Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kratko pitanje :)

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
ristic
Početnik
Početnik



Broj poruka : 2
Datum upisa : 05.02.2014

Kratko pitanje :) Empty
PočaljiNaslov: Kratko pitanje :)   Kratko pitanje :) EmptySre Feb 05 2014, 03:25

Kao prvo, pozdrav svima.

Imam Chevrolet Lacetti karavan, al s obzirom da ih je pre proizvodio Daewoo, a koliko sam mogao da vidim, to je isti (ili barem estetski slican) kao Nubiru, nadam se da nisam promasio forum, pa zato zelim da postavim jedno pitanje. Inače nisam neki expert za kola  confused 

Prilikom omanjeg udarca koji sam naneo drugom vozacu, polomilo mi se zadnje štop svetlo. Tu i tamo sam ga prilepio selotejpom, jer su mi u ovlašćenom servisu rekli da bi nabavka novog kostala oko 15 000  Mad Gledao sam dosta po netu, zvao ljude koji su postavljali oglase za polovne lacetti-jeve delove, al kad im pomenem karavan, samo kazu 'ćao dovidjenja'. Ne bih ovu temu sad ni otvarao da mi, kako su bile ove odvratne vetruštine poslednjih nekoliko dana, u jednom trenutku prilikom preparkiravanja vozila nisam primetio da štop svetla vishe nema, odletelo  Crying or Very sad  Pa vas pitam ako znate da li ima negde to da se nabavi polovno, uglavnom jeftinije, Nubira/Lacetti karavan, cenim da je to isto, ili mozda od nekog Opel-a pošto sam nesto malo nacuo kako i tu ima nekih slicnosti?

Hvala.
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Kratko pitanje :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Kratko pitanje :)   Kratko pitanje :) EmptySre Feb 05 2014, 20:48

Sve lici ali nije isto,a pogotovu specificni deo.Ostaje ti i dalje da trazis po oglasima nista drugo.Kad si vec to lepio trebao si silikonom da ti neulazi voda pa onda bezbojnom folijom i to bi ti trajalo ali jbg sta je tu je.Na tvoju zalost samo oglasi
Nazad na vrh Ići dole
ristic
Početnik
Početnik



Broj poruka : 2
Datum upisa : 05.02.2014

Kratko pitanje :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Kratko pitanje :)   Kratko pitanje :) EmptyČet Feb 06 2014, 10:40

Hvala na odgovoru.
Nazad na vrh Ići dole
Goran - mugi
Član
Član
Goran - mugi


Broj poruka : 116
Datum upisa : 10.06.2013

Kratko pitanje :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Kratko pitanje :)   Kratko pitanje :) EmptyPet Feb 07 2014, 11:52

Za maglenku su mi tražili 8000-12000 dinara, nasao na ebay-u i familija poslala sve za 5000.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kratko pitanje :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Kratko pitanje :)   Kratko pitanje :) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kratko pitanje :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pitanje
» NUBIRA 2000 79KW
» Pitanje za iskusne
» ,,Nagradno pitanje''
» poliranje auta

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Nubira & Lacetti-
Skoči na: