Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo.

Ići dole 
+13
memara007
Profi
joca
zilevig
milandukic
cljovanovic
ceronimus
Megasp
Friky
bokilava
Radan
matrix
FSLANDER
17 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
FSLANDER
Početnik
Početnik
FSLANDER


Broj poruka : 38
Datum upisa : 20.11.2011
Godina : 42
Lokacija : Ludi Zrenjanin

Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. Empty
PočaljiNaslov: Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo.   Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. EmptyPet Dec 02 2011, 18:24

_
Nazad na vrh Ići dole
matrix
Član
Član
matrix


Broj poruka : 178
Datum upisa : 26.09.2011
Godina : 45
Lokacija : Banja Luka

Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo.   Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. EmptyPon Dec 05 2011, 20:30

Slazem se s Tobom!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.inecco.net/congress
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo.   Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. EmptyPon Dec 05 2011, 21:21

Malo objasnjenja nebi skodilo.Ja razmisljam na prolece da ugradim plin pa ajde navedite neke lose strane da ne bacam pare.

Laughing
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo.   Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. EmptyPon Dec 05 2011, 21:53

vec vidim da ce ova tema da bude zanimljiva Smile evo ja da se odmah deklarisem kao LPG +1
Nazad na vrh Ići dole
Friky
Početnik
Početnik
Friky


Broj poruka : 43
Datum upisa : 12.11.2011
Godina : 44
Lokacija : Varaždin/Hrvatska

Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo.   Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. EmptyPon Dec 05 2011, 22:15

moje je oduvijek bilo..
na dizel se ore
na plin kuha
a na benzin vozi

isprika svim dizelasima i lpg-ovcima.... ja ja sam zaljubljenik u oktane
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo.   Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. EmptyPon Dec 05 2011, 23:31

ja kuvam na struju
na benzin palim
na plin vozim
a od dizela mi bude muka SmileSmile
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo.   Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. EmptyUto Dec 06 2011, 07:29

bokilava ::
ja kuvam na struju
na benzin palim
na plin vozim
a od dizela mi bude muka SmileSmile
Ha ha dobar, +1 samo ja i palim na plin.
Zacetnik teme je samo stavio naslov,ali zasto ne preporucujes ugradnju plina bas u sva daewoo vozila.Licno imam plin i samo na njega vozim,jeftinije je i to je jedini razlog zbog cega ljudi voze na plin,iskreno za ekologiju ljude bas briga,svi gledaju u dzep.Ja imam daewoo nubira karavan i u proseku mi trosi 12 l lpg sto je oko 750- 800 din a benzina fabricki trosi 10 -12 l benzina u gradskoj voznje,sto je oko 1300 -1600(ako je benzin 133 din nisam siguran za cenu).To je samo moje misljenje i auto ide ok na plin a ne radi i zeza ako je nesto neispravno pa nece covek da sredjuje,isto tako je i sa benzinskim sistemom,Redovno odrzavanje auta(sto je tesko mnogima pa i meni) i auto radi.Licno odrzavam kad se nesto pokvari tad popravljam.I dalje se vozim na plin...
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo.   Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. EmptyUto Dec 06 2011, 10:14

Ljudi su zamrzeli LPG izmedju ostalog jer su se ugradnje uhvatili i kurta i murta. Kada se plin propisno ugradi, na ispravan auto, sa kvalitenim delovima a ne onim bugarima i turcima sa bubanj potoka, nema ama bas nikakvog razloga da pravi probleme. Kao sto megasp rece svaki sistem pa i plinski zahteva neke intervale servisa i sve ono sto se podrazumeva kao odrzavanje. Ukoliko ti odes kod plinadzije, auto nije odrzavan, svecice presle pola miliona km, kablovi svetle u mraku ko novogodisnja jelka itd, i on ti ugradi plinski uredjaj ''renomiranih'' proizvodjaca iz bugarske male privrede, ti si sebi stavio kanap oko vrata. Velika vecina ljudi ugradi plin jer nema para za gorivo, i to ugradjuje bilo sta i bilo gde samo da prodje jeftinije a posle kad nesto krene da zeza ''iskusni'' plinadzija svaljuje na mehaniku, mehanicar na plinadziju i obicnom vozacu presedne i auto i plin i sve ostalo. Neka neko od vas koji podrzava samo voznju na benzin napise jedan racionalan razlog zasto ne vole LPG. Odmah da kazem da ne priznajem ono ''auto slabije vuce'', ''ja volim kad stisnem da ide''..., jer se razlika izmedju LPG i benzina na novijim uredjaima skoro i ne primeti. Zaboravimo vakumske uredjaje ugradjene u stojadine i sierre.
Nazad na vrh Ići dole
ceronimus
Početnik
Početnik
ceronimus


Broj poruka : 82
Datum upisa : 10.08.2011

Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo.   Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. EmptyUto Dec 06 2011, 10:29

i ja sam za plin...i na predhodnom autu i na sadasnjem imam plin plus caletov auto koji je isto na plin...nikad nisam vozio dizela da bih mogao da dam sud o njemu...u predhodnom autu sam imao neki turski uredjaj koji je radio perfektno nekih 7 godina koliko sam imao auto...nikakav kvar na njemu...caletov auto ima BRC a moj sadasnji ima fabricki BRC sequent i stvarno bih voleo da cujem barem tri argumenta zasto plin nije za daewoo...

nek pozivi tng!
Nazad na vrh Ići dole
cljovanovic
Početnik
Početnik



Broj poruka : 25
Datum upisa : 15.01.2011

Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo.   Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. EmptyUto Dec 06 2011, 12:33

Za pet godina koliko aktivno vozim kao pogonsko gorivo koristio sam iskljucivo TNG do pre mesec dana od kada vozim na benzin.U neksiji imam ugradjen Landirenzo vakumski uredjaj kokji je radio bez problema za ove dve godine koliko je auto kod mene, od pre mesec dana javljaju se problemi prilikom voznje na plin vise majstora davalo je razlicite dijagnoze i predloge za popravku pa sam odustao od popravke do proleca vozim na benzin. E sad vec za mesec dana oseca se drasticna razlika po dzep voznja mi je skoro duplo skuplja. Auto je trosio 7,5 litara TNG na otvorenom i 10 litara u gradskoj vožnji sad trosi isto toliko benzina.Mislim da je ugradnja TNG svakako isplativa pri sadasnjem odnosu cena goriva,Ukoliko je motor na automobilu u dobrom stanju a zatim i sve ostalo sittem za TNg ne bi trebao da pravi probleme prilikom ekspoatacije, naravno uz ugradnju u ovlasnjenim servisima.
Nazad na vrh Ići dole
milandukic
Početnik
Početnik



Broj poruka : 32
Datum upisa : 24.11.2011
Lokacija : Knjazevac

Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo.   Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. EmptyUto Dec 06 2011, 14:10

Ja vozim na plin od 2008 godine i da nema plin verovatno bi kola palio samo kad su mi najneophodija. Ne vidim razlog zbog kojeg se ne bih vozilo na plin pre svega ono sto treba da nam udje u glave svima nama i da mislimo na to svakodnevno te je zagadjenje!!! Voznja na plin daleko manje zagadjuje od voznje na benzin ili dizel. Licno da ima para kupio bi hibrid 100% ! Ja inace vozim kalosa kao sto reko na plin i jedina intervencija koju sam imao je promena karika na dizne ili ti gumice zbog prljavog plina. Menjam filtere za plin na 8000km i to je to. Ne razum ka neko moze da napise briga me za zagadjenje. Kad bude taj koga briga za zagadjenje odvrnuo slavinu a ono nema vode ili hoce da skija a nema snega, a vazduh pun smoga i raznih odrovnih hemiskih supstanici onda ce da mu bude kasno. Sve u svemu voznja na plin je ok!
Nazad na vrh Ići dole
zilevig
Početnik
Početnik
zilevig


Broj poruka : 27
Datum upisa : 25.07.2010
Godina : 46
Lokacija : Novi Sad

Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo.   Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. EmptyUto Dec 06 2011, 16:56

bokilava ::
ja kuvam na struju
na benzin palim
na plin vozim
a od dizela mi bude muka SmileSmile

Takodje glasam za gas ako se odrzava i vodi racuna gde se sipa ,auto nema problema!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo.   Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. EmptySre Dec 07 2011, 17:43

Friky ::
moje je oduvijek bilo..
na dizel se ore
na plin kuha
a na benzin vozi

isprika svim dizelasima i lpg-ovcima.... ja ja sam zaljubljenik u oktane
Isprika brate i tebi,ali ja sam se najsladje navozao sa dizelom,sipam pun rezervoar i na kraj sveta.Pogotovo danasnji TDI i HDI,ajde bogati.Kad je auto krntija dzaba da ide na nuklearni pogon.
Nazad na vrh Ići dole
matrix
Član
Član
matrix


Broj poruka : 178
Datum upisa : 26.09.2011
Godina : 45
Lokacija : Banja Luka

Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo.   Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. EmptySre Dec 07 2011, 19:01

Radan ::
Malo objasnjenja nebi skodilo.Ja razmisljam na prolece da ugradim plin pa ajde navedite neke lose strane da ne bacam pare.

Laughing

Evo ja sam kupio auto daewoo tacuma 1.6se. Odveo sam da ugradim plinski sekvent jer je narod govorio kako trosi benzin tako trosi plin. DObro ja odoh da ugradim. sve je napravio....marka je "Tomaseto",majstor kaze da je bolji od "Zavoli" ajd dobro.Kostalo me je 650evra(mamu mu jebem).I ja sav srecan vozim...vuce kao benzin bas ludo. Sada ja idem u grad da se provozam...trosio je 15litara jebo ga otac! I u momentu eksplodira se malo u autu tup tup tup ja pokusavam naci gdje je to a nisam uspio naci. Dobro ajd nadjem to na netu kazu da je detonacija svjecice.Ja ne razumijem zasto a imao sam 2 auta koji su bili na obican plin nema ovih sranja elektronika itd samo obican i kosta 300evra.Taj sam vozio kao car na ulici samo je trosio vise od benzina 20odsto. I tako da je sve sranje od elektronike jebo ga otac Japanci!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.inecco.net/congress
milandukic
Početnik
Početnik



Broj poruka : 32
Datum upisa : 24.11.2011
Lokacija : Knjazevac

Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo.   Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. EmptySre Dec 07 2011, 19:11

Potrosnja plina se moze stelovati. A kad cujes tup tup jel auto cimne ili ne? Idi kod majstora i trazi da ti nasteluje potrosnju i da utvrdi sta je to ,,tup tup" Moze biti i da su svecice lose ili kablovi svecica. Budi upora nemoj odustati kad si dao toliko para!
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo.   Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. EmptySre Dec 07 2011, 19:22

Dobro ti "kvarovi" se desavaju kakvo god da je pogonsko gorivo nije to samo na plinu i nije samo za daewoo auta.Znaci bitno je da je kvalitetan uredjaj i dobar majstor i naravno ispravan auto?!
Nazad na vrh Ići dole
matrix
Član
Član
matrix


Broj poruka : 178
Datum upisa : 26.09.2011
Godina : 45
Lokacija : Banja Luka

Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo.   Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. EmptySre Dec 07 2011, 19:55

milandukic ::
Potrosnja plina se moze stelovati. A kad cujes tup tup jel auto cimne ili ne? Idi kod majstora i trazi da ti nasteluje potrosnju i da utvrdi sta je to ,,tup tup" Moze biti i da su svecice lose ili kablovi svecica. Budi upora nemoj odustati kad si dao toliko para!

ma novi su kablovi cak iz japana...nastelovao je pa opet trosi 15litara bravo .Kakve svjecice trebam kupiti...znas li?Hvala puno za info!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.inecco.net/congress
matrix
Član
Član
matrix


Broj poruka : 178
Datum upisa : 26.09.2011
Godina : 45
Lokacija : Banja Luka

Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo.   Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. EmptySre Dec 07 2011, 19:56

Radan ::
Dobro ti "kvarovi" se desavaju kakvo god da je pogonsko gorivo nije to samo na plinu i nije samo za daewoo auta.Znaci bitno je da je kvalitetan uredjaj i dobar majstor i naravno ispravan auto?!
ja sam prvo sve popravio auto i bio je na testu kvarova u opelu.Kazu ok!onda sam otisao ugraditi plin.Tamo gdje sam ugradio,najbolji majstor u Banja Luci...eto ipak 15 litara:)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.inecco.net/congress
matrix
Član
Član
matrix


Broj poruka : 178
Datum upisa : 26.09.2011
Godina : 45
Lokacija : Banja Luka

Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo.   Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. EmptySre Dec 07 2011, 21:41

Radane,meni je nekako bolje voziti na benzin nego na plinu bas na ovom autu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.inecco.net/congress
milandukic
Početnik
Početnik



Broj poruka : 32
Datum upisa : 24.11.2011
Lokacija : Knjazevac

Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo.   Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. EmptySre Dec 07 2011, 22:29

BRISK je marka a oni prave posebno svecice za plin posebno za benzin. Ima jos projzvodjaca koji prave svecice za plin, ali gledam po forumima kazu da su ove najbolje a i meni ih je moj plinadzija namontirao na kola kostaju 2000 din 4 komada nisu bas jeftine...
Nazad na vrh Ići dole
matrix
Član
Član
matrix


Broj poruka : 178
Datum upisa : 26.09.2011
Godina : 45
Lokacija : Banja Luka

Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo.   Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. EmptyČet Dec 08 2011, 06:52

milandukic ::
BRISK je marka a oni prave posebno svecice za plin posebno za benzin. Ima jos projzvodjaca koji prave svecice za plin, ali gledam po forumima kazu da su ove najbolje a i meni ih je moj plinadzija namontirao na kola kostaju 2000 din 4 komada nisu bas jeftine...


Puno hvala za info....koliko trosi ako imas sekvent i koji daewoo?Hvala jos jednom!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.inecco.net/congress
milandukic
Početnik
Početnik



Broj poruka : 32
Datum upisa : 24.11.2011
Lokacija : Knjazevac

Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo.   Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. EmptyČet Dec 08 2011, 09:55

Nema na cemu! Imam kalosa 1.4 8v trosi mi oko 9 do deset litra uglavnom u gradskoj voznji. Ali ne vozim ono do daske nego umereno... Inace van grada trosi i manje.... Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
matrix
Član
Član
matrix


Broj poruka : 178
Datum upisa : 26.09.2011
Godina : 45
Lokacija : Banja Luka

Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo.   Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. EmptyČet Dec 08 2011, 10:20

milandukic ::
Nema na cemu! Imam kalosa 1.4 8v trosi mi oko 9 do deset litra uglavnom u gradskoj voznji. Ali ne vozim ono do daske nego umereno... Inace van grada trosi i manje.... Pozdrav!

Koji od Brisk-a da kupim?Super ili extra ili platin ili tuning racing(he he volio bih da imam tuning:)) ili silver ili a-line?

Velik pozzz!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.inecco.net/congress
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo.   Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. EmptyČet Dec 08 2011, 20:28

pronadjite na nekom od postova stavio sam ceo prilog o plinu pre nekih par meseci kad sam radio u televiziji generalno sam za plin ali motor jednako dobro ne moze da radi i na plin i benzin puno je stvari u toj prici .ja predjem privatnim kolima izmedju 5000 i 7000 km godisnje tako da se meni nikako ne isplati ugradnja sekventa.auto sa plinskom turbinom e to je masina nazalost se vise ne radi.moj stav za sada ili plin ili benzin oda ne.
Nazad na vrh Ići dole
matrix
Član
Član
matrix


Broj poruka : 178
Datum upisa : 26.09.2011
Godina : 45
Lokacija : Banja Luka

Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo.   Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. EmptyNed Dec 11 2011, 13:49

joca ::
pronadjite na nekom od postova stavio sam ceo prilog o plinu pre nekih par meseci kad sam radio u televiziji generalno sam za plin ali motor jednako dobro ne moze da radi i na plin i benzin puno je stvari u toj prici .ja predjem privatnim kolima izmedju 5000 i 7000 km godisnje tako da se meni nikako ne isplati ugradnja sekventa.auto sa plinskom turbinom e to je masina nazalost se vise ne radi.moj stav za sada ili plin ili benzin oda ne.

Bas si lijepo napisao i u pravu si 10000%!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.inecco.net/congress
Sponsored content





Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo.   Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo. Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ne preporucujem ugradnju gasa ni za jedno Daewoo vozilo.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» step motor kod daewoo tacume 1.6 16v
» Potrosnja gasa
» lanos pomoc oko ler gasa ....
» Cena Auto Gasa
» Blokada pedale gasa

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Autogas (LPG)-
Skoči na: