Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Pitanje u vezi alarma

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
fisis57
Početnik
Početnik
fisis57


Broj poruka : 14
Datum upisa : 21.02.2012
Godina : 67
Lokacija : Bečej

Pitanje u vezi alarma Empty
PočaljiNaslov: Pitanje u vezi alarma   Pitanje u vezi alarma EmptyNed Mar 25 2012, 14:43

Imam fabricki alarm na Leganzi.
Kad stisnem crveno dugme na daljincu auto se zakjuca,pored dugme otkljuca, ispod dugme alarmira i jedino tad svetle zmigavci i cuje se sirena...

Dali bi trebalo kod zakjucanja i otkjucanja da se cuje sirena na kratko i zmigavci da zasvetle???
Nazad na vrh Ići dole
http://www.elektronikapomeri.tk
milan_beska
Član
Član



Broj poruka : 116
Datum upisa : 28.08.2011
Godina : 32
Lokacija : beska(indjija)

Pitanje u vezi alarma Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje u vezi alarma   Pitanje u vezi alarma EmptyPon Mar 26 2012, 13:42

Pa pazi. to je od alarma do alarma... ja neznam kakav je fabricki alarm na leganzi ali kod svakog auta bi trebalo da se cuje... kod mene na nexii se cuje uvek i kada se odkljucava i zakljucava a zmigavci blicnu jednom kada je zakljucan a 2 puta kada je odkljucan auto... kod mene to moze da se namesta ali neznam kako, tj. kako je majstor spojio tako stoji. nisam bas vican elektriku da "namestam"..
Nazad na vrh Ići dole
Chevy
Član
Član
Chevy


Broj poruka : 115
Datum upisa : 04.08.2011

Pitanje u vezi alarma Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje u vezi alarma   Pitanje u vezi alarma EmptyUto Mar 27 2012, 09:35

Ja na nubiri imam excalibur, na srednje dugme ga i otkljucavam i zakljucavam. Ne cuje mi se nista, samo mi se upale pozicije kad ga zakljucavam ili otkljucavam. Kad upalim blokadu motora, onda mi se cuje i jedan bip kad zakljucam, ili otkljucam. Ali mi je uzaludno da uvek palim blokadu motora zbog zvuka, jer ce auto da mi se ugasi posle jedan minut i krenuce da pisti alarm.
Nazad na vrh Ići dole
Dzony
Početnik
Početnik
Dzony


Broj poruka : 26
Datum upisa : 01.09.2011
Godina : 32
Lokacija : Beograd

Pitanje u vezi alarma Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje u vezi alarma   Pitanje u vezi alarma EmptyUto Apr 24 2012, 14:53

Nema zvuka kada se pali alarm,ali trebalo bi da se upale migavci kada se otkljucava i zakljucava auto.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitanje u vezi alarma Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje u vezi alarma   Pitanje u vezi alarma Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitanje u vezi alarma
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Hajde i ja da postavim pitanje u vezi plina...
» Imitacija alarma
» Pitanje
» NUBIRA 2000 79KW
» step motor kod daewoo tacume 1.6 16v

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Leganza & Evanda-
Skoči na: