Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Retrovizor unutrašnji

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
poštar68
Početnik
Početnik



Broj poruka : 97
Datum upisa : 27.07.2010
Lokacija : Pančevo

Retrovizor unutrašnji Empty
PočaljiNaslov: Retrovizor unutrašnji   Retrovizor unutrašnji EmptySre Sep 16 2015, 10:06

Pre par dana sam ubacio frižider u Tacumu i nehotice izvalio unutrašnji retrovizor, nije ništa polomljeno. Nosač retrovizora je ostao na mestu, tj. vrhu vetrobranskog stakla. Uprkos pokušajima, ne uspedoh da vratim retrovizor, niti sam uspeo da otvorim nosač, koji izgleda ima poklopac...Ne verujem da je iko imao ovakvo iskustvo, a u suprotnom ako neko ume, neka napiše instrukcije kako vratiti retrovizor na nosač.

Zahvaljujem,
Nazad na vrh Ići dole
kruno
Član
Član



Broj poruka : 110
Datum upisa : 12.08.2016

Retrovizor unutrašnji Empty
PočaljiNaslov: RETROVIZOR   Retrovizor unutrašnji EmptySre Avg 24 2016, 15:17

e ja jos nisam skido u takumi al znam kako je u bendji a mislim i u nubiri je isto . dakle imas taj di o sto je aaljeplejn na staklu i to to je samo kuciste trokutastog oblika sa potkresanim vrhjovima pa izgleda ko sesterokut ali niej pravilan; nema veze e u njega ide retrovizor ali taj retrovizaor ima na sebi neto kopecurku a ta pecurku istog tolitastog oblika eta pecurka sjeda u tu rupu na tom djelu sto ti je ostaona staklu ali u njemu ima jaki trokutasti feder koji to drzi a postojimogucnost da ti ej taj feder istao pa sad nema sto da drzi gljivu ... zato poregledaj sve po autu mogo je otfrknit ko zna gdje ako ga nadje sretan si onda ga vrti u kuciste i samo naguraj gljivu i to je to ... ajd puno srece pa javi sto je ispalo...
Nazad na vrh Ići dole
poštar68
Početnik
Početnik



Broj poruka : 97
Datum upisa : 27.07.2010
Lokacija : Pančevo

Retrovizor unutrašnji Empty
PočaljiNaslov: Re: Retrovizor unutrašnji   Retrovizor unutrašnji EmptyPet Avg 26 2016, 16:30

Rešio sam problem nedugo nakon ostavljanja poruke, hvala Kruno na savetu, u kućištu nosača retrovizora postoji okrugla opruga. Gornji poklopac kućišta zalepljen je na šoferku, a u sebi ima "ugravirane" klizače. Poenta je da treba pažljivo nataknuti (gurati) retrovizor na navedeni poklopac, opruga će da legne normalno. Pažnja treba naravno da se ne polomi šoferka
Nazad na vrh Ići dole
kruno
Član
Član



Broj poruka : 110
Datum upisa : 12.08.2016

Retrovizor unutrašnji Empty
PočaljiNaslov: E DRAGO MI JE DA SE SLAZES SAMNOM   Retrovizor unutrašnji EmptySub Avg 27 2016, 11:27

MA NA MOM BENDJI JE OPRUGA BILA TROKUTASTA AL TO JE STVAR IZVEDBE . UGLAVNOM SVI ONI RADE NA ISTOM PRINCIPU TE OPRUKE KOJA DRZI RETROVIZOR .I UPRAVO JE TO STO VELIS DA SE TREBA OPREZNO SA TIME I POD NEKIM DINDILINDI KUTOM IDE LAKSE POD NEKIM NEIDE NIKAKO AL TO JE U BITI TO.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Retrovizor unutrašnji Empty
PočaljiNaslov: Re: Retrovizor unutrašnji   Retrovizor unutrašnji Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Retrovizor unutrašnji
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» unutrasnji retrovizor
» Elektricni retrovizor
» Elektricni retrovizor
» Stako - Ogledalo za retrovizor daewoo kalos 2004.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Tacuma-
Skoči na: