Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 ALNASER Daewoo Lanos 1.4 2ooogod nabavka i cena

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
DarkoSerbia
Početnik
Početnik



Broj poruka : 5
Datum upisa : 22.05.2013
Lokacija : Svilajnac

lanos - ALNASER Daewoo Lanos 1.4 2ooogod nabavka i cena Empty
PočaljiNaslov: ALNASER Daewoo Lanos 1.4 2ooogod nabavka i cena   lanos - ALNASER Daewoo Lanos 1.4 2ooogod nabavka i cena EmptyPet Maj 24 2013, 13:54

auto ne vergla,a pali na gurku iz prve,jedan majstor mi je rekao da je pitanju alnaser,gde mogu da nabavim i koliko kosta... Question Exclamation Wink


Poslednji put izmenio DarkoSerbia dana Sub Maj 25 2013, 17:39, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
tosha
Član
Član
tosha


Broj poruka : 409
Datum upisa : 25.09.2012
Godina : 61
Lokacija : Лос Алексинац

lanos - ALNASER Daewoo Lanos 1.4 2ooogod nabavka i cena Empty
PočaljiNaslov: Re: ALNASER Daewoo Lanos 1.4 2ooogod nabavka i cena   lanos - ALNASER Daewoo Lanos 1.4 2ooogod nabavka i cena EmptyPet Maj 24 2013, 14:26

DarkoSerbia ::
ja za 15 dana koliko ga imam imao sam vise problema,imam servisnu kartu od predhodnog vlasnika i sve je menjano na vreme...Danas sam bio kod jednog majstora kaze ne valja lager na tocku,KATALIZATOR izgleda crko,koliko vidim po formu svi stalno imaju neki problem... Question Exclamation Wink
Јбг друже колико пара толико и музике. Very Happy Као и други аутомобили у његовој класи има мана и недостатака али сам ја у принципу задовољан мојим ,,Ланосом'' и ,да куцнем у дрво, до сада са њим нисам имао већих проблема. По мени је нормално да се кваре делови који се употребљавају 15 година а то што смо ми сиротани и ,,слепци'' па немамо новац да дотрајали део заменимо оним који је најквалитетнији него половним или оним који је јефтинији то је друга прича. Што се мене тиче ,,Daewoo'' Lanos је за наш стандард сасвим солидан ауто. lanos - ALNASER Daewoo Lanos 1.4 2ooogod nabavka i cena 315501
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

lanos - ALNASER Daewoo Lanos 1.4 2ooogod nabavka i cena Empty
PočaljiNaslov: Re: ALNASER Daewoo Lanos 1.4 2ooogod nabavka i cena   lanos - ALNASER Daewoo Lanos 1.4 2ooogod nabavka i cena EmptyPet Maj 24 2013, 19:07

neznam sta da ti kazem,BRUKA! smeh smeh smeh koliko ti je auto presao?Kad mu je menjan lezajtočka?Idi malo na forum bmw ili audi i tamo ljudi imaju probleme.U auto mora stalno da se ulaze a ne samo sipaj i teraj
Nazad na vrh Ići dole
tosha
Član
Član
tosha


Broj poruka : 409
Datum upisa : 25.09.2012
Godina : 61
Lokacija : Лос Алексинац

lanos - ALNASER Daewoo Lanos 1.4 2ooogod nabavka i cena Empty
PočaljiNaslov: Re: ALNASER Daewoo Lanos 1.4 2ooogod nabavka i cena   lanos - ALNASER Daewoo Lanos 1.4 2ooogod nabavka i cena EmptyPet Maj 24 2013, 22:57

Radan ::
neznam sta da ti kazem,BRUKA! lanos - ALNASER Daewoo Lanos 1.4 2ooogod nabavka i cena 817894 lanos - ALNASER Daewoo Lanos 1.4 2ooogod nabavka i cena 817894 lanos - ALNASER Daewoo Lanos 1.4 2ooogod nabavka i cena 817894 koliko ti je auto presao?Kad mu je menjan lezajtočka?Idi malo na forum bmw ili audi i tamo ljudi imaju probleme.U auto mora stalno da se ulaze a ne samo sipaj i teraj
Tako je majstore!lanos - ALNASER Daewoo Lanos 1.4 2ooogod nabavka i cena 315501
Nazad na vrh Ići dole
DarkoSerbia
Početnik
Početnik



Broj poruka : 5
Datum upisa : 22.05.2013
Lokacija : Svilajnac

lanos - ALNASER Daewoo Lanos 1.4 2ooogod nabavka i cena Empty
PočaljiNaslov: popravi sam ga, inace koga interesuje,meni su crkle cetkice... CETKICE I CISCENJE ALNASERA me je kostalo 30e ...   lanos - ALNASER Daewoo Lanos 1.4 2ooogod nabavka i cena EmptyPon Maj 27 2013, 13:03

DarkoSerbia ::
auto ne vergla,a pali na gurku iz prve,jedan majstor mi je rekao da je pitanju alnaser,gde mogu da nabavim i koliko kosta... Question Exclamation Wink
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

lanos - ALNASER Daewoo Lanos 1.4 2ooogod nabavka i cena Empty
PočaljiNaslov: Re: ALNASER Daewoo Lanos 1.4 2ooogod nabavka i cena   lanos - ALNASER Daewoo Lanos 1.4 2ooogod nabavka i cena EmptyPon Maj 27 2013, 19:47

Darko povedi malo racuna mnogo brate brljaš sa postovima i temama
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





lanos - ALNASER Daewoo Lanos 1.4 2ooogod nabavka i cena Empty
PočaljiNaslov: Re: ALNASER Daewoo Lanos 1.4 2ooogod nabavka i cena   lanos - ALNASER Daewoo Lanos 1.4 2ooogod nabavka i cena Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
ALNASER Daewoo Lanos 1.4 2ooogod nabavka i cena
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Daewoo Lanos 1.6 Automatic
» Daewoo Lanos 1.4 Trza
» daewoo lanos samodijagnostika
» Problem AIR BAG Daewoo Lanos
» brzinomer daewoo lanos

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Lanos-
Skoči na: