Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kočioni klip za kalosa

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
dalibor76
Član
Član
dalibor76


Broj poruka : 103
Datum upisa : 18.10.2010

Kočioni klip za kalosa Empty
PočaljiNaslov: Kočioni klip za kalosa   Kočioni klip za kalosa EmptyUto Jan 13 2015, 09:31

Društvo nigde nemogu da nađem prednji kočioni klip za kalosa 1.4 16V.Zvao sam sve moguće prodavnice u srbiji i ništa dakle gumice za isti postoje ali klip ne.Dali neko ima ideju šta da radim i gde da me uputi?
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Kočioni klip za kalosa Empty
PočaljiNaslov: Re: Kočioni klip za kalosa   Kočioni klip za kalosa EmptyUto Jan 13 2015, 16:28

Kada skines uzmi deo i idi u radnju ako ima neka koja radi dosta opela i naci ces.Tako sa mi ja zadnji kocioni cilindar trazio i nema nema moze od astre h 1500 nubira isto tu negde i skinem deo i nadjem od opel kadeta za 650 din
Nazad na vrh Ići dole
dalibor76
Član
Član
dalibor76


Broj poruka : 103
Datum upisa : 18.10.2010

Kočioni klip za kalosa Empty
PočaljiNaslov: Re: Kočioni klip za kalosa   Kočioni klip za kalosa EmptyUto Jan 13 2015, 18:56

Upravu si Megasp nego sva sreca te sam ipak uspeo da nadem kocioni klip u prodavnici TDI Subotica.Znaci zvao sam celu srbiju sve moguce prodavnice i nigde nema svaka cast gospodi iz TDI Subotica nisu imali na stanju ali su ipak negde nabavili cena 2000 din po komadu.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kočioni klip za kalosa Empty
PočaljiNaslov: Re: Kočioni klip za kalosa   Kočioni klip za kalosa Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kočioni klip za kalosa
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kocioni klip
» Kocioni diskovi
» kočioni diskovi ???
» Prahobran za Kalosa
» Katalizator za Kalosa

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Održavanje i servisi-
Skoči na: