Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Puče šraf od točka...

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Blackeyed
Član
Član



Broj poruka : 165
Datum upisa : 18.04.2012
Lokacija : Kać/Novi Sad

Puče šraf od točka... Empty
PočaljiNaslov: Puče šraf od točka...   Puče šraf od točka... EmptyNed Nov 10 2013, 12:37

Bem mu lebac, juče odem da montiram zimske gume i na prednjem levom točku pukne šraf. Pokušavao je čovek da ga skine polako, malo napred, malo nazad ali nije uspeo, šraf je pukao. Kaže da je neko pre, ko je skidao točak (a znam  ko je, klinac koji je krpio tu gumu letos , nanu mu..) stavio šraf u pištolj i sjurio ga u rupu, malo ukoso i  to je to.

Sada vozim na tri šrafa a voleo bih to da rešim. Da li je neko to rešavao u okolini NS-a pa da preporuči majstora, i koliko ga je to koštalo.

Znam da treba da se razbušuje, kontra šrafovi, možda varenje, u svako slučaju sex u najavi...
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

Puče šraf od točka... Empty
PočaljiNaslov: Re: Puče šraf od točka...   Puče šraf od točka... EmptyNed Nov 10 2013, 17:33

Pa mora da se razbusi i uvrti onaj izvijac,to je trn koji ima kontra lozu.Sad dal ces u sopstvenoj reziji ili ces terati kod majstora?Najgore sto neće mnogi majstori da se prihvataju da rade takve stvari.
Nazad na vrh Ići dole
Blackeyed
Član
Član



Broj poruka : 165
Datum upisa : 18.04.2012
Lokacija : Kać/Novi Sad

Puče šraf od točka... Empty
PočaljiNaslov: Re: Puče šraf od točka...   Puče šraf od točka... EmptyNed Nov 10 2013, 20:01

Najverovatnije da cu morati to sam da radim, zato sam i pitao da li neko zna nekoga ko bi to savesno uradio...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Puče šraf od točka... Empty
PočaljiNaslov: Re: Puče šraf od točka...   Puče šraf od točka... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Puče šraf od točka...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sraf (zapravo matica) za zadnju alu felnu za tacumu 2001.
» Glavčina prednjeg točka Espero
» Lezaj (lager) zadnjeg tocka!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Održavanje i servisi-
Skoči na: