Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 daewoo leganza&evanda

Ići dole 
+10
Danijel12
stevan71
MAD MAX
dellas
Oggy
dixy
serhio011
ivan85_zmaj
metrocop
joca
14 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

leganza - daewoo leganza&evanda Empty
PočaljiNaslov: daewoo leganza&evanda   leganza - daewoo leganza&evanda EmptyČet Sep 23 2010, 05:42

zna li neko kakav je senzor ili vec sta je na leganzi na gornjem dele kont.table na sredini odma ispod vetrobrana?
Nazad na vrh Ići dole
metrocop
Moderator
Moderator
metrocop


Broj poruka : 281
Datum upisa : 12.08.2010
Godina : 37
Lokacija : Bg

leganza - daewoo leganza&evanda Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo leganza&evanda   leganza - daewoo leganza&evanda EmptyČet Sep 23 2010, 16:19

Hm to je i mene uvek kopkalo Smile Mada mozda moze da se pronadje u onoj knjizi koja se dobija uz auto Smile Provericu akd budem imao vremena Smile
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

leganza - daewoo leganza&evanda Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo leganza&evanda   leganza - daewoo leganza&evanda EmptyČet Sep 23 2010, 17:47

Da nije mozda senzor za kisu??? Question
Nazad na vrh Ići dole
metrocop
Moderator
Moderator
metrocop


Broj poruka : 281
Datum upisa : 12.08.2010
Godina : 37
Lokacija : Bg

leganza - daewoo leganza&evanda Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo leganza&evanda   leganza - daewoo leganza&evanda EmptyČet Sep 23 2010, 19:23

Kako mislis? Da se pale brisaci kad oseti kisu? Nije sigurno to... Nalazi se na kontrolnoj tabli u sredini skroz do shoferke... kao u Novijim automobilima onaj senzor za parkiranje... Samo sto Leganca nema taj senzor.
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

leganza - daewoo leganza&evanda Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo leganza&evanda   leganza - daewoo leganza&evanda EmptyČet Sep 23 2010, 19:44

ma nije senzor za kisu sigurno
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

leganza - daewoo leganza&evanda Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo leganza&evanda   leganza - daewoo leganza&evanda EmptyČet Sep 23 2010, 19:47

a i na desnoj polugici ima za brisace nekoliko koraka pa se polugica okrece oko svoje ose ali ja ne vidim nikakvu razliku u radu brisaca ?
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

leganza - daewoo leganza&evanda Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo leganza&evanda   leganza - daewoo leganza&evanda EmptyČet Sep 23 2010, 20:07

joca ::
a i na desnoj polugici ima za brisace nekoliko koraka pa se polugica okrece oko svoje ose ali ja ne vidim nikakvu razliku u radu brisaca ?
na lanosu je to za za brzinu brisanja zadnjeg brisaca
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

leganza - daewoo leganza&evanda Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo leganza&evanda   leganza - daewoo leganza&evanda EmptyČet Sep 23 2010, 20:23

a j...nemam zadnji brisac ali super ima tog fabrika stedi i kombinuje delove a za lanosa sam cuo lepih stvari
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

leganza - daewoo leganza&evanda Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo leganza&evanda   leganza - daewoo leganza&evanda EmptyČet Sep 23 2010, 21:16

Bas me zanima kakav je to senzor, kako izgleda? Jel to senzor ili neka lampica? Aj nakaci neku sliku toga. A to na desnoj polugici za brisace to ti je brzina rada brzaca u prvom stepenu. Dakle to pomera onaj tajmnig da brisac odradi pa posle nekoliko sekundi odradi ponovo. E sad lupam recimo na najbrze kad stavis onda recimo na svakih 2-3 sekunde odradi brisac, a na najsporije recimo treba mu jedno 10-15 sekundi da odradi brisac...
To ti je za to sigurno, moze da se desi da ti samo ne radi, ako ne primecujes tu razliku.

Dakl samo kad brisac ubacis na prvi stepen, kad sam na odredjen tajming odradi svoje...
Nazad na vrh Ići dole
metrocop
Moderator
Moderator
metrocop


Broj poruka : 281
Datum upisa : 12.08.2010
Godina : 37
Lokacija : Bg

leganza - daewoo leganza&evanda Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo leganza&evanda   leganza - daewoo leganza&evanda EmptyČet Sep 23 2010, 22:42

Sad sam bas bio do kola i trazio u prirucniku taj senzor ali nsiam nasao. Slikacu ga sutra pa cu da nakacim. Mada je vrlo zaebano slikati ga jer je pri dnu skorz.

A ovo za brzinu brisanja u prvom stepenu je moguce.... Nisam to znao ali cud a isprobam Smile Dosta korisnih stvari sam izvalio u prirucniku... izmedju ostalog i onaj sa magljenjem stakala Smile))
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

leganza - daewoo leganza&evanda Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo leganza&evanda   leganza - daewoo leganza&evanda EmptyPet Sep 24 2010, 06:01

ivan85_zmaj ::


Dakl samo kad brisac ubacis na prvi stepen, kad sam na odredjen tajming odradi svoje...
ja sam primetio razliku u brzini samo na zadnjem brisacu , pravo da ti kazem nisam ni predpostavio da ima veze i sa tajmingom prednjih , tako da nisam ni isao za tim , bas cu da probam , svasta nesto saznas ovde Laughing
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

leganza - daewoo leganza&evanda Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo leganza&evanda   leganza - daewoo leganza&evanda EmptyPet Sep 24 2010, 06:18

serhio011 ::
ivan85_zmaj ::


Dakl samo kad brisac ubacis na prvi stepen, kad sam na odredjen tajming odradi svoje...
ja sam primetio razliku u brzini samo na zadnjem brisacu , pravo da ti kazem nisam ni predpostavio da ima veze i sa tajmingom prednjih , tako da nisam ni isao za tim , bas cu da probam , svasta nesto saznas ovde Laughing
e ljudi ok smo mi ekipa saznas svasta pitam se samo gde su ostali clanovi nesto stidljivi ili non stop spavaju a da poz.za nove clanove a cini mi se da ima i devojaka ubice me zena Sleep Basketball
Nazad na vrh Ići dole
metrocop
Moderator
Moderator
metrocop


Broj poruka : 281
Datum upisa : 12.08.2010
Godina : 37
Lokacija : Bg

leganza - daewoo leganza&evanda Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo leganza&evanda   leganza - daewoo leganza&evanda EmptySub Sep 25 2010, 01:29

hahaha Nece nece Smile Mi smo samo ljubitelji daewoo-a i kolege Smile
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

leganza - daewoo leganza&evanda Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo leganza&evanda   leganza - daewoo leganza&evanda EmptySub Sep 25 2010, 20:29

tacno je ja nikad nisam obracao paznju pre dva sata po kisi vozim i brisac u 1 stepenu ima da se regulise na 3,6 i oko 10sek. zadrske izmedju dva brisanja.
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

leganza - daewoo leganza&evanda Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo leganza&evanda   leganza - daewoo leganza&evanda EmptySub Sep 25 2010, 21:10

Pa kazem vam ja sta je to... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

leganza - daewoo leganza&evanda Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo leganza&evanda   leganza - daewoo leganza&evanda EmptySub Sep 25 2010, 21:12

ivan85_zmaj ::
Pa kazem vam ja sta je to... Laughing

u pravu si cheers i ja danas probao , ima razlike u tajminjgu bounce ali je i za brzinu rada zadnjeg , provereno Basketball
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

leganza - daewoo leganza&evanda Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo leganza&evanda   leganza - daewoo leganza&evanda EmptySub Sep 25 2010, 21:16

Ja nemam zadnji brisac tako da za to neznam, ali za prednji je to to...
Nazad na vrh Ići dole
metrocop
Moderator
Moderator
metrocop


Broj poruka : 281
Datum upisa : 12.08.2010
Godina : 37
Lokacija : Bg

leganza - daewoo leganza&evanda Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo leganza&evanda   leganza - daewoo leganza&evanda EmptyNed Sep 26 2010, 03:43

Smile Danas sam i ja probao po kisi Smile Dobra stvar Smile
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

leganza - daewoo leganza&evanda Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo leganza&evanda   leganza - daewoo leganza&evanda EmptyČet Sep 30 2010, 20:24

leganza - daewoo leganza&evanda P2409101524.th a saznade li neko koji mu je ovo ...
Nazad na vrh Ići dole
metrocop
Moderator
Moderator
metrocop


Broj poruka : 281
Datum upisa : 12.08.2010
Godina : 37
Lokacija : Bg

leganza - daewoo leganza&evanda Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo leganza&evanda   leganza - daewoo leganza&evanda EmptyPet Okt 01 2010, 03:09

e to je taj Smile Nikako da ga slikam Smile Al evo me Joca preduhitrio Smile)) No pretrazio sam ceo prirucnik i nista nisam nasao oko toga Smile
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

leganza - daewoo leganza&evanda Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo leganza&evanda   leganza - daewoo leganza&evanda EmptyPet Okt 01 2010, 03:32

ajde ljudi ko barata engleski malo bolje neka vidi na nekom njihovom forumu da vise saznamo koji je to k...
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

leganza - daewoo leganza&evanda Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo leganza&evanda   leganza - daewoo leganza&evanda EmptyPet Okt 01 2010, 06:14

A sta vam je nejasno sada??? scratch
Nazad na vrh Ići dole
metrocop
Moderator
Moderator
metrocop


Broj poruka : 281
Datum upisa : 12.08.2010
Godina : 37
Lokacija : Bg

leganza - daewoo leganza&evanda Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo leganza&evanda   leganza - daewoo leganza&evanda EmptyPet Okt 01 2010, 16:32

Pa cemu sluzi taj senzor na slici sto je Joca okacio Smile
Nazad na vrh Ići dole
metrocop
Moderator
Moderator
metrocop


Broj poruka : 281
Datum upisa : 12.08.2010
Godina : 37
Lokacija : Bg

leganza - daewoo leganza&evanda Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo leganza&evanda   leganza - daewoo leganza&evanda EmptyPet Okt 01 2010, 20:22

Evo slike u malo vecoj rezoluciji Smile

leganza - daewoo leganza&evanda Dsc01656smanjeno
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 42
Lokacija : Beograd-Dobanovci

leganza - daewoo leganza&evanda Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo leganza&evanda   leganza - daewoo leganza&evanda EmptyPet Okt 01 2010, 21:02

serhio011 ::
joca ::
a i na desnoj polugici ima za brisace nekoliko koraka pa se polugica okrece oko svoje ose ali ja ne vidim nikakvu razliku u radu brisaca ?
na lanosu je to za za brzinu brisanja zadnjeg brisaca

Kod mene na lanosu taj prsten regulise brzinu rada prvog stepena brisanja.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





leganza - daewoo leganza&evanda Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo leganza&evanda   leganza - daewoo leganza&evanda Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
daewoo leganza&evanda
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» klima i ostali dugmicic
» Daewoo Leganza 2.0 cdx
» daewoo leganza 2.0 cdx
» daewoo leganza 2.0 16v
» Pozuteli farovi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Leganza & Evanda-
Skoči na: