Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Prodavnice delova

Ići dole 
+28
vladank
padobranac
djura775
tosha
vujasoft
veteran
brankosubasic
Megasp
diskretni_heroj
petar
Radan
Oggy
bokilava
debejko
zeks
Bruce Wayne
espero96
dellas
dixy
SLOBA
metrocop
mali
mima
baguda
laki
ivan85_zmaj
serhio011
Admin
32 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
djura775
Početnik
Početnik



Broj poruka : 9
Datum upisa : 08.04.2012

Prodavnice delova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodavnice delova   Prodavnice delova - Page 4 EmptyUto Nov 06 2012, 21:12

baguda ::
ako nekom treba nesto od polovnih delova za sve vrste daewoo vozila neka se slobodno javi na pp dacu mu broj telefona od coveka koji samo to radi
moguce slanje po eloj srbiji ubedljivo jajeftiniji i korektniji provereno sve sto mi treba kod njega resavam

Molim posalji broj!
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Prodavnice delova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodavnice delova   Prodavnice delova - Page 4 EmptyUto Nov 06 2012, 21:46

djura775 ::
baguda ::
ako nekom treba nesto od polovnih delova za sve vrste daewoo vozila neka se slobodno javi na pp dacu mu broj telefona od coveka koji samo to radi
moguce slanje po eloj srbiji ubedljivo jajeftiniji i korektniji provereno sve sto mi treba kod njega resavam

Molim posalji broj!
Samo ne vidim razlog zasto ne napises broj na forumu,pa tome i SLUZI forum.


Na daewoo forumu kazes:ako nekom treba nesto od polovnih delova za sve vrste daewoo vozila neka se slobodno javi na pp dacu mu broj telefona od coveka koji samo to radi


Ne mislim da te vredjam ali potpuno je apsurdno to sto si napisao.Pa naravno da ljudima sa daewoo foruma trebaju delovi za daewoo.A sad lepo napisi broj i odakle je covek cheers
Nazad na vrh Ići dole
padobranac
Početnik
Početnik



Broj poruka : 2
Datum upisa : 31.07.2012

Prodavnice delova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: ?????????????   Prodavnice delova - Page 4 EmptyPon Mar 11 2013, 14:35

neka me neko prosvetli.

zasto brojeve dajete preko pp. objavite ih ovde bda ne cekamo da neko izadje na forum ako nam gori pod nogama
pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 42
Lokacija : Beograd-Dobanovci

Prodavnice delova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodavnice delova   Prodavnice delova - Page 4 EmptyPon Mar 11 2013, 15:24

Pa da ste pogledali prvu stranu videli biste da je Ratko u pitanju (Veternik) Wink
Nazad na vrh Ići dole
vladank
Početnik
Početnik



Broj poruka : 2
Datum upisa : 23.11.2012

Prodavnice delova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Delovi za Evandu   Prodavnice delova - Page 4 EmptySub Jun 01 2013, 12:18


Ako neko ima za prodaju potrebna su mi desna vrata (oba) za Evandu?
Nazad na vrh Ići dole
deyo
Početnik
Početnik



Broj poruka : 15
Datum upisa : 22.05.2013
Godina : 45
Lokacija : beograd

Prodavnice delova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodavnice delova   Prodavnice delova - Page 4 EmptyČet Jun 06 2013, 17:55

KUPOVAO SAM DOSTA DELOVA KOD RATKA,KOREKTAN TIP,MOJE PREPORUKE
Nazad na vrh Ići dole
Goran - mugi
Član
Član
Goran - mugi


Broj poruka : 116
Datum upisa : 10.06.2013

Prodavnice delova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Beo team   Prodavnice delova - Page 4 EmptySre Jun 26 2013, 12:54

Admine, ako nešto kršim ti obriši Rolling Eyes

Beo Team u YUBC-u. Znači, našao sam deo dok ga drugi nisu imali ( nosač motora gornji - koska) po normalnoj ceni 2100 dinara.

Goran (imenjak, nije moja radnja) sasvim ok lik, ima i servis. 
Imao sam problem koji je brzo rešio po normalnoj pristupačnoj ceni.

Od mene svaka preporuka.

tel: 011/414-0364 .
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 43
Datum upisa : 24.03.2010

Prodavnice delova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodavnice delova   Prodavnice delova - Page 4 EmptySub Jun 29 2013, 09:30

Opušteno, zato i imamo ovu temu, jer će nam svima biti od koristi. Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
https://daewoo.forumsr.com
srdjanns86
Početnik
Početnik



Broj poruka : 9
Datum upisa : 07.08.2012

Prodavnice delova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodavnice delova   Prodavnice delova - Page 4 EmptyNed Dec 01 2013, 20:50

Dali neko moze da mi kaze gde mogu da kupim onaj etison za gepek.Prosuo mi se benzin i sada se oseti jako iako sam ga oprao.Bio je svakako u fazi menjanja pa bi sada da kupim ali neznam gde ima da se uzme u Novom Sadu ta kako bi je nazvao kadica za gepek.Da napomenem da mi je umesto tocka plinska boca i da mi rezervni tocak stoji u gepeku pa nebi as neku slabu kadicu sstavio da ne ulegne tocak.Znaci po mogucstvu originalnu ili ako ima dobra tipska.Hvala
Nazad na vrh Ići dole
kum Odža
Početnik
Početnik
kum Odža


Broj poruka : 5
Datum upisa : 05.07.2013
Godina : 59
Lokacija : Kumane

Prodavnice delova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Lanos 1.6s - KOČNICE   Prodavnice delova - Page 4 EmptyNed Maj 11 2014, 18:21

Pozdrav svim vozačima Daewoo vozila !!!
Treba da radim kočnice na mom Lanosu pa me interesuje gde su najpovoljnije cene za diskove,doboše i cilindre kočione ?
Okolina sam N.Bečeja pa mi odgovaraju opcije iz Vojvodine i Beograda !
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

Prodavnice delova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodavnice delova   Prodavnice delova - Page 4 EmptySre Sep 10 2014, 21:12

Malo da osvežimo temu.Elem danas sam bio u prodavnici delova JEKON AUTO na Trošarini prekoputa Verana.Od pre neki dan sam tražio set kvačila po beogradskim radnjama i tu sam našao najjeftinije.Uz to čovek daje na čekove bez problema.Naime kompletan valeov set - korpa ,lamela i druk ležaj me koštao 7610 din (potisni ležaj 1180,lamela 3180,korpa kvačila 3250) plus filter vazduha 580 i dihtung poklopca ventila 820. telefon im je 011 3980 246 a ima i sajt  http://www.jekonauto.com/
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prodavnice delova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodavnice delova   Prodavnice delova - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Prodavnice delova
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» nabavka polovnih delova za nubiru
» Prodaja delova za DAEWOO MUSSO
» Daewoo Lanos-CENE DELOVA PO PRODAVNICAMA
» Cenovnik novih delova za Daewoo Nubiru 1.6 2000g

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Razno :: Prodavnice i servisi-
Skoči na: