Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kontrola proklizavanja na leganci(traction control)

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
dellas
Član
Član
dellas


Broj poruka : 124
Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 36
Lokacija : Čačak/Beograd

Kontrola proklizavanja na leganci(traction control) Empty
PočaljiNaslov: Kontrola proklizavanja na leganci(traction control)   Kontrola proklizavanja na leganci(traction control) EmptyNed Jan 23 2011, 17:55

Da li neko zna moze li se isključiti? I gde?
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

Kontrola proklizavanja na leganci(traction control) Empty
PočaljiNaslov: Re: Kontrola proklizavanja na leganci(traction control)   Kontrola proklizavanja na leganci(traction control) EmptyNed Jan 23 2011, 20:56

jel bi to neko malo da drifta,e koliko ja znam ne moze se iskljuciti,mozda nekako mehanicki,izmenama na menjacu homo zglobovima i sl.ali to zaboravi.uzmi bmw e30 320i parking rodica ili neki drugi veliki bezbednosti radi i udri,kao ja zime 2009g.
Nazad na vrh Ići dole
dellas
Član
Član
dellas


Broj poruka : 124
Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 36
Lokacija : Čačak/Beograd

Kontrola proklizavanja na leganci(traction control) Empty
PočaljiNaslov: Re: Kontrola proklizavanja na leganci(traction control)   Kontrola proklizavanja na leganci(traction control) EmptyNed Jan 23 2011, 23:40

joca ::
jel bi to neko malo da drifta,e koliko ja znam ne moze se iskljuciti,mozda nekako mehanicki,izmenama na menjacu homo zglobovima i sl.ali to zaboravi.uzmi bmw e30 320i parking rodica ili neki drugi veliki bezbednosti radi i udri,kao ja zime 2009g.

Dobra je kontrola ali uzbrdo me samo usporava i onda se zaglavim sinoc sa michelin gumama, a drug u audiju 90 sa winterama izadje...:/
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

Kontrola proklizavanja na leganci(traction control) Empty
PočaljiNaslov: Re: Kontrola proklizavanja na leganci(traction control)   Kontrola proklizavanja na leganci(traction control) EmptyPon Jan 24 2011, 04:54

nije svaka miselinka dobra,a wintera je samo za sneg super guma
Nazad na vrh Ići dole
Oggy
Početnik
Početnik



Broj poruka : 40
Datum upisa : 18.06.2010

Kontrola proklizavanja na leganci(traction control) Empty
PočaljiNaslov: Re: Kontrola proklizavanja na leganci(traction control)   Kontrola proklizavanja na leganci(traction control) EmptySub Mar 05 2011, 09:16

dellas ::
Da li neko zna moze li se isključiti? I gde?
Na EVANDI ima dugme TCS(ili TC) kojim se prisilno gasi kontrola proklizavanja, nalazi se ispred menjaca gde i HOLD dugme za automatski menjac...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kontrola proklizavanja na leganci(traction control) Empty
PočaljiNaslov: Re: Kontrola proklizavanja na leganci(traction control)   Kontrola proklizavanja na leganci(traction control) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kontrola proklizavanja na leganci(traction control)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Digitalna kontrola klime gubi struju
» "check" na instrument tabli ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Leganza & Evanda-
Skoči na: