Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 gde su najpovoljniji polovni delovi za nubiru?

Ići dole 
+3
milan_nis
wik_so
deyo
7 posters
AutorPoruka
deyo
Početnik
Početnik



Broj poruka : 15
Datum upisa : 22.05.2013
Godina : 45
Lokacija : beograd

delovi - gde su najpovoljniji polovni delovi za nubiru? Empty
PočaljiNaslov: gde su najpovoljniji polovni delovi za nubiru?   delovi - gde su najpovoljniji polovni delovi za nubiru? EmptySre Maj 22 2013, 12:48

zna li neko gde mogu da povoljno kupim desni spoljni retrovizor i desnu spoljnu kvaku,polomila mi se a brava je ispravna?
Nazad na vrh Ići dole
wik_so
Početnik
Početnik
wik_so


Broj poruka : 48
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 40
Lokacija : Sombor

delovi - gde su najpovoljniji polovni delovi za nubiru? Empty
PočaljiNaslov: Re: gde su najpovoljniji polovni delovi za nubiru?   delovi - gde su najpovoljniji polovni delovi za nubiru? EmptySre Maj 22 2013, 15:49

deyo ::
zna li neko gde mogu da povoljno kupim desni spoljni retrovizor i desnu spoljnu kvaku,polomila mi se a brava je ispravna?

retrovizor crveni sa elektricni sa grejacem 20 eur a kvaka 10 eur.
Nazad na vrh Ići dole
deyo
Početnik
Početnik



Broj poruka : 15
Datum upisa : 22.05.2013
Godina : 45
Lokacija : beograd

delovi - gde su najpovoljniji polovni delovi za nubiru? Empty
PočaljiNaslov: Re: gde su najpovoljniji polovni delovi za nubiru?   delovi - gde su najpovoljniji polovni delovi za nubiru? EmptySub Jun 01 2013, 18:24

zna li neko da li spoljna kvaka sa leganse moze na nubiru I?
Nazad na vrh Ići dole
wik_so
Početnik
Početnik
wik_so


Broj poruka : 48
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 40
Lokacija : Sombor

delovi - gde su najpovoljniji polovni delovi za nubiru? Empty
PočaljiNaslov: Re: gde su najpovoljniji polovni delovi za nubiru?   delovi - gde su najpovoljniji polovni delovi za nubiru? EmptySub Jun 01 2013, 20:16

deyo ::
zna li neko da li spoljna kvaka sa leganse moze na nubiru I?

Moja skupa ? od nubire I sx 1998
Nazad na vrh Ići dole
deyo
Početnik
Početnik



Broj poruka : 15
Datum upisa : 22.05.2013
Godina : 45
Lokacija : beograd

delovi - gde su najpovoljniji polovni delovi za nubiru? Empty
PočaljiNaslov: Re: gde su najpovoljniji polovni delovi za nubiru?   delovi - gde su najpovoljniji polovni delovi za nubiru? EmptySub Jun 01 2013, 20:38

wik_so ::
deyo ::
zna li neko da li spoljna kvaka sa leganse moze na nubiru I?

Moja skupa ? od nubire I sx 1998
imam za dz od leganse ali neznam da li je ista,a svugde su 10 e
Nazad na vrh Ići dole
wik_so
Početnik
Početnik
wik_so


Broj poruka : 48
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 40
Lokacija : Sombor

delovi - gde su najpovoljniji polovni delovi za nubiru? Empty
PočaljiNaslov: Re: gde su najpovoljniji polovni delovi za nubiru?   delovi - gde su najpovoljniji polovni delovi za nubiru? EmptyPon Jun 03 2013, 14:22

deyo ::
wik_so ::
deyo ::
zna li neko da li spoljna kvaka sa leganse moze na nubiru I?

Moja skupa ? od nubire I sx 1998
imam za dz od leganse ali neznam da li je ista,a svugde su 10 e
e to dali je ista ne znam. Kataloski nije po broju.
Nazad na vrh Ići dole
milan_nis
Početnik
Početnik



Broj poruka : 1
Datum upisa : 16.06.2014

delovi - gde su najpovoljniji polovni delovi za nubiru? Empty
PočaljiNaslov: step motor   delovi - gde su najpovoljniji polovni delovi za nubiru? EmptyČet Sep 18 2014, 12:18

interesuje me gde bi mogo naci dobar step motor i za koju cenu ?
Nazad na vrh Ići dole
nefa10
Početnik
Početnik



Broj poruka : 1
Datum upisa : 28.10.2013

delovi - gde su najpovoljniji polovni delovi za nubiru? Empty
PočaljiNaslov: Re: gde su najpovoljniji polovni delovi za nubiru?   delovi - gde su najpovoljniji polovni delovi za nubiru? EmptyČet Apr 23 2015, 20:19

Treba mi kvaka za vozaceva vrata spoljna za Nubiru 98.
Ima li ko polovnu ili gde da nadjem novu?
Hvala
Nazad na vrh Ići dole
wik_so
Početnik
Početnik
wik_so


Broj poruka : 48
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 40
Lokacija : Sombor

delovi - gde su najpovoljniji polovni delovi za nubiru? Empty
PočaljiNaslov: Re: gde su najpovoljniji polovni delovi za nubiru?   delovi - gde su najpovoljniji polovni delovi za nubiru? EmptyPet Apr 24 2015, 18:03

Imam ja 10 e polovna kao nova crvena.
Nazad na vrh Ići dole
pekson
Početnik
Početnik



Broj poruka : 12
Datum upisa : 21.05.2012
Godina : 45
Lokacija : Kovin

delovi - gde su najpovoljniji polovni delovi za nubiru? Empty
PočaljiNaslov: Glava   delovi - gde su najpovoljniji polovni delovi za nubiru? EmptyČet Jan 21 2016, 23:38

Ima li neko glavu motora za nubiru 1.6 16v i kakva je cena?
Nazad na vrh Ići dole
Pozitivan
Član
Član
Pozitivan


Broj poruka : 241
Datum upisa : 21.06.2011

delovi - gde su najpovoljniji polovni delovi za nubiru? Empty
PočaljiNaslov: Kaisnik na radilici motora   delovi - gde su najpovoljniji polovni delovi za nubiru? EmptyNed Mar 27 2016, 10:49

Kaisnik na radilici (Daewoo nubira 2.0 cdx) motora X20SD je propao i resio sam problem privremeno tako sto sam koristio tecni super lepak i drugi lepak na bazi smole pa sam sa tri vijka to fiksirao da se ne odvoji spoljni deo od unutrasnjeg.
Interesuje me dali ima neko polovan kaisnik u vrlo dobro stanju ili mogu li da ga nabavim tako da ga narucim preko interneta ili preko neke prodavnice koja prodaje delove za Daewoo.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Pozitivan
Član
Član
Pozitivan


Broj poruka : 241
Datum upisa : 21.06.2011

delovi - gde su najpovoljniji polovni delovi za nubiru? Empty
PočaljiNaslov: Re: gde su najpovoljniji polovni delovi za nubiru?   delovi - gde su najpovoljniji polovni delovi za nubiru? EmptyPet Avg 19 2016, 14:55

J***@ kupio sam nov skoro 70€ i ugradio ga. Krpljenje je za kratke stase Smile
Nazad na vrh Ići dole
Pozitivan
Član
Član
Pozitivan


Broj poruka : 241
Datum upisa : 21.06.2011

delovi - gde su najpovoljniji polovni delovi za nubiru? Empty
PočaljiNaslov: Brava na volanu   delovi - gde su najpovoljniji polovni delovi za nubiru? EmptyUto Maj 09 2017, 13:19

Interesuje me sledece: Mozeli se kupiti nova brava za volan i kolika je odprilike cena.
Ako neko ima polovnu koliko bi iznosila cena.
Ovo postavljam iz jednog razloga a to je sto mi se desava sledece:
Kada dam kontakt i pokrenem alnaser i motor startuje posle par sekundi treba da se ugase sve lampice na instrument tabli. Meni se desava sledece: Od pre dva dana startujem motor i sve je ok ali kad ugasim motor i hocu da ga ponovo startujem i okrenem kljuc, motor startuje ali posle nekoliko sekundi lampica abs ostane upaljena i chekengin lampica se upali, i pri tom ne rade mi podizaci stakla na svim vratima, ventilator za unutrasnju ventilaciju normalno ni klima.
Desilo mi se jutros da sam po startovanju motora sve je bilo normalno i otisao kod mehanicara za dijagnozu (nema covek utikac ALDL za starije modele vec OBD) i kad sam stigao ugasim motor i ponovo ga startujem i corak ne radi abs upali se cekengine i ne mogu da ni spustim ni da podignem prozor kod vozaca i normalno nema ventilacije jer ventilator ne radi. Vratim se kuci i posle nekog zavrsenog posla u trajanju od 2 sata ponovo startujem motor i sve ok ugase se sve lampice i motor i sve ostalo radi ok. Dolazim do zakljucka posle konsultacije sa vise mehanicarima a i na moj predlog da moze samo da me zeza brava na volanu koja gubi kontakt i pravi ovakve probleme. Po meni je logicno jer komp nema nikakav problem jer sve ostalo radi besprekorno, motor i ostali pokazatelji funkcionisu normalno jer temperatura vode ne raste (proverio sam nivoe svih tecnosti od ulja, tecnost za hladjenje ulje za kocnice i ulje za servo volan) sve je ok. Zbog toga bi bilo pozeljno da menjam bravu pre bih novu nego polovnu jer polovna moze da prouzrokuje isti problem.
Us put imali neko ko je imao isti ovakav problem sa ovim autom.
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 42
Lokacija : Beograd-Dobanovci

delovi - gde su najpovoljniji polovni delovi za nubiru? Empty
PočaljiNaslov: Re: gde su najpovoljniji polovni delovi za nubiru?   delovi - gde su najpovoljniji polovni delovi za nubiru? EmptySre Maj 10 2017, 12:25

Pre nego što bih stavio novu bravu, za koju ne znam da li ide sa ključevima (pa onda moraju da se ukodiraju ključevi u imobilizer) proverio bih mase kompjutera, ili generalno sve mase koje imaju sa time veze. Čistio sam elektropokretač na aveu i zaboravio jednu masu da vratim. Simptomi koje sam imao su slični tvojima - lampice ne gase, ventilator, itd. Pokušaj prvo da to vidiš, da možda ne mora odmah trošak...

Koliko ja vidim, kataloški broj nove cele brave bio bi 530966 (znači nije standardni daewoo koji počinje na 9)
Nazad na vrh Ići dole
Pozitivan
Član
Član
Pozitivan


Broj poruka : 241
Datum upisa : 21.06.2011

delovi - gde su najpovoljniji polovni delovi za nubiru? Empty
PočaljiNaslov: Re: gde su najpovoljniji polovni delovi za nubiru?   delovi - gde su najpovoljniji polovni delovi za nubiru? EmptySre Maj 10 2017, 15:48

Video sam na yutub da ustvari ne treba menjati cilindar sa kontakt prikljuckim vec kontakt dodatak koji pokrece brava kada ubacis kljuc, posto se radi o opelu tip je zamenio kontakt prikljucak i to vrlo jednostavno. Videcu kad budem skinuo bravu dali ima isti princip kao opel. Meni se cini da kod starih modela gde nije postojao komp kablovi su imali deblji presek od danasnjih i sistem za kontakt bravu je bio drugaciji od ovih danasnjih automobila.
To je i normalno jer kontakt brava sada napaja releje gde jacina struje se meri u mili amperima. Zbog toga ukoliko nesto ne stima sa kontakt bravom onda ni releji ne funkcionisu kako treba. Po meni ukoliko se to desava i komp prikazuje gresku da nema napajanja u nekom sektoru i to moram da proverim. Nije logicno da ukoliko se ukljuci abs lampica a da pored toga nemas napon na ventilatoru ni na el. podizacima stakla. Ranije mi se palila ista lampica ali je radilo sve ostalo osim abs-a. Sada imam ovaj problem za koji mislim da je odgovorna kontakt brava po mojoj logici. To sa masom je isto moguce ali gde???
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





delovi - gde su najpovoljniji polovni delovi za nubiru? Empty
PočaljiNaslov: Re: gde su najpovoljniji polovni delovi za nubiru?   delovi - gde su najpovoljniji polovni delovi za nubiru? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
gde su najpovoljniji polovni delovi za nubiru?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Polovni delovi za Nubiru !!
» polovni delovi za daewoo nubiru 3 i laccetti(03-05)
» Polovni delovi
» Prodavnice delova
» polovni delovi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Nubira & Lacetti-
Skoči na: