Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Poliranje farova - Nubira

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Zexon
Početnik
Početnik
Zexon


Broj poruka : 15
Datum upisa : 25.10.2014
Godina : 28

nubira - Poliranje farova - Nubira Empty
PočaljiNaslov: Poliranje farova - Nubira   nubira - Poliranje farova - Nubira EmptySre Nov 12 2014, 14:30

Evo danas sam resio da probam kako ce to da izgleda. Ovo sam na brzinu uradio. Desetak minuta sam radio, cisto prvi put da vidim kako ce da izgleda.

Evo slikao sam pre nego sto sam uradio i drugi, da se vidi razlika Smile

http://www.dodaj.rs/f/3l/lU/3zlWOmNl/1/pict0008.jpg
Nazad na vrh Ići dole
Boca
Član
Član



Broj poruka : 106
Datum upisa : 29.03.2011
Lokacija : Beograd - NBGD

nubira - Poliranje farova - Nubira Empty
PočaljiNaslov: Re: Poliranje farova - Nubira   nubira - Poliranje farova - Nubira EmptySre Nov 12 2014, 21:28

Odlično izgleda ! Svaka čast.
A, jel' može mali opis procesa ?
Nazad na vrh Ići dole
Zexon
Početnik
Početnik
Zexon


Broj poruka : 15
Datum upisa : 25.10.2014
Godina : 28

nubira - Poliranje farova - Nubira Empty
PočaljiNaslov: Re: Poliranje farova - Nubira   nubira - Poliranje farova - Nubira EmptyČet Nov 13 2014, 14:51

Nista komplikovano. Pre nego sto pocnes malo ga operes od prasine, obrises obicnim ubrusom ili nekom finom krpom. Zatim naneses pastu za zube i trljas sa nekom pamucnom krpicom ili ubrusom. Ja sam ubrusom radio. Trljas prvi put nekih 3-4min dok se ne istrosi papir, pa otkines opet, pa opet trljaj. Trljas tako nekih desetak minuta, onda uzmes i polako posipas vodu ali trljas i dalje, dok se ne skine sva pasta. Onda celog isperes vodom i to je to. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





nubira - Poliranje farova - Nubira Empty
PočaljiNaslov: Re: Poliranje farova - Nubira   nubira - Poliranje farova - Nubira Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Poliranje farova - Nubira
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» poliranje farova......
» Poliranje farova - Daewoo Matiz
» poliranje auta
» Podešavanje farova?
» Daewoo leganca 2.2 podesavanje farova

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Uradi Sam-
Skoči na: