Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Pozuteli farovi

Ići dole 
+2
ivan85_zmaj
metrocop
6 posters
AutorPoruka
metrocop
Moderator
Moderator
metrocop


Broj poruka : 281
Datum upisa : 12.08.2010
Godina : 37
Lokacija : Bg

Pozuteli farovi Empty
PočaljiNaslov: Pozuteli farovi   Pozuteli farovi EmptyUto Avg 17 2010, 01:16

Primetio sam da su mi farovi na gornjem delu koji naleze na strukturu, pozuteli... Kako mi je to upalo u oci tako sam poceo da primecujem to i na ostalim daewoo automobilima. Mahom na lanosu i Leganci. Zna li neko zbog cega se to desava i sta uraditi da to vise ne zuti Smile Mozda jeste banalna stvar ali cisto estetike radi bi to sredio. Neki majstor mi je nudio da za 20 evra to ocisti i da se vise nikad ne zuti... sta bi mu radio nemam pojma...al znam da mu necu dati te pare Smile))
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Pozuteli farovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozuteli farovi   Pozuteli farovi EmptySub Avg 21 2010, 23:09

Hehehehe.... Ja sam na mojoj Nubiri to sam resio. Skino sam far sa vozila, a onda sam odvojio staklo od ostalog dela (plasticnog), izvadio socivo, a onda sam ceo far lepo izglancao, ocistio stakla sa unutrasnje strane, socivo, sklopio i vratio nazad.
Sve u svemu bolje svetli nego pre te intervencije. Posao jeste dosta pipljiv i tezak, ali uspesno je odradjen. Tamo gde mi je nagorela i pozutela plastika, kupio sam aluminijumsku lepljivu traku, i to sam oblozio sa tim, tako da je i estetski a i funkcionalno doslo do izrazaja.

Mada, ja sam bio spreman da promenim taj far, pa sam eto pokusao da mu nesto uradim. Ali nije iskljuceno da prilikom demontaze moze i da pukne. Tako da vrlo oprezno treba raditi ili bolje ne dirati nista ako nisi spreman da kupis drugi....

Smile
Nazad na vrh Ići dole
baguda
Početnik
Početnik



Broj poruka : 6
Datum upisa : 19.05.2010

Pozuteli farovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozuteli farovi   Pozuteli farovi EmptyČet Okt 07 2010, 17:56

polir pasta polirka i udri problem resen
bar sam ja tako resio Wink
Nazad na vrh Ići dole
metrocop
Moderator
Moderator
metrocop


Broj poruka : 281
Datum upisa : 12.08.2010
Godina : 37
Lokacija : Bg

Pozuteli farovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozuteli farovi   Pozuteli farovi EmptyČet Okt 07 2010, 18:26

Jel imas neku caku za skidanje fara? Da mi se ne bi desilo da ga slomim ili nesto sl. Tj nasta da obratim paznju?
Nazad na vrh Ići dole
FSLANDER
Početnik
Početnik
FSLANDER


Broj poruka : 38
Datum upisa : 20.11.2011
Godina : 42
Lokacija : Ludi Zrenjanin

Pozuteli farovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozuteli farovi   Pozuteli farovi EmptyNed Nov 20 2011, 03:13

metrocop ::
Jel imas neku caku za skidanje fara? Da mi se ne bi desilo da ga slomim ili nesto sl. Tj nasta da obratim paznju?
Imas ''zivu gumu'' okolo i jedan mali sraf .Ziva guma je duboko ulepljena i tesko je odvajati plastiku ali ne i nemoguce.Ukoliko niso ocistio farove mogu ti poslati fotografije .A pasta za zube je najbolje i najjevtinije sredstvo.
Nazad na vrh Ići dole
Compus_Sui
Početnik
Početnik
Compus_Sui


Broj poruka : 27
Datum upisa : 04.08.2011
Godina : 49
Lokacija : Sombor

Pozuteli farovi Empty
PočaljiNaslov: I leganza   Pozuteli farovi EmptyNed Nov 20 2011, 07:59

I moja leganza ima isti problem slike govore hiljadu reci unapred hvala.Ako mozes postavi sigurnije je kad covek tacno vidi sta treba da uradi.
Nazad na vrh Ići dole
FSLANDER
Početnik
Početnik
FSLANDER


Broj poruka : 38
Datum upisa : 20.11.2011
Godina : 42
Lokacija : Ludi Zrenjanin

Pozuteli farovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozuteli farovi   Pozuteli farovi EmptyNed Nov 27 2011, 03:50

Compus_Sui ::
I moja leganza ima isti problem slike govore hiljadu reci unapred hvala.Ako mozes postavi sigurnije je kad covek tacno vidi sta treba da uradi.

Pozuteli farovi Dscn6815.th
Pozuteli farovi Dscn6812md.th
Pozuteli farovi Dscn6809w.th
Pozuteli farovi 45654trh.th
Nazad na vrh Ići dole
Compus_Sui
Početnik
Početnik
Compus_Sui


Broj poruka : 27
Datum upisa : 04.08.2011
Godina : 49
Lokacija : Sombor

Pozuteli farovi Empty
PočaljiNaslov: slika   Pozuteli farovi EmptyPet Dec 30 2011, 09:44

Dali se samo odvrnu taj manji i veci poklopac pa se dolazi do sociva?
Nazad na vrh Ići dole
Macne
Početnik
Početnik



Broj poruka : 6
Datum upisa : 14.06.2011
Godina : 33
Lokacija : Beograd,Kaludjerica

Pozuteli farovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozuteli farovi   Pozuteli farovi EmptyUto Jul 10 2012, 20:58

farove samo ispoliras,meni su farovi bili zuti,uzeo smrgle i ispolirao to...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pozuteli farovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozuteli farovi   Pozuteli farovi Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pozuteli farovi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Farovi
» Kalos Farovi
»  Farovi lanos
» Farovi na Leganzi
» Daewoo-FSO Polonez Caro Plus 1.6

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Leganza & Evanda-
Skoči na: