moze mozda i od lima ali meni ovo izaslo free.
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE   HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 EmptyPet Maj 04 2012, 20:06

od ovog coveka sam dobio nacrte i uputstva

sto se tice zavrsetka video klipa - razmisljam se da probam da skinem crevo dovoda plina na dizne i da prikljucim dovod iz hho uredjaja bounce2 ne znam , da ne bude wacko
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE   HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Matiz 0.8 SE - ima ili nema ABS i klimu???
» Opruga za step motor
» DAEWOO NEXIA 16V 66 KW DOHC NEMA VARNICU NA SVECICI
» Župčasti kaiš

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Razno :: Neobavezno-
Skoči na: