Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 centralna brava

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
aleksa
Početnik
Početnik



Broj poruka : 28
Datum upisa : 21.12.2011
Godina : 44
Lokacija : novi sad

centralna - centralna brava Empty
PočaljiNaslov: centralna brava   centralna - centralna brava EmptyUto Dec 27 2011, 10:01

imam lanosa 99 god sa 5vrata i nema ugradjenu centralnu bravu dali neko zna jel mogu univerzalne brave naprimer od proizvodjaca automotiv bear ili neke druge
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

centralna - centralna brava Empty
PočaljiNaslov: Re: centralna brava   centralna - centralna brava EmptyUto Dec 27 2011, 15:06

Moze univerzalna i na ficu.Zato i jeste univerzalna,vidi samo sta ti dolazi u tom kompletu neki daju sa motorcicima neki daju odvojeno.
Nazad na vrh Ići dole
aleksa
Početnik
Početnik



Broj poruka : 28
Datum upisa : 21.12.2011
Godina : 44
Lokacija : novi sad

centralna - centralna brava Empty
PočaljiNaslov: centralna brava   centralna - centralna brava EmptyUto Dec 27 2011, 19:23

u kompletu su 4 motora svi kablovi nosaci neka jedinica gde se sve povezuje i dva kljuca sa daljinskim
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

centralna - centralna brava Empty
PočaljiNaslov: Re: centralna brava   centralna - centralna brava EmptyUto Dec 27 2011, 20:29

to je to !sve sto ti treba cena po net je oko 2000-3000 nisam siguran 100% za cenu ai ne bi smelo da predje 3500 max.
Nazad na vrh Ići dole
aleksa
Početnik
Početnik



Broj poruka : 28
Datum upisa : 21.12.2011
Godina : 44
Lokacija : novi sad

centralna - centralna brava Empty
PočaljiNaslov: centralna brava   centralna - centralna brava EmptyUto Dec 27 2011, 21:53

cena je oko 2600 na kupindu samo nisam skontao kako se oni montiraju u lanosa i dali u onaj kluc sto se dobije moze da se ubaci kod od auta a i ti sto prodaju nemaju pojma dal moze i neznam dali su dobri motori od automotiva ili da trazim neke druge i koje
Nazad na vrh Ići dole
DEJAN MARINKOVIC
Početnik
Početnik



Broj poruka : 10
Datum upisa : 26.12.2011

centralna - centralna brava Empty
PočaljiNaslov: Re: centralna brava   centralna - centralna brava EmptySre Dec 28 2011, 00:36

Jel može da se nareže skakavac ključ od ovih centralnih brava za lanosa?
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

centralna - centralna brava Empty
PočaljiNaslov: Re: centralna brava   centralna - centralna brava EmptySre Dec 28 2011, 06:57

Moze ako odgovara duzina koja jeste na samom skakavcu a ako treba kraci ili duzi ovi sto narezuju kljuceve imaju pa mogu da zamene.Iskreno je bezveze to raditi jer nije neki kvalitet tih skakavaca pa ce ti se sam otvarati u dzepu posle 2 dana,tako da je bolje to i ne koristiti.
Nazad na vrh Ići dole
aleksa
Početnik
Početnik



Broj poruka : 28
Datum upisa : 21.12.2011
Godina : 44
Lokacija : novi sad

centralna - centralna brava Empty
PočaljiNaslov: centralna brava   centralna - centralna brava EmptySre Dec 28 2011, 09:16

a dali zna neko kakav je proizvodjac automotiv bear jel vredi uzimati njihove brave.i da imaju oni i model sa slajder kljucem dali njega vredi uzimati
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

centralna - centralna brava Empty
PočaljiNaslov: Re: centralna brava   centralna - centralna brava EmptySre Dec 28 2011, 09:54

Ma druze uzimaj i pakuj.Ako jedan kosta 2300 a drugi 2400din a imas i za 15000din.Eto razlika izmedju prva 2 je u estetici i imenu a isti _____.Svi rade na istom principu i to je to.I ja imam spy od 3000 i radi bez ikakvih problema.
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

centralna - centralna brava Empty
PočaljiNaslov: Re: centralna brava   centralna - centralna brava EmptySre Dec 28 2011, 19:41

zar to nije daljinsko zakljucavanje , a ako je samo centralna Arrow Arrow Arrow klik na smjlija:bounce2:
Nazad na vrh Ići dole
aleksa
Početnik
Početnik



Broj poruka : 28
Datum upisa : 21.12.2011
Godina : 44
Lokacija : novi sad

centralna - centralna brava Empty
PočaljiNaslov: centralna brava   centralna - centralna brava EmptySre Dec 28 2011, 20:56

ovo sto sam ja nasao na kupindu je daljinska centralna brava
Nazad na vrh Ići dole
Friky
Početnik
Početnik
Friky


Broj poruka : 43
Datum upisa : 12.11.2011
Godina : 44
Lokacija : Varaždin/Hrvatska

centralna - centralna brava Empty
PočaljiNaslov: Re: centralna brava   centralna - centralna brava EmptyČet Dec 29 2011, 21:13

u moj je naknadno ugradjeno centralno daljinsko zakljucavanje....
ne znam za cijene kod vas, ja sam kupio 3 motorica i centralnu jedinicu za 200kn, 28eu.
na to je naknadno prikopcan alarm, paljene gasenje zajedno s otkljucavanjem i zakljucavanjem.
u kompletu su i dva daljinaca
Nazad na vrh Ići dole
DEJAN MARINKOVIC
Početnik
Početnik



Broj poruka : 10
Datum upisa : 26.12.2011

centralna - centralna brava Empty
PočaljiNaslov: Re: centralna brava   centralna - centralna brava EmptyČet Dec 29 2011, 21:39

Friky a jel može slika ili naziv proizvođača tog kompleta
Nazad na vrh Ići dole
Friky
Početnik
Početnik
Friky


Broj poruka : 43
Datum upisa : 12.11.2011
Godina : 44
Lokacija : Varaždin/Hrvatska

centralna - centralna brava Empty
PočaljiNaslov: Re: centralna brava   centralna - centralna brava EmptyČet Dec 29 2011, 22:00

hmmm... posto je to u autu vec nekoliko godina sumnjam da cu naci nekakvu sliku, a iskreno fakat se vise ni proizvođaca ne sjecam :-(
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





centralna - centralna brava Empty
PočaljiNaslov: Re: centralna brava   centralna - centralna brava Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
centralna brava
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Centralna brava
» Tacuma 1.6 centralna brava problem - RESENO
» Brava za startovanje motora
» Kontakt brava ??
» Brava na vratima

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Lanos-
Skoči na: