Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Potreban mi je alternator za Espera 2.0

Ići dole 
AutorPoruka
Miksa
Početnik
Početnik



Broj poruka : 1
Datum upisa : 03.12.2014

Potreban mi je alternator za Espera 2.0 Empty
PočaljiNaslov: Potreban mi je alternator za Espera 2.0   Potreban mi je alternator za Espera 2.0 EmptySre Dec 03 2014, 08:30

Pomozite mi ako imate  iskustva sa ovim problemom. nekoliko puta mi je već otišao regler unutar alternatora i oseti se miris pregrevanja namotaja unutar alternatora ne upali se lampica u kabini a akumulator se ne puni i tokom vožnje se totalno isprazni, a nekada i prilikom stajanja se naglo potroši i ujutro nema uopšte struje u akumulatoru.
čuo sam da može da se ubaci bosh ov alternator sa opelovih vozila, pošto je i ovaj motor isti navodno kao u starijim Vektrama ili omegama što je bio ugrađivan. voznja
Ako ima neko ispravan alternator po povoljnoj ceni da mi pošalje brzom poštom ili ideju gde mogu da kupim nov ili polovan alternator za ovaj model automobila neka mi se hitno javi.
Nazad na vrh Ići dole
 
Potreban mi je alternator za Espera 2.0
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Alternator roblem
» Kompijuter
» Potreban semering razvodnika (Nexia)
» Dnevnik moje nubire karavan 1,6 16V SX 1998-problemi i sta je radjeno da se otklone,sve o mojoj nubiri
» Potreban Kompjuter za AC plin

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Nexia & Espero-
Skoči na: