Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Auto klima (gde, sta, kako, posto)

Ići dole 
+4
Pozitivan
cvija007
serhio011
Child of the sky
8 posters
AutorPoruka
Child of the sky
Početnik
Početnik
Child of the sky


Broj poruka : 4
Datum upisa : 03.04.2011

Auto klima (gde, sta, kako, posto) Empty
PočaljiNaslov: Auto klima (gde, sta, kako, posto)   Auto klima (gde, sta, kako, posto) EmptyNed Apr 24 2011, 17:01

Pozdrav svima. Priblizavaju se vreli dani, tako da ova tema postaje jako aktuelna. Da li je neko od vas to radio, kakva su iskustva itd.


Poslednji izmenio Child of the sky dana Sre Jul 27 2011, 05:06, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

Auto klima (gde, sta, kako, posto) Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto klima (gde, sta, kako, posto)   Auto klima (gde, sta, kako, posto) EmptyPon Apr 25 2011, 16:44

eee moja crkla glavom u zid , najverovatnije treba punjenje , posto cujem da ukljucuje a u kabini nista hladniji vazduh ne izbacuje na usmerivace , a i cuje se neko sistanje u kabini verovatno pusta negde oko kasete nisam uspeo da provalim gde , zna li neko neki pouzdan servis auto klima po Beogradu , nije hitno Suspect al'..........
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

Auto klima (gde, sta, kako, posto) Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto klima (gde, sta, kako, posto)   Auto klima (gde, sta, kako, posto) EmptyČet Apr 28 2011, 19:09

klima uspesno servisirana u servisu za 3800 rsd , a na par mesta su mi nudili servis za 5000 rsd minimum , ako nekog zanima -------auto servis
Nazad na vrh Ići dole
cvija007
Početnik
Početnik
cvija007


Broj poruka : 8
Datum upisa : 27.07.2011

Auto klima (gde, sta, kako, posto) Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto klima (gde, sta, kako, posto)   Auto klima (gde, sta, kako, posto) EmptySre Jul 27 2011, 00:43

Child of the sky ::
Pozdrav svima. Priblizavaju se vreli dani, tako da ova tema postaje jako aktuelna. Planiram ovih dana da napunim klimu, pa cu javiti iskustva ako nekoga zanima. Da li je neko od vas to radio, kakva su iskustva itd.

Skoro sam naisao na mnogo doborg majstora za klime punjenje 35 eura ali je u Obrenovcu.
Lik je u nekom hipi fazonu ali pricao sam sa 3 poznanika pre nego sto sam otisao kod njega i odusevljeno su mi njega preporucili. Ne znam kakve su cene po bgdu ali ako vam je ovo primamljivo ostavite na pp pa cu odgovoriti !
P.S. za one koji ne znaju zimi palite obavezno klimu barem 10-15 min jednom mesecno. To sam saznao pa evo delim sa vama :DD
Nazad na vrh Ići dole
Pozitivan
Član
Član
Pozitivan


Broj poruka : 241
Datum upisa : 21.06.2011

Auto klima (gde, sta, kako, posto) Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto klima (gde, sta, kako, posto)   Auto klima (gde, sta, kako, posto) EmptySre Sep 14 2011, 20:46

serhio011 ::
klima uspesno servisirana u servisu za 3800 rsd , a na par mesta su mi nudili servis za 5000 rsd minimum , ako nekog zanima -------auto servis

Bio u avgustu i stvarno je korektan tip uradio bas profesionalno. Dobio papir sta je uradjeno i zalepio mi nalepnicu da se podsetim kad je radjena klima. Bez ijedne zamerke. bravo
Nazad na vrh Ići dole
bobala
Početnik
Početnik



Broj poruka : 2
Datum upisa : 16.03.2011

Auto klima (gde, sta, kako, posto) Empty
PočaljiNaslov: Za sada bez klime   Auto klima (gde, sta, kako, posto) EmptySre Jul 11 2012, 22:46

Pozdrav svima,
Prošle godine sam u jednom čuvenom servisu na uglu Ibarske magistrale i Jablaničke ulice čistio i dopunjavao klimu, nakon mesec i po dana proveravao da li negde ispušta freon i kao sve je u redu, onda auto nisam vozio od Oktobra do Maja meseca, a onda sam ustanovio da mi klima ne radi.
Interesuje me da li moguće da je tako teško pronaći kvar ili sam samo promašio dobar servis.
Ako je neko imao sličnih problema i rešio negde u Beogradu voleo bih da mi na privatan mail pošalje kontakt telefon.

Unapred hvala za sve savete i preporuke
Nazad na vrh Ići dole
srdjanns86
Početnik
Početnik



Broj poruka : 9
Datum upisa : 07.08.2012

Auto klima (gde, sta, kako, posto) Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto klima (gde, sta, kako, posto)   Auto klima (gde, sta, kako, posto) EmptyUto Avg 07 2012, 21:48

Dali neko zna koliko kosta ugradnja klima sistema u DL 1.5 99g
Nazad na vrh Ići dole
Blackeyed
Član
Član



Broj poruka : 165
Datum upisa : 18.04.2012
Lokacija : Kać/Novi Sad

Auto klima (gde, sta, kako, posto) Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto klima (gde, sta, kako, posto)   Auto klima (gde, sta, kako, posto) EmptySre Avg 08 2012, 05:36

Ako nemaš ništa od klime, znači da treba ožičenje i sve ostalo, polovno, oko 350E.
Nazad na vrh Ići dole
srdjanns86
Početnik
Početnik



Broj poruka : 9
Datum upisa : 07.08.2012

Auto klima (gde, sta, kako, posto) Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto klima (gde, sta, kako, posto)   Auto klima (gde, sta, kako, posto) EmptySre Avg 08 2012, 13:55

To se onda neisplati ulagati
Nazad na vrh Ići dole
mijat
Početnik
Početnik



Broj poruka : 53
Datum upisa : 20.06.2011

Auto klima (gde, sta, kako, posto) Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto klima (gde, sta, kako, posto)   Auto klima (gde, sta, kako, posto) EmptyPet Avg 17 2012, 22:24

Pozdrav imam klimu u daewoo nexi ali kako majstori kazu crkao je kompresor. Da li neko ima iskustva, sta da radim? Da li da kupujem novi ili polovan i kako se krece cena?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Auto klima (gde, sta, kako, posto) Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto klima (gde, sta, kako, posto)   Auto klima (gde, sta, kako, posto) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Auto klima (gde, sta, kako, posto)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» nubira - potrebna pomoc
» klima i ostali dugmicic
» Daewoo Leganza 2.0 cdx
» Regulator usmeravanja vazduha u kabini
» Klima u Tacumi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Održavanje i servisi-
Skoči na: