Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 SET KVACILA!

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Mali_Marko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 23
Datum upisa : 16.05.2013
Godina : 31
Lokacija : sremska mitrovica

SET KVACILA! Empty
PočaljiNaslov: SET KVACILA!   SET KVACILA! EmptyPet Jan 16 2015, 16:21

Pozdrav!
Imam Leganzu iz 2001 god. kod mene je evo sad treca godina. Nikad nisam radio set kvacila niti znam da li iko ikada radio to na kolima! 
E sad! Zanimaju me kakva su vasa iskustva sa tim.
Da li se ikad ikom desilo da mu uvoznji strada kvacilo i kako to izgleda? Jel se desava da kvacilo samo propadne i kola staju ili se oseti da ne moze da povuce???
Spremam se za neki daleki put pa ne bih da se igram sa tim!
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

SET KVACILA! Empty
PočaljiNaslov: Re: SET KVACILA!   SET KVACILA! EmptyPet Jan 16 2015, 17:24

Pa dobro ne dešava se često ni na jednim kolima da odjednom propadne kvačilo.Dali u nešto sumnjaš?Ako čuješ neobične zvuke prilikom pritiskanja ili puštanja kvačila,to može biti znak da nešto nije u redu.Kvačilo može najpre da propadne ako ti pušta cilindar kvačila
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

SET KVACILA! Empty
PočaljiNaslov: Re: SET KVACILA!   SET KVACILA! EmptySub Jan 17 2015, 22:23

Propada ako pusta cilindar,a papucica ti postane tvrdja veca sila treba da se pritisne i kada ode lamela na ostrijem gasu ili kada vozis uzbrdo kao da slabije ubrzava tj proklizava.Dajes gas ali ubrzanje ne prati obrtaje motora
Nazad na vrh Ići dole
Chevy
Član
Član
Chevy


Broj poruka : 115
Datum upisa : 04.08.2011

SET KVACILA! Empty
PočaljiNaslov: Re: SET KVACILA!   SET KVACILA! EmptyUto Jan 20 2015, 23:32

Ja sam pre godinu dana menjao set kvacila. Meni se culo skripanje kad pritisnem kvacilo ( otisao druk lezaj). Kvar je dosao do te mere da nisam mogao u brzinu da ubacim. Ukoliko kad ubacis u brzinu i krenes auto i dalje odvaja kvacilo od brzine otisla ti je lamela. Mene je SASH set kvacila kostao 12000 i ruke 50e. Nije bilo ni malo jeftino. Ukoliko se odlucis da menjas set kvacila proveri da li pasuje od Nubire 2.0 16v. Ukoliko ti je leganza ista kubikaza mislim da mozes i set od nubire da kupis. Ja rasturam moju nubiru pa imam moj set koji je maltene nov, (godinu dana) ako budes hteo polovan javi se. Ostavio sam u delu Prodaje na forumu broj telefona.
Nazad na vrh Ići dole
Mali_Marko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 23
Datum upisa : 16.05.2013
Godina : 31
Lokacija : sremska mitrovica

SET KVACILA! Empty
PočaljiNaslov: Re: SET KVACILA!   SET KVACILA! EmptySre Jun 03 2015, 16:52

I evo ga!
Desilo se ono cemu sam se nadao. I Osetim da je kvacilo samo za nijansu tvrdje izbacim iz druge krenem u trecu... nema trece a bogami ni jedne. 
Stanem ugasim ubacim u drugo i tako upalim i krenem kuci vuceo extra ne proklizavaali nema saltanja.

Dakle vrisno cilindar kvacila?????
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





SET KVACILA! Empty
PočaljiNaslov: Re: SET KVACILA!   SET KVACILA! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
SET KVACILA!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Cilindar kvacila
» adekvatni delovi od opela odgovaraju original za daewoo tacumu
» Zamena seta kvacila na nubiri 1.6

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Leganza & Evanda-
Skoči na: