Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kupio bih Daewoo Leganz-u

Ići dole 
+13
MAD MAX
Gresnik
nikola
IlijaGM
dixy
serhio011
Radan
joca
Pastirko
ivan85_zmaj
suko
dellas
dule
17 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
dule
Početnik
Početnik



Broj poruka : 2
Datum upisa : 06.01.2011

daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u Empty
PočaljiNaslov: Kupio bih Daewoo Leganz-u   daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u EmptySub Jan 08 2011, 22:32

Pozdrav,
planiram da kupim gore navedeni auto pa su mi potrebna odredjena iskustva.
Sta je to sto se veoma brzo kvari na ovom autu i na sta treba obratiti paznju?
Nazad na vrh Ići dole
dellas
Član
Član
dellas


Broj poruka : 124
Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 36
Lokacija : Čačak/Beograd

daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupio bih Daewoo Leganz-u   daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u EmptyUto Jan 11 2011, 22:04

dule ::
Pozdrav,
planiram da kupim gore navedeni auto pa su mi potrebna odredjena iskustva.
Sta je to sto se veoma brzo kvari na ovom autu i na sta treba obratiti paznju?

Ako ima ugrađen plin obrati pažnju kako radi na benzin, dizne se brzo zapuše ili crkne pumpa. Obrati pažnju na trap (stabilizatori crkavaju, gumice balans štangle, kugle) sve je to za njega relativno jeftino. Stabilizatori oko 10e komad, gumiice 2 e, kugle iste oko 10e. Šta još reći, ja milsim da je to to, motor je mazga prava, lim je pocinkovan, generalno dobar auto. Mene samo nervira upravljivost, posle malog saxa koji je bas upravljiv ovaj je malo previše nežan.
Nazad na vrh Ići dole
suko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 53
Datum upisa : 30.10.2010

daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupio bih Daewoo Leganz-u   daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u EmptyPet Jan 14 2011, 15:35

prijatelju ja sam kupio leganzu u septembru za 28oo eura 2001 godina veruj mi da sam dosada ulozio preko 600 eura na nju i jos nije to to!zato prvo odvezi auto kod majstora na detaljan pregled pa tek onda kupuj!obrati paznju na trapove ,kineticke,amortizere i klimu to je bas skupo!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupio bih Daewoo Leganz-u   daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u EmptyPet Jan 14 2011, 18:34

Ja sam moju Nubiru pre godinu dana platio 2700 eura, 2000 god... i ulozio sam do sada oko 500-600 eura. Od toga mi je prvi veliki servis kostao oko 150 eura.
Najveca boljka kod Daewoo su trapovi, mada sve se da srediti i nije nesto preterano skupo.
Moj sistem je kad kupujem auto, da sa vlasnikom odem na tehnicki, platim onima za pivo 500-600 din i proverim kocnice, trap sve od ispod iz kanala i tako dalje...
Jbg... nesto ces svakako morati da ulozis u pocetku, al to je sve ok. Makar veliki servis koj ce ti biti bar 100 evra.

Nije los daewoo, dobar je auto... i mora da se ulaze i odrzava kao i svaki drugi auto.
Nazad na vrh Ići dole
Pastirko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 6
Datum upisa : 23.01.2011

daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u Empty
PočaljiNaslov: Prvo da se izvinim pokretacu :D    daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u EmptyNed Jan 23 2011, 20:44

Da ne bih otvarao novu temu, pa da se nadovezem sa pitanjima. posto trenutno se veoma dvoumim izmedju par automoibla od kojih je i jedan leganza 03 godiste. Zanima me najvise potrosnja i cene servisa. Mislim sve sem menjanja zupcastog mogu da odradim bez majstora koji oce da me lisi mukom stecenog novca Very Happy Pa zanima me koliko i me ispao redovan servis da kazemo posle kupovine. Zupcasti, svecice , filteri , vodena pumpa[ako se menja] i slicne nam stvari preko potrebne posle kupovine polovnog auta:D Ne vozim besno , znaci totalno opustena voznja i isplativost leganze na nekih 3-5 godina me najvise zanimaju. Prelazim godisnje od 15000 do 25000km max.
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupio bih Daewoo Leganz-u   daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u EmptyNed Jan 23 2011, 21:13

Pastirko ::
Da ne bih otvarao novu temu, pa da se nadovezem sa pitanjima. posto trenutno se veoma dvoumim izmedju par automoibla od kojih je i jedan leganza 03 godiste. Zanima me najvise potrosnja i cene servisa. Mislim sve sem menjanja zupcastog mogu da odradim bez majstora koji oce da me lisi mukom stecenog novca Very Happy Pa zanima me koliko i me ispao redovan servis da kazemo posle kupovine. Zupcasti, svecice , filteri , vodena pumpa[ako se menja] i slicne nam stvari preko potrebne posle kupovine polovnog auta:D Ne vozim besno , znaci totalno opustena voznja i isplativost leganze na nekih 3-5 godina me najvise zanimaju. Prelazim godisnje od 15000 do 25000km max.
ja sam uzeo leganzu 2001g.u martu 2010g.isto za 2800e.uradio sam:ulje i filter ulja,filter klime vazdusni i goriva,svecice, roler zupcasti i pk kais,plocice napred,plocice i pakne nazad sa ravnanjem zadnjih diskova,antifriz,sampon za brisace,pioneer sa usb-om,sa sve cetiri zimske gume kleber 195/65/15 sve to me izaslo 650e- 3450e.od toga je pioneer 100e,a gume 250e,znaci sve ostalo250e.vozio sam dosta razlicitih auta ako ne racunam juga i ficu najjeftiniji auto i odnos cena-kvalitet ekstra.
Nazad na vrh Ići dole
dellas
Član
Član
dellas


Broj poruka : 124
Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 36
Lokacija : Čačak/Beograd

daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupio bih Daewoo Leganz-u   daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u EmptyPon Jan 24 2011, 00:31

Ja prodajem legancu, na kojoj je uradjen veliki servis (pre 15000), na kojoj su nove gume, kvacilo ok, samo treba prednje stabilizatore zameniti i gumicu balans stangle (20-30e), za 2900, ima i atestiran plin upisan u saobracajnu. Ima i muziku, nov lonac, novu benzinsku pumpu, nove membrane na isparivacu...
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupio bih Daewoo Leganz-u   daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u EmptyPon Jan 24 2011, 14:28

Ja sam isto uzeo daewoo zbog nize cene i solidnog kvaliteta i nivoa opreme u odnosu na druga auta.Jedino kad kupis nov auto nemas nikakva ulaganja a sve ostalo...Mislim da je za daevoo problem samo malo veca potrosnja,a sve ostalo ti je kao i kod drugih.Ali evropski auto istog godista i sa losijom opremom skuplji ti je u startu 800-1000 e. nego koreanac.Znam da je zamena zupcastog kaisa za caddy 2006 godiste u "PORSEU",bez zamene vod pumpe kostala coveka 39.000,a ja sam to na lanosu odradio sa delovima za 4000 din. pa ti vidi.
Nazad na vrh Ići dole
Pastirko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 6
Datum upisa : 23.01.2011

daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u Empty
PočaljiNaslov: leganza   daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u EmptyPon Jan 24 2011, 17:17

Pa iskreno dvoumim se izmedju Focusa TDCi/TDdi ili leganze..Svidja mi se ideja da za male pare moze lepo da se predje sa dizelom, ali odrzavanje TDci motora izgleda prevelika investicija i bez da nesto vece krene naopako. Pa sad gledam, sabiram, oduzimam, mnozim i delim i na kraju cu verovatno jedino da poludim Very Happy Ogranicen sam sa krajnjom kolicinom novca, tako da moram da uklopim cenu auta, registraciju i jedan servis u raspolozive pare Very Happy
Oprema koja se dobije uz leganzu je stvarno max u odnosu na cenu auta , a iskren da budem nije mi ni jasno zasto je toliki auto toliko jeftino.
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupio bih Daewoo Leganz-u   daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u EmptyPon Jan 24 2011, 18:00

Daewoo automobili su po mom misljenju dosta podcenjeni , pogotovo u poredjenju sa fiatom , mislim da je odnos cena-kvalitet jedan od boljih a036
Nazad na vrh Ići dole
dellas
Član
Član
dellas


Broj poruka : 124
Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 36
Lokacija : Čačak/Beograd

daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupio bih Daewoo Leganz-u   daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u EmptyPon Jan 24 2011, 18:18

Kakva je potrosnja vama sto vozite lanose?
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupio bih Daewoo Leganz-u   daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u EmptyPon Jan 24 2011, 18:38

potrosnja lanosa u gradu je oko 10,a na otvorenom od 6,5 do 8.Ako se dvoumis izmedju forda i daewua moj ti je savet da uzmes forda,jer sutra ako ga budes prodavao pre ces ga prodati mada mislim da su za daewoo jeftiniji delovi dosta i nema mnogo falsa
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupio bih Daewoo Leganz-u   daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u EmptyPon Jan 24 2011, 19:39

dellas ::
Kakva je potrosnja vama sto vozite lanose?

Radan ::


potrosnja lanosa u gradu je oko 10

na otvorenom oko 6 , zavisi kakav si na gasu , kao i kod svakog auta
Nazad na vrh Ići dole
Pastirko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 6
Datum upisa : 23.01.2011

daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u Empty
PočaljiNaslov: prodaja   daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u EmptyPon Jan 24 2011, 20:38

Pa planiram da kupim auto da izvucem makar 3-5 godina sa njim. Tako nesto bi mi veoma odgovaralo. Da ulazem 60-100E godisnje u odrzavanje i da sipam tekucinu u rezervoar i ne mislim Very Happy Tako da prodaja mi i nije presudna kad bi sve gore navedeno se desilo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupio bih Daewoo Leganz-u   daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u EmptyPon Jan 24 2011, 20:48

Pastirko ::
Pa planiram da kupim auto da izvucem makar 3-5 godina sa njim. Tako nesto bi mi veoma odgovaralo. Da ulazem 60-100E godisnje u odrzavanje i da sipam tekucinu u rezervoar i ne mislim Very Happy Tako da prodaja mi i nije presudna kad bi sve gore navedeno se desilo Very Happy
jbg-a svi polovni automobili su macka u dzaku , zavisi na sta naletis ili kako te ko z****be.........ja sam sa mojim zadovoljan
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 42
Lokacija : Beograd-Dobanovci

daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupio bih Daewoo Leganz-u   daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u EmptyPon Jan 24 2011, 20:49

serhio011 ::
na otvorenom oko 6 , zavisi kakav si na gasu , kao i kod svakog auta

Uh pa kako ga to vozis?? Moj trosi skoro ko Leganza. Oko 10-ke je, a vozim na autoputu najveci deo puta koji prelazim, obicno oko 100-110. Vrlo vrlo retko vise, bas kad moram. Letos sam racunao, oko 7,5 je bila potrosnja, ali je to sad skocilo... A imam taj kvaran EGR ventil, sigurno ima do njega nesto. I izmenjao sam ulje i sve filtere...
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupio bih Daewoo Leganz-u   daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u EmptyPon Jan 24 2011, 20:49

Pastirko ::
Pa iskreno dvoumim se izmedju Focusa TDCi/TDdi ili leganze..Svidja mi se ideja da za male pare moze lepo da se predje sa dizelom, ali odrzavanje TDci motora izgleda prevelika investicija i bez da nesto vece krene naopako. Pa sad gledam, sabiram, oduzimam, mnozim i delim i na kraju cu verovatno jedino da poludim Very Happy Ogranicen sam sa krajnjom kolicinom novca, tako da moram da uklopim cenu auta, registraciju i jedan servis u raspolozive pare Very Happy
Oprema koja se dobije uz leganzu je stvarno max u odnosu na cenu auta , a iskren da budem nije mi ni jasno zasto je toliki auto toliko jeftino.
moj majstor kaze da su majstori najsrecniji kad vide forda dizela,e ti zakljuci.
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupio bih Daewoo Leganz-u   daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u EmptyPon Jan 24 2011, 20:55

dixy ::
serhio011 ::
na otvorenom oko 6 , zavisi kakav si na gasu , kao i kod svakog auta

Uh pa kako ga to vozis?? Moj trosi skoro ko Leganza. Oko 10-ke je, a vozim na autoputu najveci deo puta koji prelazim, obicno oko 100-110. Vrlo vrlo retko vise, bas kad moram. Letos sam racunao, oko 7,5 je bila potrosnja, ali je to sad skocilo... A imam taj kvaran EGR ventil, sigurno ima do njega nesto. I izmenjao sam ulje i sve filtere...
nista to nije cudno ja mogu da se kladim da sa mojom lekagncom na auto putu necu preci 7l.potrosnje.
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupio bih Daewoo Leganz-u   daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u EmptyPon Jan 24 2011, 21:03

dixy ::
serhio011 ::
na otvorenom oko 6 , zavisi kakav si na gasu , kao i kod svakog auta

Uh pa kako ga to vozis?? Moj trosi skoro ko Leganza. Oko 10-ke je, a vozim na autoputu najveci deo puta koji prelazim, obicno oko 100-110. Vrlo vrlo retko vise, bas kad moram. Letos sam racunao, oko 7,5 je bila potrosnja, ali je to sad skocilo... A imam taj kvaran EGR ventil, sigurno ima do njega nesto. I izmenjao sam ulje i sve filtere...
ma nisam mogao da verujem , bas sam ga testirao , sipao benzin ( pre nego sam ugradio plin ) do cepa ( bas sam sam sipao ono polako da ne peni kad je bilo pred kraj ) i bas je doslo do cepa , prelilo malo kad sam zatvarao rezervoar , isao u selo presao okruglo 103 km opet stao na pumpu da dopunim i stalo 5,5 litara , opet do cepa , nisam mogao da verujem , isao auto-putem oko 100-110 , isao posle toga za Nis sve auto-put prosek bio 7,5-8 plina al' nisam ga spustao ispod 130 i plus klima al' po gradu mi dere 10
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupio bih Daewoo Leganz-u   daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u EmptyPon Jan 24 2011, 21:09

dixy ::

a vozim na autoputu najveci deo puta koji prelazim, obicno oko 100-110
pa nije isto auto-putem kroz Beograd i kad ti njemu drzis konstantno istu brzinu na otvorenom , ja ovo kroz Beograd ne racunam za auto-put pogotovu kad idem i kad se vracam s posla
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 42
Lokacija : Beograd-Dobanovci

daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupio bih Daewoo Leganz-u   daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u EmptyPon Jan 24 2011, 21:32

Rado bih da prikljucim neki uredjaj koji moze da ocita tacnu potrosnju, ali ne znam da li takav postoji Smile
Nazad na vrh Ići dole
dellas
Član
Član
dellas


Broj poruka : 124
Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 36
Lokacija : Čačak/Beograd

daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupio bih Daewoo Leganz-u   daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u EmptyPon Jan 24 2011, 23:01

Pastirko ::
Pa planiram da kupim auto da izvucem makar 3-5 godina sa njim. Tako nesto bi mi veoma odgovaralo. Da ulazem 60-100E godisnje u odrzavanje i da sipam tekucinu u rezervoar i ne mislim Very Happy Tako da prodaja mi i nije presudna kad bi sve gore navedeno se desilo Very Happy

U svaki auto ces ulaga ti vise od 60-100e godisnje, osim ako bas malo prelazis sa njim. Ako si u Beogradu i interesuje te leganza dodji ,vidi, probaj, ne moras kupovati, meni nije ni zapelo da prodam, zadovoljan sam nego bih nesto manje da uzmem. Jel imas auto za zamenu ili kupujes kesom? Auto je 100% ok. A sto se fokusa tice, dobri su ti dizeli, jesu skuplji za odrzavanje ali ako ti zapadne dobar na konju si, ako ti dodje los najebao si...A moj elekricar kaze da mu se digne kosa na glavi kad vidi forda ispred radionice...
Nazad na vrh Ići dole
Pastirko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 6
Datum upisa : 23.01.2011

daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u Empty
PočaljiNaslov: re   daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u EmptyUto Jan 25 2011, 13:13

Pa auto bih kupovao kesom [ cekam banku da mi odobri kredit], ali ne znam jos ni tacnu kolicinu novca koju cu imati na kraju. Tako da jos uvek je sve u fazi juri, pitaj, vidi. Posto fokusi kostaju 4k E a leganza 3k tek na kraju nedelju cu raspolgati tacnom kolicinom novaca koju mogu dati na auto tako da cu onda i doneti odluku.
Sad koliko sam razumeo za leganzu bas i nije neophodan majstor za sve sitnije popravke sto smatram da je plus, jel dosta stvari mogu i da radim u kucnoj radinosti, dok u dizele se ne razumem ama bas nista.
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupio bih Daewoo Leganz-u   daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u EmptyUto Jan 25 2011, 19:23

Ja sam jednom samo uspeo da svedem na 6.7 l/100km i nikad vise,mozda se to moze podesiti ali fabricki podaci su mu skoro takvi.Drugar mi kaze koji uvozi delove a ranije i vozila da lanos 1.6 mora u gradu da potrosi 10 i kraj.Neznam ali ja ako bi birao za iste pare fokusa i legancu brate pre bi uzeo fokusa.Znam da je kod fordova ranije limarija bila najveci problem ali kod ovih novijih vidim da to vise nije tako.
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupio bih Daewoo Leganz-u   daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u EmptySre Jan 26 2011, 07:02

Radan ::
Drugar mi kaze koji uvozi delove a ranije i vozila da lanos 1.6 mora u gradu da potrosi 10 i kraj.
1349 ccm bounce
Radan ::
Znam da je kod fordova ranije limarija bila najveci problem ali kod ovih novijih vidim da to vise nije tako.
pa jos su relativno novi Laughing , koja im je fabricka garancija na farbu i lim , daewoo je cini mi se davao 7 godina
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupio bih Daewoo Leganz-u   daewoo - Kupio bih Daewoo Leganz-u Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kupio bih Daewoo Leganz-u
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Rucna kocnica Nubira
» daewoo epc
» Daewoo Matiz
» Daewoo Leganza 2.0 cdx
» daewoo lanos samodijagnostika

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Leganza & Evanda-
Skoči na: