Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 menjač za matiza

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
neofit
Početnik
Početnik



Broj poruka : 2
Datum upisa : 09.03.2011

menjač za matiza  Empty
PočaljiNaslov: menjač za matiza    menjač za matiza  EmptySre Mar 09 2011, 14:21

Potreban mi je menjač za matiza 2003 godište , i ima li ko iskustav sa majstorima koji bi ga mogli zameniti u Beogradu.Ukupna i pojedinačna cena .
Nazad na vrh Ići dole
daki_nis
Član
Član



Broj poruka : 155
Datum upisa : 10.01.2011

menjač za matiza  Empty
PočaljiNaslov: Re: menjač za matiza    menjač za matiza  EmptySub Jun 11 2011, 16:38

neofit ::
Potreban mi je menjač za matiza 2003 godište , i ima li ko iskustav sa majstorima koji bi ga mogli zameniti u Beogradu.Ukupna i pojedinačna cena .

pozdrav, menjac imam ja a mozes zameniti u zemunu u ovlascen daewoo servis ili kod bilo kog majstora nije nista komplikovano niti problematicno zamenice ga za 2-3sata najvise
Nazad na vrh Ići dole
filipmlad
Početnik
Početnik
filipmlad


Broj poruka : 42
Datum upisa : 14.06.2011
Godina : 30
Lokacija : Beograd

menjač za matiza  Empty
PočaljiNaslov: Re: menjač za matiza    menjač za matiza  EmptyNed Feb 16 2014, 19:53

A da li jos nekom teze malo ulazi iz 3 u 2 brzinu na nekih 20ak na sat to je otprilike da kazem kad skrecem na parking i kocim i ocu u 2 da ubacim moram takoreci da napenalim a bio u zemunu u daewoo servisu kaze da je menjac ok (provozao krug majstor okolo)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





menjač za matiza  Empty
PočaljiNaslov: Re: menjač za matiza    menjač za matiza  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
menjač za matiza
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» kupovina matiza
» Predstavi svoj auto
» Menjac
» kompijuter za matiza 2004
» kompijuter za matiza 2004

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Matiz-
Skoči na: