Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 termostat za nubiru

Ići dole 
+3
magi
ivan85_zmaj
memara007
7 posters
AutorPoruka
memara007
Početnik
Početnik



Broj poruka : 65
Datum upisa : 08.01.2012
Lokacija : NOVI SAD

termostat - termostat za nubiru Empty
PočaljiNaslov: termostat za nubiru   termostat - termostat za nubiru EmptyČet Feb 09 2012, 15:13

da li neko zna da li moze da se izvadi nekako termostat iz kucista ili mora da se kupi sa kucistem(3200din) a termostat bez kucista kosta 500din i ako nemoze da li postoji neko kuciste gde moze da se menja ulozak a ne celo kuciste posto mi je grejanje katastrofa a u n. sadu je jutros bilo -27 kod komse na boardu na puntu -28 smrzao sam se u kolima upalio a nemam grejanje wacko
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

termostat - termostat za nubiru Empty
PočaljiNaslov: Re: termostat za nubiru   termostat - termostat za nubiru EmptyČet Feb 09 2012, 15:50

Ja sam upravo pisao o tome pre par dana, imam isti problem.
Ako ti je plasticno kuciste ne mozes da menjas ulozak, moras sa sve kucistem da menjas termostat.
E sad neznam kakav ti je oblik termostata, ali ja sam nasao sa metalnim kucistem gde moze da se menja ulozak kasnije i on kosta 3200 din, a plasticno kuciste gde ne moze da se menja termostat je 1700 din. Inace to je termostat oc Chevorleta Aveo.

Ja cu isto da kupim ovaj sa metalnim kucistem, i kasnije menjam samo ulozak.
Nazad na vrh Ići dole
memara007
Početnik
Početnik



Broj poruka : 65
Datum upisa : 08.01.2012
Lokacija : NOVI SAD

termostat - termostat za nubiru Empty
PočaljiNaslov: Re: termostat za nubiru   termostat - termostat za nubiru EmptyČet Feb 09 2012, 17:04

pa nubira 98god 1,6 78kw je motor neznam da li i ti vozis nubiru ali ako moze od avea i da se menja ulozak to cu i da kupim sta da se radi samo moram da budem siguran da moze od avea inace danas sam ga skidao i unutar tog metalnog kucista je plasticno i u njemu je termostat...
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

termostat - termostat za nubiru Empty
PočaljiNaslov: Re: termostat za nubiru   termostat - termostat za nubiru EmptyČet Feb 09 2012, 18:05

Evo ti slika kako otprilike izgleda ovaj plasticni kod mene sto je, i takav trazi samo metalni ako ti je isti.

termostat - termostat za nubiru Thermostat_hosuing_compare
Nazad na vrh Ići dole
magi
Početnik
Početnik



Broj poruka : 9
Datum upisa : 19.04.2012
Lokacija : Beograd

termostat - termostat za nubiru Empty
PočaljiNaslov: Re: termostat za nubiru   termostat - termostat za nubiru EmptyČet Apr 19 2012, 14:10

memara007 ::
pa nubira 98god 1,6 78kw je motor neznam da li i ti vozis nubiru ali ako moze od avea i da se menja ulozak to cu i da kupim sta da se radi samo moram da budem siguran da moze od avea inace danas sam ga skidao i unutar tog metalnog kucista je plasticno i u njemu je termostat...

Gde u Beogradu može da se nađe/kupi samo termostat za metalno kućište za nubiru 99/00g 1,6
78kw ? Hvala unapred !
Nazad na vrh Ići dole
Chevy
Član
Član
Chevy


Broj poruka : 115
Datum upisa : 04.08.2011

termostat - termostat za nubiru Empty
PočaljiNaslov: Re: termostat za nubiru   termostat - termostat za nubiru EmptyČet Nov 22 2012, 18:24

Probaj u BeoTasu. A gde ima da se kupi taj ulozak? Ja sam zvao par radnji svi mi kazu da ne moze da se menja taj ulozak.... Hvala.
Nazad na vrh Ići dole
nenad76
Početnik
Početnik



Broj poruka : 5
Datum upisa : 05.12.2012
Godina : 48
Lokacija : Zmajevo

termostat - termostat za nubiru Empty
PočaljiNaslov: Re: termostat za nubiru   termostat - termostat za nubiru EmptyČet Dec 06 2012, 07:17

Chevy ::
Probaj u BeoTasu. A gde ima da se kupi taj ulozak? Ja sam zvao par radnji svi mi kazu da ne moze da se menja taj ulozak.... Hvala.

Evo ako moze koja rec od mene na ovu temu. Laughing Imao sam ovaj problem pre dve godine i evo kako sam ga resio,prvo sam se raspitivao za cenu termostata koja je bila oko 3500 din i onda u jednoj radnji u Novom Sadu prodavac mi rece da probam da rastavim kuciste termostata,da izvadim termostat pa da ga donesem da vidimo dali ima od opela nesto slicno.Posto je moje kuciste metalno ,naravno rastavio sam ga i odneo termostat u prodavnicu,nasli smo isti od Opel Suze koji je kostao 370 din. bravo bravo bravo
Nadam se da sam pomogao podelivsi ovo moje iskustvo,i moja je preporuka da ko ima ovaj problem sam izvadi termostat i ode do prodavnice da UPOREDI TERMOSTAT SA DRUGIM,da nebi bilo confused
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

termostat - termostat za nubiru Empty
PočaljiNaslov: Re: termostat za nubiru   termostat - termostat za nubiru EmptyČet Dec 06 2012, 07:37

Bas tako sone,posto prodavci samo pitaju za koji auto i pogleda u pc,uopste i ne gledaju u deo.Inace zanimljivo da je od opel suze jer sam ja stavio lambda sondu isto od suze.
Nazad na vrh Ići dole
maksa66
Početnik
Početnik



Broj poruka : 7
Datum upisa : 10.10.2012

termostat - termostat za nubiru Empty
PočaljiNaslov: maksa66   termostat - termostat za nubiru EmptyPet Dec 07 2012, 12:40

I ja sam kupio opelov termostat, bez kućišta, zamenio ga, prilikom vraćanja u moje metalno kućište umesto dihtunga koristio silikon (acetatni čini mi se, termootporan do 300 stepeni, bar tako piše) i sve to za neke sitne pare od par stotina dinara. inače većinu delova koje sam kupovao nove kupovao sam u opelovim prodavnicama kod mene u SM, a originalne u NS kod "Auto-Ace" ili u "Trio- motors"- u, polovne kod Peđe u Ripnju.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





termostat - termostat za nubiru Empty
PočaljiNaslov: Re: termostat za nubiru   termostat - termostat za nubiru Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
termostat za nubiru
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Problem sa senzorom temperature rashladne tecnosti na Tacumi 1.6
» Prodajem Nubiru
» Termostat i protok vazduha u kabini
» Pragovi za nubiru gde ima?
» da li neko zna gde se nalazi termostat na daewoo nexi?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Nubira & Lacetti-
Skoči na: