Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Daewoo Leganza 2.0 cdx

Ići dole 
+10
debejko
dellas
dixy
Mixy
joca
baguda
Oggy
serhio011
ivan85_zmaj
metrocop
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Leganza 2.0 cdx   leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 EmptyPon Nov 08 2010, 07:46

joca ::
e tako je alal vera......to sto ste svi imali problema sa autom nije nista,jer od ovog trenutka ja imam najveci.pre 5min.vratio se sin ia grada i od tocka do tocka leva strana lepo udubljena navodno na stubic ispred devojkine zgrade.e u pm,kad klincima das i misle da su svu pamet posisali.pa drugari trbaju mi prednja i zadnja leva vrata po mogucnosti bordo. kao da sam znao ni spavati nisam mogao,a tek sad ne mogu jbg.
ispravka sludjen sam suvozacka vrata i iza njih to je onda desna strana
Nazad na vrh Ići dole
metrocop
Moderator
Moderator
metrocop


Broj poruka : 281
Datum upisa : 12.08.2010
Godina : 37
Lokacija : Bg

leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Leganza 2.0 cdx   leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 EmptyPon Nov 08 2010, 18:42

joca ::
metrocop ::
Znam za nekog lika na Altini da radi super. Odradi cikica ispravljanje i posle ti ofarba i nijansa je identicna kao i stara...nema razlike. Ja se uverio Smile Ortak se isparkiravao i udari Citroen xsaru u stubic i dobro je ulubi... Lik je sredio kao fabricki...e sad verovatno to i naplati kao fabricki Smile Akot e interesuje mogud a ti nabavim br.
moze nikakav problem sto pre srce me boli kad ga pogledam Crying or Very sad


064/1112271 Majstor se zove Krca Smile Pa pozovi ga i raspitaj se...
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Leganza 2.0 cdx   leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 EmptyPon Nov 08 2010, 20:28

metrocop ::
joca ::
metrocop ::
Znam za nekog lika na Altini da radi super. Odradi cikica ispravljanje i posle ti ofarba i nijansa je identicna kao i stara...nema razlike. Ja se uverio Smile Ortak se isparkiravao i udari Citroen xsaru u stubic i dobro je ulubi... Lik je sredio kao fabricki...e sad verovatno to i naplati kao fabricki Smile Akot e interesuje mogud a ti nabavim br.
moze nikakav problem sto pre srce me boli kad ga pogledam Crying or Very sad


064/1112271 Majstor se zove Krca Smile Pa pozovi ga i raspitaj se...
hvala zovem ga odmah ujutro
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Leganza 2.0 cdx   leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 EmptyUto Nov 09 2010, 20:29

zvao sam majstor krcu ali ga nisam dobio.isao sam kod tri majstora dva su mi trazili 50e po vratima a jedan 30e pre 15godina mi je farbao renoa 9 i ok je uradio.proverio sam i koliko kosta set za farbanje sve sa gitom i podlogom za metalik boju od 250grama oko 2500dinara,tako da ce me popravka izaci 60e.i svaki me je ubedjivao da je ludost menjati vrata jer nisu ukrivljeni delovi gde se limovi spajaju vec sredisnji deo tj.odma ispod ukrasne lajsne i da se to lako ispravlja.trzili smo po celoj karoseriji broj boje i nismo nasli,a ne znam da li je negde uopste i upisan ima li ko pojma gde se on na leganzi nalazi i da li ga uopste ima?
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Leganza 2.0 cdx   leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 EmptyUto Nov 09 2010, 21:04

Broj boje pogledaj na tablici treba da je ugraviran sa ostalim podatcima. A tablica je kod mene ispod brisaca, tu u celu stoji...
Pa pametnije ti je da to ispravis i prefarbas, nego da menjas vrata...
Ja sam skoro imao slicnih zajebancija, pa me je 250 grama boje u setu kostalo oko 900 din... al to je samo baza sa lakovima i razredjivacima, bez gita i sta jos ide... to je majstor imao svoje... 50 evra mi je uzeo da mi odradi zadnje krilo, koje je burazer lupio...
Ocu reci da ti je to povoljna cena, i da te ne kosta mnogo...
Naravno najbolje da do toga nije doslo... al jbg... klinci su cudo! Wink
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Leganza 2.0 cdx   leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 EmptyNed Nov 14 2010, 05:32

e sredio sam sinovu zaj.suma sumarum 2000 din materijal i 3000 ruke.farbanje je islo samo do srednje lajsne i dobro je odradio jedino sto se vidi na suncu razlika izmedju starog i novog laka a boja je u bocu.na prolece razmisljam da skinem prednji branik pa da ga prefarbam jer ne mogu da mu ispoliram tackice ostecenja od sitnih kamencica.
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Leganza 2.0 cdx   leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 EmptyNed Nov 14 2010, 15:10

E pa meni je u dobanovcima jedan "dobar" lakirer trazio 300 EUR da mi popravi jednu dugu ogrebotinu- znaci samo oguljeno, nista zguzvano ni ulubljeno, koja je isla od polovine krila preko vrata do polovine zadnjeg krila. Hteo i nesto da ispravlja, kaze ne daje mu dobar odbljesak na suncu lol!
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Leganza 2.0 cdx   leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 EmptyPon Nov 15 2010, 09:34

dixy ::
E pa meni je u dobanovcima jedan "dobar" lakirer trazio 300 EUR da mi popravi jednu dugu ogrebotinu- znaci samo oguljeno, nista zguzvano ni ulubljeno, koja je isla od polovine krila preko vrata do polovine zadnjeg krila. Hteo i nesto da ispravlja, kaze ne daje mu dobar odbljesak na suncu lol!
jel on dava i motor za tvoj auto u tih 300e a mozda je bilo jako sunce pa mu udarilo u glavu a mozda je mislio da je majbah od daevua smeh
Nazad na vrh Ići dole
metrocop
Moderator
Moderator
metrocop


Broj poruka : 281
Datum upisa : 12.08.2010
Godina : 37
Lokacija : Bg

leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Leganza 2.0 cdx   leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 EmptyUto Nov 16 2010, 13:09

hahaha Smile svasta mze da bude Smile)) Mada mu je mozda i lak z'godinama napravio neko ostecenje u glavi Smile
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Leganza 2.0 cdx   leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 EmptyUto Feb 08 2011, 20:46

da li je neko primetio da na obrtaljki u leganzi pri dnu a posebno kad vam sunce udara iza ledja postoji rec "sport" pretpostavlam da je to svetlece ali kod mene se to nikad nije upalilo?
Nazad na vrh Ići dole
Mixy
Početnik
Početnik



Broj poruka : 47
Datum upisa : 26.10.2010
Godina : 32
Lokacija : BG

leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Leganza 2.0 cdx   leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 EmptyUto Feb 08 2011, 21:45

joca ::
da li je neko primetio da na obrtaljki u leganzi pri dnu a posebno kad vam sunce udara iza ledja postoji rec "sport" pretpostavlam da je to svetlece ali kod mene se to nikad nije upalilo?

i ja sam primetio to,prvo sam mislio da je to za automatika,ali sam posle video da oni imaju drugaciji sat,mozda se pali kad ga navrtis u vece obrtaje,ja ga nisam nikad toliko cepao,max 4-5000 obrtaja
Nazad na vrh Ići dole
http://bms.co.rs/
dellas
Član
Član
dellas


Broj poruka : 124
Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 36
Lokacija : Čačak/Beograd

leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Leganza 2.0 cdx   leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 EmptyUto Feb 08 2011, 21:49

Mixy ::
joca ::
da li je neko primetio da na obrtaljki u leganzi pri dnu a posebno kad vam sunce udara iza ledja postoji rec "sport" pretpostavlam da je to svetlece ali kod mene se to nikad nije upalilo?

i ja sam primetio to,prvo sam mislio da je to za automatika,ali sam posle video da oni imaju drugaciji sat,mozda se pali kad ga navrtis u vece obrtaje,ja ga nisam nikad toliko cepao,max 4-5000 obrtaja

Ja sam ga gurao u 6500, nista se nije upalilo. Nije mi jasno cemu to služi.
Nazad na vrh Ići dole
dellas
Član
Član
dellas


Broj poruka : 124
Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 36
Lokacija : Čačak/Beograd

leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Leganza 2.0 cdx   leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 EmptyUto Feb 08 2011, 21:51

joca ::
dixy ::
E pa meni je u dobanovcima jedan "dobar" lakirer trazio 300 EUR da mi popravi jednu dugu ogrebotinu- znaci samo oguljeno, nista zguzvano ni ulubljeno, koja je isla od polovine krila preko vrata do polovine zadnjeg krila. Hteo i nesto da ispravlja, kaze ne daje mu dobar odbljesak na suncu lol!
jel on dava i motor za tvoj auto u tih 300e a mozda je bilo jako sunce pa mu udarilo u glavu a mozda je mislio da je majbah od daevua smeh

Znaš da ima sličnosti sa majbahom, ja kad sam kupio leganzu i dovezao kod brata da vidi auto, a on se razume samo u poznatija kola, kaže on mrtav ozbiljan baš mi se sviđa mnogo podseća na majbaha smeh smeh smeh
Nazad na vrh Ići dole
Mixy
Početnik
Početnik



Broj poruka : 47
Datum upisa : 26.10.2010
Godina : 32
Lokacija : BG

leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Leganza 2.0 cdx   leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 EmptyUto Feb 08 2011, 22:07

evo nasao sam u nekom italijanskom uputstvu
Questa spia si illumina se si preme il pulsante ICS, quando I'ICS fornisce un assetto ottimale per una guida sportiva.
google translate: Овај индикатор светли када притиснете ИЦС-а, када И'ИЦС обезбеђује оптималан положај за спортску вожњу.

a leganza dosta lici na Jaguar Kensington,na wikipediji pise da je leganzu dizajnirao neki Italijan i da mu je inspiracija bio taj jaguar

Nazad na vrh Ići dole
http://bms.co.rs/
dellas
Član
Član
dellas


Broj poruka : 124
Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 36
Lokacija : Čačak/Beograd

leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Leganza 2.0 cdx   leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 EmptyUto Feb 08 2011, 22:34

Ljudi radi li vama tempomat na leganzi?
Nazad na vrh Ići dole
Mixy
Početnik
Početnik



Broj poruka : 47
Datum upisa : 26.10.2010
Godina : 32
Lokacija : BG

leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Leganza 2.0 cdx   leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 EmptyUto Feb 08 2011, 22:44

meni radi
Nazad na vrh Ići dole
http://bms.co.rs/
dellas
Član
Član
dellas


Broj poruka : 124
Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 36
Lokacija : Čačak/Beograd

leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Leganza 2.0 cdx   leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 EmptyUto Feb 08 2011, 22:48

Ja pritisnem ono dugme cruize koje je na centralnoj konzoli, na instrument tabli zasija zeleno cruize i ništa se ne dešava, kad pustim gas on usporava, zna li neko šta bi moglo biti?!
Nazad na vrh Ići dole
Mixy
Početnik
Početnik



Broj poruka : 47
Datum upisa : 26.10.2010
Godina : 32
Lokacija : BG

leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Leganza 2.0 cdx   leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 EmptyUto Feb 08 2011, 22:56

kad pritisnes cruise,onda pustis gas i na polugici za brisace imas onaj vrh sto mozes da pomeras napred-nazad,prvo okrenes ka sebi i zadrzis 2-3 sekunde(osetis kad se ukljuci) i posle mozes da podesavas,kad okrenes napred i zadrzis auto pocne da ubrzava,a nazad usporava.
to bi bilo to ukratko,nadam se da sam razumljivo objasnio Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://bms.co.rs/
dellas
Član
Član
dellas


Broj poruka : 124
Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 36
Lokacija : Čačak/Beograd

leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Leganza 2.0 cdx   leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 EmptyUto Feb 08 2011, 23:35

Mixy ::
kad pritisnes cruise,onda pustis gas i na polugici za brisace imas onaj vrh sto mozes da pomeras napred-nazad,prvo okrenes ka sebi i zadrzis 2-3 sekunde(osetis kad se ukljuci) i posle mozes da podesavas,kad okrenes napred i zadrzis auto pocne da ubrzava,a nazad usporava.
to bi bilo to ukratko,nadam se da sam razumljivo objasnio Very Happy

Totalno jasno i razumljivo, samo sam ja i uključivao i drndao tu rucicu za brisače i ništa, sad ću da uzmem da probam ponovo, možda nisam zadržavao dovoljno dugo, hvala Smile
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Leganza 2.0 cdx   leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 EmptySre Feb 09 2011, 05:36

Mixy ::
evo nasao sam u nekom italijanskom uputstvu
Questa spia si illumina se si preme il pulsante ICS, quando I'ICS fornisce un assetto ottimale per una guida sportiva.
google translate: Овај индикатор светли када притиснете ИЦС-а, када И'ИЦС обезбеђује оптималан положај за спортску вожњу.

a leganza dosta lici na Jaguar Kensington,na wikipediji pise da je leganzu dizajnirao neki Italijan i da mu je inspiracija bio taj jaguar

garant je to za automatski menjac,ja nemam tempomat to je za penzionere smeh
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Leganza 2.0 cdx   leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 EmptySre Feb 09 2011, 06:47

ICS oznaka oznacava integralni kontrol sistem koji upravlja radom svih bitnih parametara motora,a samo je sport vezano za sportsku voznju moda automatskih menjaca.ICS i SPORT su za dve razlicite stvari.
Nazad na vrh Ići dole
Mixy
Početnik
Početnik



Broj poruka : 47
Datum upisa : 26.10.2010
Godina : 32
Lokacija : BG

leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Leganza 2.0 cdx   leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 EmptySre Feb 09 2011, 21:06

pa verovatno,ja sam tako nasao u nekom Italijanskom uputstvu,a znam da je moj burazer ima na vektri taster za sportski mod,a bila je automatik.Nisam znao sta znaci ICS,sad vidim da nema svrhe sport mod na manuelnom menjacu.
Nazad na vrh Ići dole
http://bms.co.rs/
dellas
Član
Član
dellas


Broj poruka : 124
Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 36
Lokacija : Čačak/Beograd

leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Leganza 2.0 cdx   leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 EmptySre Feb 09 2011, 22:28

Ja sam se vozio u omegi b sa ovim nasim motorom x20xev automatic, ona ima sport mod, verovatno i leganza. Auto ide kao lud u tom modu Smile
Nazad na vrh Ići dole
Mixy
Početnik
Početnik



Broj poruka : 47
Datum upisa : 26.10.2010
Godina : 32
Lokacija : BG

leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Leganza 2.0 cdx   leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 EmptyNed Feb 13 2011, 00:21

dellas,jesi li probao tempomat?
Nazad na vrh Ići dole
http://bms.co.rs/
dellas
Član
Član
dellas


Broj poruka : 124
Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 36
Lokacija : Čačak/Beograd

leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Leganza 2.0 cdx   leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 EmptyNed Feb 13 2011, 13:21

Mixy ::
dellas,jesi li probao tempomat?

Nisam brate, nije mi auto tu vec par dana nesto sredjujem, cim ga uzmem probacu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Leganza 2.0 cdx   leganza - Daewoo Leganza 2.0 cdx - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Daewoo Leganza 2.0 cdx
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» daewoo leganza 2.0 cdx
» daewoo leganza 2.0 16v
» Leganza sat
» daewoo leganza&evanda
» Daewoo leganza- kljuc

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Leganza & Evanda-
Skoči na: