Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Daewoo Leganza 2.0 cdx

Ići dole 
+10
debejko
dellas
dixy
Mixy
joca
baguda
Oggy
serhio011
ivan85_zmaj
metrocop
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
FSLANDER
Početnik
Početnik
FSLANDER


Broj poruka : 38
Datum upisa : 20.11.2011
Godina : 42
Lokacija : Ludi Zrenjanin

leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Leganza 2.0 cdx   leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 4 EmptyPet Dec 02 2011, 17:58

borcham ::
GTX ::
Ne znam kako je kod Leganze,ali kod Nexie taster D ukljucuje sat kad nije dat kontakt (drzi ga ukljucenim dok je taster stisnut).

Tako je i kod mene, ali nikako da očitam spoljnu temp. koje god dugme da stiskam.

Inače sam probao samodijagnostiku sa modulom za automatsku klimu. Podesiš temperaturu na 26 stepeni i tri puta istovremeno stisneš dugmiće AUTO i OFF i počeće samodijagnostika. Na kraju će blinkati broj sa kodom grečke, ili nula ako nema grešaka. Kod mene je na sreću bila nula.

Jedna ispravka.Displej pokazuje unutarnju temperaturu ali ocito pogresno.Jer se crevo za cirkulaciju nalazi nisko i potrebno je podesiti da spoljni vazduh ne ulazi i ne cirkulise direktno na unutarnji senzor.
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Leganza 2.0 cdx   leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 4 EmptyPet Feb 24 2012, 19:51

e malo da vam kazem kako sam ja sredio za dzabe nesto na leganzi.predhodna tri meseca cujem ja kako mi na autu kad predjem preko lezeceg pandura nesto skripi.ustanovim da je to na zadnjoj osovini.zavucem se pod kanal i vidim da ima lufta na gumama od balanstangle.i sad naravno nemam nove a kod mene je sve za juce.sednem u kanalu ispusim cigaru i dobijem ideju.gornji deo gume je ravan odsecem od neke tvrde gume plocice jedno 2 sa 3 cm debljine 3-4mm skinem stare gume podbacim na gornji deo nabacim selnu stegnem i ko nov nista se ne cuje,sigurno te gume nisu skupe ali ja resio tako.
Nazad na vrh Ići dole
 
Daewoo Leganza 2.0 cdx
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» klima i ostali dugmicic
» daewoo leganza 2.0 cdx
» Pozuteli farovi
» daewoo leganza&evanda
» Daewoo leganza- kljuc

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Leganza & Evanda-
Skoči na: