Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 osvetljavanje table

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Mali_Marko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 23
Datum upisa : 16.05.2013
Godina : 31
Lokacija : sremska mitrovica

tabla - osvetljavanje table Empty
PočaljiNaslov: osvetljavanje table   tabla - osvetljavanje table EmptySre Jun 26 2013, 18:24

hteo bih da zamenim sijalice u tabli da ne bude vise zelena nego neka druga boja  a video sam da pored tog zelenog svetla sto je iza cajgera ima i iznad ! jel ima neko iskustva sa tim?
Nazad na vrh Ići dole
Mundor
Početnik
Početnik



Broj poruka : 10
Datum upisa : 18.11.2011

tabla - osvetljavanje table Empty
PočaljiNaslov: Re: osvetljavanje table   tabla - osvetljavanje table EmptyČet Jun 27 2013, 19:42

Mali_Marko ::
hteo bih da zamenim sijalice u tabli da ne bude vise zelena nego neka druga boja  a video sam da pored tog zelenog svetla sto je iza cajgera ima i iznad ! jel ima neko iskustva sa tim?
Sijalice nisu zelene već imaju zelenu gumenu navlaku.Kada budeš skidao tablu imaš skriveni šraf pored centralnog otvora za ventilaciju onaj mali desni što se nepomera samo iščupaj tu plastiku i tu je šraf.Kod mene tabla i svi ostali dugmići svetli crveno, a nisam menjao sijalice jer ih nisam imao.
Nazad na vrh Ići dole
Mali_Marko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 23
Datum upisa : 16.05.2013
Godina : 31
Lokacija : sremska mitrovica

tabla - osvetljavanje table Empty
PočaljiNaslov: tabla   tabla - osvetljavanje table EmptyPet Jul 05 2013, 18:19

ako sam dobro razumeo, skidam tablu zajedno sa centralnim tim sranjima za ventilaciju?

  i zanima me  video sam da kod obrtaljke dole u dnu pise SPORT sta mu to znaci i kad se pali, ako se uvopste pali?! voznja
Nazad na vrh Ići dole
Mundor
Početnik
Početnik



Broj poruka : 10
Datum upisa : 18.11.2011

tabla - osvetljavanje table Empty
PočaljiNaslov: Re: osvetljavanje table   tabla - osvetljavanje table EmptyPet Jul 05 2013, 22:20

Mali_Marko ::
ako sam dobro razumeo, skidam tablu zajedno sa centralnim tim sranjima za ventilaciju?

  i zanima me  video sam da kod obrtaljke dole u dnu pise SPORT sta mu to znaci i kad se pali, ako se uvopste pali?! voznja

 Tako je.To sport kod mene nema.Fotografisaću moju tablu pa ću postaviti da vidiš kako sam ja to odradio.
Nazad na vrh Ići dole
Mali_Marko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 23
Datum upisa : 16.05.2013
Godina : 31
Lokacija : sremska mitrovica

tabla - osvetljavanje table Empty
PočaljiNaslov: :)   tabla - osvetljavanje table EmptyNed Feb 16 2014, 21:44

jel ima neko iskustva sa skidanjem volana na leganci malo se bojim da petljam oko vazdusnog jastuga da se ne bi aktivirao!?
Nazad na vrh Ići dole
filipmlad
Početnik
Početnik
filipmlad


Broj poruka : 42
Datum upisa : 14.06.2011
Godina : 30
Lokacija : Beograd

tabla - osvetljavanje table Empty
PočaljiNaslov: Re: osvetljavanje table   tabla - osvetljavanje table EmptyNed Feb 16 2014, 21:48

Mislim da ti se nece aktivirati kad ga budes skidao,dovoljno je da ti auto bude ugasen, a i mislim da se aktiviraju samo na neku kolicinu sile prilikom sudara a da su ti senzori oko branika. Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

tabla - osvetljavanje table Empty
PočaljiNaslov: Re: osvetljavanje table   tabla - osvetljavanje table EmptyNed Feb 16 2014, 23:26

Zapisace ti gresku!Moras da skibnes prvo klemne sqa akumulaatpra ili da izvadis osigurac od ecu kada skidas volan i pazi kada skidas da raskacis spulnu da je ne bi pokidao i kada vracas pazi kako vracas tako je meni majstor zeznuo
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





tabla - osvetljavanje table Empty
PočaljiNaslov: Re: osvetljavanje table   tabla - osvetljavanje table Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
osvetljavanje table
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Leganza & Evanda-
Skoči na: