Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 inercijski prekidač dovoda goriva

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
zolemd75
Početnik
Početnik



Broj poruka : 4
Datum upisa : 04.05.2013

inercijski prekidač dovoda goriva Empty
PočaljiNaslov: inercijski prekidač dovoda goriva   inercijski prekidač dovoda goriva EmptySub Maj 04 2013, 16:11

Pozdra svima imam Daewoo Tacuma 1.8 2000god. i imam jedan mali problem

Vozeci ulicom nisam primetio da na jednoj raskrsnici fali resetka na atmosferskoj sahti pa sam desnim tockom upao u istu .....Posle toga nije vise hteo da upali na benzin a i necuje se pumpa za gorivo rekli su mi samo da potrazim inercijski prekidač dovoda goriva

Pitanje bi bilo gde se nalazi taj prekidac, nikako nemogu da ga nadjem

Veliki POZDRAV !!!!
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

inercijski prekidač dovoda goriva Empty
PočaljiNaslov: Re: inercijski prekidač dovoda goriva   inercijski prekidač dovoda goriva EmptyNed Maj 05 2013, 16:30

Uf ne mogu da se setim ali neko je pominjao na leganci da je na patosu kod suvozaca valjda.Ma ako nista ne uradis ili u zvanican servis ili kod nekog pouzdanog i da castis ljude za pice jer je banalnost ako je do toga.Mada mozes da zovnes i neki chevrlet servis i da pitas mozda ce ti reci ljudi gde je prekidac
Nazad na vrh Ići dole
zolemd75
Početnik
Početnik



Broj poruka : 4
Datum upisa : 04.05.2013

inercijski prekidač dovoda goriva Empty
PočaljiNaslov: inercijski prekidač dovoda goriva   inercijski prekidač dovoda goriva EmptyUto Maj 07 2013, 07:57

Megasp ::
Uf ne mogu da se setim ali neko je pominjao na leganci da je na patosu kod suvozaca valjda.Ma ako nista ne uradis ili u zvanican servis ili kod nekog pouzdanog i da castis ljude za pice jer je banalnost ako je do toga.Mada mozes da zovnes i neki chevrlet servis i da pitas mozda ce ti reci ljudi gde je prekidac
Ma zvao sam sve njih neznaju ni oni tacno te ovde te onde je.....
Nazad na vrh Ići dole
mihailo
Početnik
Početnik
mihailo


Broj poruka : 15
Datum upisa : 29.10.2012
Lokacija : rk

inercijski prekidač dovoda goriva Empty
PočaljiNaslov: Re: inercijski prekidač dovoda goriva   inercijski prekidač dovoda goriva EmptySre Maj 08 2013, 18:03

na leganzi taj prekidac se nalazi kod suvozacevog sedista, tacnije izmedju sedista i vrata. znaci kad se otvore vrata vidi se kod samog sedista. ako stignem slikacu ga danas.
Nazad na vrh Ići dole
Boca
Član
Član



Broj poruka : 106
Datum upisa : 29.03.2011
Lokacija : Beograd - NBGD

inercijski prekidač dovoda goriva Empty
PočaljiNaslov: Re: inercijski prekidač dovoda goriva   inercijski prekidač dovoda goriva EmptySre Maj 08 2013, 18:14

A, da li su ti koji su ti rekli da tražiš inercijski prekidač dovoda goriva uopšte sigurni da na Tacumi isti postoji ?
Nazad na vrh Ići dole
zolemd75
Početnik
Početnik



Broj poruka : 4
Datum upisa : 04.05.2013

inercijski prekidač dovoda goriva Empty
PočaljiNaslov: inercijski prekidač dovoda goriva   inercijski prekidač dovoda goriva EmptyPet Maj 10 2013, 07:43

Boca ::
A, da li su ti koji su ti rekli da tražiš inercijski prekidač dovoda goriva uopšte sigurni da na Tacumi isti postoji ?

Postoji i nasao sam ga posle 5-o casovnog pregleda automobila , a zanimljivo da ga nema bas ni na jednom sajtu
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

inercijski prekidač dovoda goriva Empty
PočaljiNaslov: Re: inercijski prekidač dovoda goriva   inercijski prekidač dovoda goriva EmptyPet Maj 10 2013, 09:05

zolemd75 ::
Boca ::
A, da li su ti koji su ti rekli da tražiš inercijski prekidač dovoda goriva uopšte sigurni da na Tacumi isti postoji ?

Postoji i nasao sam ga posle 5-o casovnog pregleda automobila , a zanimljivo da ga nema bas ni na jednom sajtu
Pa super sto siresei,ali posto je ovo forum idele se misljenja i iskustva mogao si reci ili uslikati gde stoji prekidac mozda nekom drugom zatreba.
Nazad na vrh Ići dole
ceeronne
Početnik
Početnik
ceeronne


Broj poruka : 59
Datum upisa : 25.02.2011

inercijski prekidač dovoda goriva Empty
PočaljiNaslov: POSTOJI INERCISKI PREKIDAC   inercijski prekidač dovoda goriva EmptyNed Maj 12 2013, 21:21

POSTOJI INERCISKI PREKIDAC NA TAKUMI I NALAZI SE ISPOD AKUMULATORA IZMEDJU ISTOG I LEVOG FARA IZGLEDA KAO KUTIJICA DIMENZIJA 3 PUTA TRI I VISOK 5-6 CM SA GUMIRANIM DUGMETOM NA VRHU KADA ISKOCI PRO NEKOM UDESU ILI KAO KOD TEBE VECEM UADRCU NEKE RUPCAGE SAMO JE POTREBNO DA SE MALO JACE PRITISNE I ON CE OSTATI U UKLJUCENOM POLOZAJU. VIDIM DA SI RESIO PROBLEM ALI CISTO DA ZNAJU I OSTALI LJUDI
Nazad na vrh Ići dole
zolemd75
Početnik
Početnik



Broj poruka : 4
Datum upisa : 04.05.2013

inercijski prekidač dovoda goriva Empty
PočaljiNaslov: inercijski prekidač dovoda goriva   inercijski prekidač dovoda goriva EmptyUto Maj 14 2013, 09:15

Megasp ::
zolemd75 ::
Boca ::
A, da li su ti koji su ti rekli da tražiš inercijski prekidač dovoda goriva uopšte sigurni da na Tacumi isti postoji ?

Postoji i nasao sam ga posle 5-o casovnog pregleda automobila , a zanimljivo da ga nema bas ni na jednom sajtu
Pa super sto siresei,ali posto je ovo forum idele se misljenja i iskustva mogao si reci ili uslikati gde stoji prekidac mozda nekom drugom zatreba.
Dobijate sliku ....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





inercijski prekidač dovoda goriva Empty
PočaljiNaslov: Re: inercijski prekidač dovoda goriva   inercijski prekidač dovoda goriva Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
inercijski prekidač dovoda goriva
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» termo prekidac
» prekidac 4 migavca POMOC!!!!!!!!
» prekidac za grijanje,NEXIA
» Rikverc prekidač,svetla ...
» Pokazivač goriva

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Tacuma-
Skoči na: