Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Lampica za rezervu goriva

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Bane GM
Početnik
Početnik



Broj poruka : 11
Datum upisa : 05.04.2012

Lampica za rezervu goriva Empty
PočaljiNaslov: Lampica za rezervu goriva   Lampica za rezervu goriva EmptySub Avg 10 2013, 18:57

Da li se vama pali lampica za rezervu goriva ?

Do sada mi se ni jednom nije upalila, a bio sam debelo na rezervi skoro do igle..

Skidao sam i proveravao lampicu, instrument kaze da je uredu.

Mozda se upali kada ostanem bez goriva Smile
Nazad na vrh Ići dole
tosha
Član
Član
tosha


Broj poruka : 409
Datum upisa : 25.09.2012
Godina : 61
Lokacija : Лос Алексинац

Lampica za rezervu goriva Empty
PočaljiNaslov: Re: Lampica za rezervu goriva   Lampica za rezervu goriva EmptyPon Avg 12 2013, 06:50

Већ имаш тему али без бриге јер се лампица пали на литар два. Очигледно је да је код свих типова наших аута иста прича, пали се малте не када више нема горива. Ја до скора нисам знао ни где је и изиритирало ме је па сам уз помоћ упута Блекеједа скидао инструмент таблу да проверим све сијалице. Мегасп и још неки су то лепо објаснили и сем што може да се деси да останемо у некој недођији без горива  glavom u zid страдају и пумпа и сам резервоар (ако је метални) па је паметно држати припун резервоар на одређеној количини и досипати као да је на нули тј. по потреби.
Nazad na vrh Ići dole
mali
Početnik
Početnik



Broj poruka : 25
Datum upisa : 30.06.2010
Godina : 45
Lokacija : Zemun

Lampica za rezervu goriva Empty
PočaljiNaslov: Re: Lampica za rezervu goriva   Lampica za rezervu goriva EmptyPon Avg 12 2013, 20:19

Ista stvar i kod mene na nubiri,posto vozim na plin nikad nemam nesto puno goriva i bas bi mi znacilo da ta lampica radi pa sam skidao instrument tablu i proveravao (rotirao sijalicu sa rucne koja sto posto radi) i opet mi se do sada nikad nije upalila,a bas ne bi voleo da ostanem bez goriva posto je moj plin takav da uvek pali na gorivo pa posle prebaci na plin tj. dzabe mi pun rezervoar plina ako nemam goriva mogu da se slikam,nece da upali.
Nazad na vrh Ići dole
tosha
Član
Član
tosha


Broj poruka : 409
Datum upisa : 25.09.2012
Godina : 61
Lokacija : Лос Алексинац

Lampica za rezervu goriva Empty
PočaljiNaslov: Re: Lampica za rezervu goriva   Lampica za rezervu goriva EmptyUto Avg 13 2013, 10:02

Онда батице ради свега наведеног константно држи одређени ниво горива и све ок Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Lampica za rezervu goriva Empty
PočaljiNaslov: Re: Lampica za rezervu goriva   Lampica za rezervu goriva Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Lampica za rezervu goriva
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Lampica za rezervu goriva
» pokazivac goriva-lampica za rezervu
» Pokazivač goriva
» POTROŠNJA GORIVA
» Alu felne?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Kalos-
Skoči na: